adetten sonra hamile kalabilmek için en uygun zaman nedir?

seymabektas

Prensesim.. Güzel Kızım..
Kayıtlı Üye
5 Mart 2009
253
2
34
kızlar ben hamile kalmak istiyorum. ama ne zaman nasıl tutar bilmiyorum. bildiğim kadarıyla adetten sonra belli bir zaman varmış daha kolay hamile kalınıyormuş. bir bilgisi olan varsa paylaşabilirmi??benneyaptımkibenneyaptımki

merhaba bende anne olmak isteyenlerdenim:)) bildigim kadariyla adetten sonraki 11.ve 16. günler arasinda hamile kalma sansi cok yüksek fisfisfis yani adet oldugun tarihten birinci günden itibaren saymaya basliyorsun 11.günden itibaren calismalara basliyorsun :kedi: 17.güne kadar tabiki gün asiri kaydirigubbakcemile3...

arkadaşlar adet tarihleriniz düzenliyse bi çizelge tutun ve tarihin 14 gün öncesini hesaplayın bu yumurtlama tarihiniz oluyor..ve yumurtlamadan önce ki çalışmaya başlamakta verimi arttırıyor..

Selam bende bebek ıstıyorum , daha Önce 19 haftalık bebeĞımı dÜŞÜrdÜm. 2 ay ara verdım .
Adetım bugÜn 2. GÜn . Adetten sonra hemen ÇalıŞmalara baŞlayacam .

benim doktorum 11. ve 19. günler arasında demişti.bu herkesde böyleymiş.ben bu şekilde hamile kaldım.

arkadaşlar bende hamile kalmak isdiyorum uyqun zaman ne zamandılütfen bana bi şeyler yazartmısınız

canım hamile kalman için en uygun zaman son adet tarihinin başlangıcından sonraki 14. gün, benim 3 haziran adetimin ilk günüydü, 17 haziranda hamile kalmışım, otomatik hesaplayıcılar var internette oralara yumurtlama günün hesaplat, "www.gebelik.org.tr" mesela bu siteden hesaplayabilirsin.

ben kimi zaman 28 kimi zamn 30 kimi zmanda 32 günde bir adet oluyordum.28 günde bir adet olunca 14.15.16.günler yumurtlama günü oluyor internetteki sitelerde hep 28 günü baz alıyor.ben adet olduktan sonraki 12.14.15.16.18.20 günler ilişkiye girmiştim o ay ne zman adet olcağımı bilemediğim için ve hamile kaldım.ne kadar zamanda bir adet olduğunuzla alakalı

X