Şampuan ve Saç Kremleri Şampuana Çam terebentin

yağ ama uçucu bir yağ olduğundan yoğun deil su kıvamında keskin bi kokusu var ama zamanla kullandığında alışıosun:1rolleyes:

banada halam tavsiye etmişti.Peki Nekadarlok şampuana ne kadar koymamız gerekiyor.Birde ben bir yerde okumuştum Bazı yağlar olmaksızın tek başına kesinlikle kullanılmamalıdır yazıyordu.

sampuanın gramajına bağlı ama 1 kapak yeterli.ben 1 senedir kullanıorum ve memnunum ama sacın kuruysa pek tavsiye etmem yağlı saçların kullanması daha ii:1rolleyes:

ben de çam terebendinli şampuanımı kullanmadan once badem yağıyla saçımın diplerine masaj yapıyorum sonra 1 saat bekletiyorum öylece..benim saç rengimi koyulaştırdı kıslar..ama şöyle bi sorunla karşılaştuım sanki badem yağı sacımı çabuk yağlandırdı, çıkmıyo gibi saçımdan:sinifsinif: mesela bugun yeni banyo yaptım saçım kurudu filan 1 saat sonra badem yağı kokusu geldi burnuma saçımın dibinden yağ cıktı resmen sürdüğüm yağ:sm_confused: içime sinmedi hiç akşam bidaha banyo yapcam ya:çok üzgünüm:

500 ml'lik şampuana yarım şişe çam terebentini katma hatasında bulundum şampuanım su kesti :KK43:
Arakadaşlar 500 ml 'lik bir şampuana ne kadar katmamız gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim...

bende kullandım çam terebentin benim öyle dökülme sorunum yoktu ama dökülmeyi durdurduğunu bi çok kişiden duydum bana etkisi en çok saçımı çabuk uzatması oldu bana faydalı oldu yani kısacası herkeste aynı etki olmayabiliyor kişiden kişiye değişiyor..

ben de çam terebendinli şampuanımı kullanmadan once badem yağıyla saçımın diplerine masaj yapıyorum sonra 1 saat bekletiyorum öylece..benim saç rengimi koyulaştırdı kıslar..ama şöyle bi sorunla karşılaştuım sanki badem yağı sacımı çabuk yağlandırdı, çıkmıyo gibi saçımdan:sinifsinif: mesela bugun yeni banyo yaptım saçım kurudu filan 1 saat sonra badem yağı kokusu geldi burnuma saçımın dibinden yağ cıktı resmen sürdüğüm yağ:sm_confused: içime sinmedi hiç akşam bidaha banyo yapcam ya:çok üzgünüm:

ben badem yağını çam terebentinle karısıtırp saçıma sürüp öle bekletiyordum çam terebentin badem yağını sulandırdığı için yağlı his bırakmıyordu.. sadece badme yağını sürünce çok yağlı gibi olyor saç çok çabuk yağlanıyor

selam kızlar ben bir internet sitesinde terebentinin haşerelere karşı kullanıldığını okumuştum hemen denemek için aldım ve çok şaşırdım haşerelerin geldiği yerlere sürüldüğünde birdaha çıkmıyolar çok şaşırdım karıncaların gelmesini bile engeliyor haşere sorununuz var ise denemenizi tavsiye ederim.

saç döküyor mu? ben bir hafta falan kullandım şuan aşırı dökülüyor saçım :/ oda yetmez miş gibi birde vücudumda kaşıntıda yaptı sanırım ama emin değilim

dökülmeye yararmı bilmiyorum dökülme yok saçımda ama çok fazla uzatmıştı saçımı

Kızlarrr head & shouldersın ıcıne ne kadar cam terebentin yagı koymalıyızz bırde sac bakım yagları dıyosunuz onlar karışım olarak aktarda mı bulunuyo sizmi karıştırıyosunuz?:26:KK31::18::

:KK25::KK25::KK25:ben saçlarım dökülmesin diye çamterebentin kullandım 1 sene boyunca hemde. ilk şampuanıma bir miktar koyarak başladım etsini hemen gözterdi ve saçım 1 sene boyunca hiç dökülmedi saçımı tararken bir iki tel dökülürdü o kadar normal oda yani.ve saçım gerçektende hızlı şekilde uzadı ama keşke kullanmasaydım çünkü saçlarım sertleşti dökülmüyor fakat hemen dolanıyor.kuaföre gittim naptın saçına dedi ve o güzel,m uzayan saçlarımı 5 parmak kestirmez zorunda kaldım ...:KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

Kızlarrr head & shouldersın ıcıne ne kadar cam terebentin yagı koymalıyızz bırde sac bakım yagları dıyosunuz onlar karışım olarak aktarda mı bulunuyo sizmi karıştırıyosunuz?:26:KK31::18::

canım yağlarla ilgili baya deneyimim var çamterebentin kullanma aktarlarda mecitefendi saç bakım yağı var onu al içinde saça faydalı her yağı bulunduruyor hafta 1 saçına masaj yap onla 2 saat beklet durula .

canım yağlarla ilgili baya deneyimim var çamterebentin kullanma aktarlarda mecitefendi saç bakım yağı var onu al içinde saça faydalı her yağı bulunduruyor hafta 1 saçına masaj yap onla 2 saat beklet durula .

birşey daha şimdi benim saçım çok yağlı olduğu için bu bakım yağı dahada cok yaglandırmaz deılmı bırde sampuanla durulycam dıılmı ucucu bır yag mı yoksa? Haftada kaçgün yapıcam fıyatı ne kdar bu aktarın Cok soru sordum kuusura bakma:):) çamterebentın gıbı sacı uzatıp dökülmeleri engelliyomu? Bnm geregınden fazla dokuluyo cunkı.. :KK43:(

çam terebentin yağı ve çam terebentin esansı arasında bi fark var mı? ben de aldım esansı yazıodu

çam terebentin yağı ve çam terebentin esansı arasında bi fark var mı? ben de aldım esansı yazıodu

bunu bende merak eidyorum yanlış şeyler kullanmayalımda bendede esans yazıyo etkisi pek yok gibi bir ara 2 3 sene önce yağı yazan ufak bi şişe almışdım dökülmeyi durdurmuşdu esansımı yağımı kullanılıyor genelde:44::44::44:

X