ev temizlik işi arıyorum

Merhaba, ataşehir şerifalide oturuyorum . YürümEde zorluk çeken ananeme yardımcı olacak ve evin genel temizliğini yapacak yabancı asıllıda olabilir yatılı bayan arıyorum. Ananemin yeme içme sorunu yok tek başına da walkerla yuruyebiliyor sadece yanında ona eşlik edecek. Eğer bildiğiniz varsa çok sevinirim.

merhaba arkadalar bend ankarda gündelik ev işlerine gidiyorum temiz ve titiz çalışırım işimde titizimdir ankarda yardımcıya ihtiyacı olanlar bana burda yada özelden mesaj atrlarsa sevinirim eski üyeyim üyeliğim iptal olduğu için yeni üyalik açtım reveransda veririm

haftanın 2 günü sürekli gelecek yardımcıya ihtiyacım var ümitköy

haftanın 2 günü sürekli gelecek yardımcıya ihtiyacım var ümitköy

mehaba isterseniz görüşelim ben ankara ev temizligine gidiyorum 0545 327 53 85 ararsanız detayları görüşebiliriz teşekkürler.

memur eşiyim gündelik işine ihtiyacım var,işimi temiz titiz bir şekilde yaparım,kadınlar kulübünden gittiğim bir kaç kişi var nicklerini verebilirim,mesaj attığınızda en kısa sürede dönüş yaparım fiyat anadolu yakası 100 tl Avrupa yakası 120 tl -

Mrb ist yeni geldim ailemle yaşıyorum Alibey köydeyim 29yaşındayım çalışmıyorum acil ev temizliğine ihtiyacım var

Istanbul anadolu yakasinda oturuyorum haftada bir gün yada 15 günde bir gün ev işi arıyorum Ümraniye Üsküdar kadıköy Ataşehir Bostancı maltepe çevresi düşünenlerin iletisime geçebilirsiniz

X