koltuk örtüsü için kumaş tavsiyesi

umutsuzbahar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
283
3
44
arkadaşlar evdeki koltuklarımın üzerine örtü dikmek istiyorum ama bi türlü uygun kumaş bulamadım. bana nasıl bir kumaş tavsiye edersiniz. hatta online satan siteler varsa netten almak istiyorum. kumaşçıya gidip kumaş seçmeye vaktim olmuyor hemde buralarda yok. şöyle uygun fiyatlı düz renk kumaş ne tavsiye edersiniz. nereden nasıl alınır ? fiyatları nelerdir. bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

tatlım şu anda arkadaş koltuklarımın ölçüsünü alıyor, bende kılıf diktiriyorum
kendisine sordum "ithal baskı broker döşemelik kumaş" en iyisi yıkamaya gelip kumaş boyama ihtimalide yok umarım yardımcı olmuşumdur :)

hımm iyimiş. fiyatıda uygunmuş. kumaşın resmini ekleme şansın varmı acaba canım. aslında kararsızım çok. koltuklarım yeni durumda ama renginden sıkıldım.(siyah beyaz) alt kısımları komple siyah kadife kaplı. bu yüzden üstüne ne renk yaparsam uyar. düz renk düşünüyorum ama ne dersiniz. ben sadece minderlerine ve yastıklarına fermuarlı kılıf dikmek istiyorum.senin kılıflar desenli mi düz renk mi ?bi görebilseydim :kedi:

benim koltuklarım yeni,ama içine adi gri sünger koymuşlar (birde özel yaptırmıştım) silince sünger boyasını kustu üzerine canım koltuk alaca bulaca bişi oldu
kaplatmayı düşündeüm ama oda çok pahalıya gelecek bende kılıf diktiriyorum şimdi
açık krem üzerine minik bordo ve sarı gülleri var (minicik ama )
bakalım nasıl duracak :) unutmaz isem resim eklerim canım :)

dört gözle bekliycem canım eklemeni. benim daha acelem yok. henüz evde oturmaya başlamadım. çalışıyorum. evde oturmaya başlayınca dikiş nakış örgü işleriyle uğraşmak istiyorum. çok seviyorum içimde var ama çalışınca istediğin gibi yapılmıyor. artık evde oturunca bol bol kesip kesip dikicem kaydirigubbakcemile3

dört gözle bekliycem canım eklemeni. benim daha acelem yok. henüz evde oturmaya başlamadım. çalışıyorum. evde oturmaya başlayınca dikiş nakış örgü işleriyle uğraşmak istiyorum. çok seviyorum içimde var ama çalışınca istediğin gibi yapılmıyor. artık evde oturunca bol bol kesip kesip dikicem kaydirigubbakcemile3

canım istersen bitmiş halini ekliyeyim, haftaya dikip teslim edecekler
hem belki sende fikir alırsın :)

tamam canım iyi olur. kafamda şekil oluşmuş olur benimde. zahmet olacak sana ama benim için bu güzelliği yaparsan çok sevinirim.

...online satan siteler varsa netten almak istiyorum. kumaşçıya gidip kumaş seçmeye vaktim olmuyor hemde buralarda yok..al benden de o kadar..birisi tavsiye veremezmi bize acep?

Kayseri ve Türkiye"nin en bilinen mobilya markasının üretim fazlası döşemelik kumalarını alabileceğiniz adresler. Lütfen mağaza yorumlarını okuyunuz.
UYGUN FİYAT & BİRİCİ SINIF KUMAŞ

NUMUNE KUMAŞ GÖNDERİMİ VARDIR.

Son düzenleyen: Moderatör:
X