Geri çekilme yöntemi ile hamile kalan var mı?

pinksandoz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
95
0
Arkadaşlar bu yöntemle hamile kalan var mı acaba?Benim cok yakın bir arkadaşım bebiş istiyor fakat eşi istemiyor ve bu yöntemle korunuyor...O da merak edip bana sordu ne yapabilirim diye...Kazayla olur mu diyo...
Bende size danışmak istedim...Çünkü benim pek bilgim yok...

var canım ama çok düşük ihtimal......

Aksine çok yüksek bir ihtimal.

"boşalma öncesinde erkeklerde halk arasında zevk suyu olarak da adlandırılan sıvının da içerisinde de sperm hücrelerinin bulunabileceğidir. Bu sıvı penis ereksiyon halindeyken ve boşalmadan çok önce salgılanır, çok az bir miktar sıvı olmasına rağmen içerisinde az sayıda da olsa sperm hücresi bulunma ihtimali vardır. Bu risk, özellikle arka arkaya yapılan iki ilişkiden ikincisi için çok yüksektir. "

Memorial Hastanesi Üroloji Bölümü’nden Uzm. Dr. Bülent Altay

ne kadarda geri cekilirse cekilsin spermden önce gelen sıvısında bile vardır sperm bu cokta korucu bir yol olmadıgı için olabilir yerimseniben

bu korunma yöntemi değildir hanımlar kazara çevremdeki arkadaşlarımdan hamile olan duydum

aman dikkat edin

Benim arkadaşım evlendi ve bu yöntemle korunduğunu zannederken 1ay bile olmadan hamile kaldı şimdi ....

evet ben öyle hamile kalan birisini tanıyorum...KENDıMıM.-))biz bir sene öyle korunduk en sonunda hamiile kaldım...şu an oğluma 6 aylık hamileyim....bu geri çekilme kesin değil yani.....))

Biz de bir dönme böyle korunduk ama hamile kalırsam da kabulümdü.Bişey olmadı tabiki.Ama kazayla hamile kaldım diyenlerin bir çoğu geri çekilme yöntemine başvuranlar:mymeka:

arkadaslar idrar enfeksiyonu olupta antibiyotik kullananlarda adet gecikmesi olabilirmi??yoksa hamilemiyim...adetim gecikti

valla 2 seneden fazla bizde eşimle öyle korunduk bişey olmadı valla bebek istemeye başlayınca da bi sene daha uğraştık yani nasip kısmet belkide olacağı varsa bahane prezarvatif bile delinerek sebep olabilir ne diyim allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

biz de bu yöntemle korunduğumuzu sandık , korunamamışız. evlendikten iki ay sonra hamile kaldım.
antibiyotikler adeti fazlasıyla geciktiriyo.

cnm benim teyzem nasıl hamile kaldıgını hatırlamıyor bile..hep bu yöntemi kullanıyorlarmış..çokta dikkat etmiştik diyor..şimdi bir oglu var:-)

Arkadaşlar bu yöntemle hamile kalan var mı acaba?Benim cok yakın bir arkadaşım bebiş istiyor fakat eşi istemiyor ve bu yöntemle korunuyor...O da merak edip bana sordu ne yapabilirim diye...Kazayla olur mu diyo...
Bende size danışmak istedim...Çünkü benim pek bilgim yok...

Evet olabilir. Okadar kücükde bir ihtimal degil aslinda.

hamile kalma şansı var canım bi arkadaşım böyle hamile kalmıştı istemiyodu ama olunca çok sevdi tabi :)ben ona kalabilirsin başka yöntem bul diodum yok canım olmaz diyodu ama o ay kaldı ...inşallah olur arkadaşınında...ama eşi istemiyosa riskli bi iş derim ..

git kardeşim kendine bir spiral taktır yoksa bu soruyu hergün kendine soracaksın erkekte oh ne alaaaaaaaa zevk içinde sense şüphe içinde kalacaksın!!:icecream:

X