geri çekilme yöntemi ile hamile kalan varmı kızlarr???

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
slm kızlarrr...beni hatırlayan vardır belki içinizden !!her ay bebiş varmı yokmu testler belirtiler falan filan çok başınızın etini yemiştim:bbo:en sonunda çok fazla stres yaptım olmuyor diye tam 9 ay kalamadım o dönem mantar ve idrar yolu enfeksiyonu da geçirmiştim ve korunmaya karar verdim korunmada geri çekilme ile(mantar ve i.y.e geçene kadar prezervatfti)...biliyorum aslında çok güvenilir bi yöntemde değil ama hap içemem kilo aldırdığını ve sinir yaptığını duydum içemedim,prezervatifte açıkçası hiç tercih etmedm:eek:4 aydır böyle korundum kalmadım fakat geçen ay adetim normalde 3 günde biterken bu kez 1 hafta sürdü bide bu ay sürekli midem bulandı ara ara bu adetten sonra oluyor..birde karnımda seyirme oluyor bu belkide alakası yok ama bende takılı kaldım...eşim emin kendinden ama ben yarın test yaptırmaya gidicem ona eminmisin dediğimde evettt diyor ama ozaman teste gerek yok diyorum olsun sen yaptır diyor benimde iyice kafam karıştıkafamçokkarıştı zaten bir dahaki aya korunmayı bırakıcaktım acaba varmı yokmu diye geçirdiğim o heyecanlı günleride özledim o streside attım ve yine hazırım hihoyyyt şuan hamilelik için benim umudum eski sıfırın altında ama böyle hamile kalan varmı ??? benm çevremdede böyle kalan oldu ama ben yinede sizlere sormak istedim:enbuyukkk:

slm kızlarrr...beni hatırlayan vardır belki içinizden !!her ay bebiş varmı yokmu testler belirtiler falan filan çok başınızın etini yemiştim:bbo:en sonunda çok fazla stres yaptım olmuyor diye tam 9 ay kalamadım o dönem mantar ve idrar yolu enfeksiyonu da geçirmiştim ve korunmaya karar verdim korunmada geri çekilme ile(mantar ve i.y.e geçene kadar prezervatfti)...biliyorum aslında çok güvenilir bi yöntemde değil ama hap içemem kilo aldırdığını ve sinir yaptığını duydum içemedim,prezervatifte açıkçası hiç tercih etmedm:eek:4 aydır böyle korundum kalmadım fakat geçen ay adetim normalde 3 günde biterken bu kez 1 hafta sürdü bide bu ay sürekli midem bulandı ara ara bu adetten sonra oluyor..birde karnımda seyirme oluyor bu belkide alakası yok ama bende takılı kaldım...eşim emin kendinden ama ben yarın test yaptırmaya gidicem ona eminmisin dediğimde evettt diyor ama ozaman teste gerek yok diyorum olsun sen yaptır diyor benimde iyice kafam karıştıkafamçokkarıştı zaten bir dahaki aya korunmayı bırakıcaktım acaba varmı yokmu diye geçirdiğim o heyecanlı günleride özledim o streside attım ve yine hazırım hihoyyyt şuan hamilelik için benim umudum eski sıfırın altında ama böyle hamile kalan varmı ??? benm çevremdede böyle kalan oldu ama ben yinede sizlere sormak istedim:enbuyukkk:

canım dün nette araştırırken ,korunma yöntemlerinden geri çekme yönteminin çook riskli bir yöntemolduğunu okudumm..yani olabilirrr ,bence eşin ne kadar eminn olsada olmaihtimalinide gözden kaçırmamak gerekkk..bir kaç gün bekle bakalımmm..

adetininnn uzun sürmesii enfeksiyondandırrr ..hatta enfk .ara kanama bile yapabilirrr..yada ilişki sonrası kanama da yapabilirrr..

cnm bu geçen ay uzun sürdüğü anda enfeksiyonum yoktu...o 4 ay önceydi zaten hem stres yapıyom die hemde enfeksiyon var die korunmuştum..şuanda iyiym çok şükür zaten temmuz ayı yumurtlama dönemnde denemeye başlıcm yine ama bu ay şu seyirme bnm kafama takıldı bide bulantı oluyordu bakalm beklerm bi kaç zamn daha hiç sanmıyorm ama sizlerede sormak istedm

8 yıl bu yöntemle korunduk biz hiç bi kaza falanda olmadı sanırım benim şöferr çok temkinli davrandı kaydirigubbakcemile3 2 aydırda korunmuyoruz ama hala tık yok yine hastalandım ayy mafoldumben

8 yıl bu yöntemle korunduk biz hiç bi kaza falanda olmadı sanırım benim şöferr çok temkinli davrandı kaydirigubbakcemile3 2 aydırda korunmuyoruz ama hala tık yok yine hastalandım ayy mafoldumben

delikafaduldendelikafaduldenkoptummmmm yaaaa alemsinizzzzzz:roflol::roflol: beni güldürdünüzya allah ta sizi güldürsünnn..:roflol:şoförünüze söyleyinnn kaza yapmayan şoför olmazzzzzz..inş en kısa zamandaaa mutlu haberi alırsınızzz

canım korunma yöntemlerinde azda olsa tehlike var hamile kalma ihtimalin var inşallah hamilesindir nasılsa bu ay korunmayacakmışsın

kızlar evde test yaptım değilim demek ki bnm şöförde temkinliymişşş :))) bu ay korunmıycam artık ama yumurtlama dönemim geçti diye bu ay daha adetimi beklicem kısmetse temmuz ayı içinde korunmayı bırakıcam bakalım inş. bu dinlenme süreci benm stres yapmama konusunda işe yarayacaktır !!..bide korunduğum zaman içinde ideal kiloma düştüm yediklerime dikkat etmiştim sanırım artk gerçekten hazırım

X