progestan kullananlar buraya

keralfe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
60
0
arkadaşlar benim 4 5 aydır adetlerimde düzensizlik var ilk 5 gün lekeleniyorum sonrasında kanamam oluyo toplam 10 gün sürüyo doktora gittim dönem dönem böyle olabileceğini söyledi progestan verdi bende gebelik düşündüğüm ve salak gibi hemen olacağını sandığım için geçen ay kullanmadım fakat bebek düşüncemiz başarısız oldu bu ay progestanı içmeyi düşünüyorum bu hapı kullanırken hamile kalan var mı??:bbo:

Sanırım progestan kullanımı gebe kalmaya engel değil ben 7 haftalık hamileyim ben de kullanıyorum.Rahatsızlandım artık fitil olarak kullanıyorum...

Sanırım progestan kullanımı gebe kalmaya engel değil ben 7 haftalık hamileyim ben de kullanıyorum.Rahatsızlandım artık fitil olarak kullanıyorum...

ALLAH bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım hamile kalmadan önce kullandınızmı??

progestan sözde düşük önleyici bi hap.hamile olduğumu öğrendiğim andan itibaren kullandım ama malesef düşük önlemiyo sadece düşüğü geciktirio.

bende kullandım bu ay. ben bu ay regli olamadım kahverengi akıntı olduğu için doktora gitmiştim ve doktorum adet söktürücü olarak verdi hatta eğer gebelik varsa bu bebeğin tutunmasına yardımcı olur dedi ama ben progestanın bitiminin 2. günü regli oldum...

Daha önce kullanmadım.Kanamam ve artık şiddetli ağrılarım olmadığı için bıraktırdı doktorum kullanmıyorum.Hiç bir ilaç kesin düşüğü önleyemez düşecek bebek ne yaparsan yap düşer.20 yıldır uğraşan neleri yapmayan insanlar tanıyorum.Allah herkese nasip etsin.Teşekkür ederim...keralfe

bende kullandım bu ilacı zaten sonrada bebeimi kaybettim :KK43: benimde hamileligimin 6. haftasında kahverengi bir akıntım geldi doktorum düşük tehlikesi oldugunu ve bu ilacı verip dinlenmemi söyledi ama içtiken 1 saat sonra kanamam oldu ve acile kaldırıldım 1 gece hastanede yattıktan sonra bebeim kürtajla alındı :KK43: belkide diyorum içmeseydim böyle olmazdı? kafamda bir sürü soru işareti var ama gerçek olan bebeimi kaybetmiş olmam Allah kimsenin başına vermesin

X