Saç Bakım Ürünleri Bir sa bu kadar dolak olur ancak :(

gulçehre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2007
448
1
41
kıslarr lütfn yardım edin -tatlicadiarzu-
ben bıktım artık ya

saçlarım gür, kabarık, iri dalgalı, röfleli, uzun.
çok şükür güzel görünümde (maşaallah) opuyorumnanaktan

ama bıktım taramaktan daha doğrusu tarayamamaktan
saç kremini ekstradan kullandığım halde çok zor açılıyor saçlarım
hep dolaşık, banyo yapmak eziyet oluyor bana..

lütfen saçlarımı kolayca tarayabileceğim rahatça açabileceğim tavsiyerde bulunun..

elidorun saç kremlernii, dfne garlıyı, avon saç açıcıyı, şimdide ismini unuttuğum bi saç kremi daha aldım bitkisel hiçbiri yaramadı bana.. -tatlicadiarzu-

bacılar ban abi r yardımmm senağlama

canımın içi aynı sorunu bende yaşıyorum o kadar zor açıyorum ki saçlarımı inan taramak istemiyorum(istemiyordum)ama ben şu anda yeni bir şampuan keşfettim oda komili zeytinyağlı kuru vede yıpranmış saçlar için olan şampuan bide ben bir sürü saç kremi kullandım geçen durunun mavi ambalajlı saç kremini aldım vede artık saçlarım süper açılıyor rahat rahat tarıyorum havluylada nemini aldıktan sonra avonun bakım kremini sürüyorum kırıklarımda gitti sayılır artı saçalrımı artık rahat rahat tarıyorum

evet durunun mavi ambalajlı saç kremi harika gerçektende.saçlarınız kesitrdiğinizda kafanızda bi hafiflik olur ya.ben her banyodan sonra o hafifliği hissediyorum kafamda.ve çok hoş kokuyo vede güzel açılıyo saç.

sarıkız ürünlerni kullan cnm, gerçekten çok güzel, saçlarımı inanılmaz yumuşatıyo ve zarar vermiyor. kolay şekilleniyor.. kolay gelsin cnm

sarıkız ürünlerni kullan cnm, gerçekten çok güzel, saçlarımı inanılmaz yumuşatıyo ve zarar vermiyor. kolay şekilleniyor.. kolay gelsin cnm

canım ilk kez duydum sarıkızı
nerede satılır bu?
şampuanınımı kremini mi
yoksa ikisinide almamımı önerirsin

röfleli dalgalı benim saçlar

arkadaşlar markette dün dove terapy saç bakım kremi gördüm
birde onu deneyeceğim
lorealinde vardı ama pahalıydı.
dovedan memnun kalmazsam loreali öyle deneyeceğim
faydasını görürsem sizlerede yazarım

sevgileryerimseniben

elseve'in turuncu renkli düzleştirici etkili şampuanı var. aslında çok düzleştiri etkisi yok ama pamuk gibi yapıyor. saç kremi de harika . bir de saçını şampuanladıktan sonra tararsan kolayca açarsın. annem küçükken hep öyle yapardı hiç dolaşmazdı... :)

saçları zor açılanlar için bence avonun kırık uç onarıcı serumu harika. bir deneyin % 100 memnun kalacağınızın altına imza atarım. bende geç keşfettim

canım ilk kez duydum sarıkızı
nerede satılır bu?
şampuanınımı kremini mi
yoksa ikisinide almamımı önerirsin

röfleli dalgalı benim saçlar

canım link vermek yasak mı bilmiyorum ama google a sarıkız mavi su 400 ml yaz gelen ilk sitelere bak. gerçekten çok kullanışlı ben bu ürün sayesinde saçlarımla başediyorum.alkisalkisalkis

X