Çocuk Hastalıkları kaan bugün hiç kaka yapmadı ::(((

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2007
1.565
15
40
kızlar her sabah düzenli kakasını yapan oğlum bugün hiç yapmadı.neden olabilir acaba??hiç böle olmamıştı.bi sıkıntısı yok ama neden yapmadığınıda anlayamadım.

canım hemen endişelenme benim oğlum 6 gün kakasını yapmadı ama hiçte sıkıntısı yoktu doktorum anne sütü alan bebeklerde çok normal dedi sonra yaptı kendiliginden şimdi hergün düzenli yapıyor arada kaka yapmaması çok normal sende benim gibi hemen evham yapma bende hemen evham yapmştım...çok düzenliydi çünkü hergün yapıp altı gün yapmayınca kafayı yiyodum ama düzeliyo canım yaa bişey olmaz....:)))

Benım oĞlum 2 aydır fıtılle yapıyor...bır anda baŞladı..neysekı armut ve kayısı ıŞe yaradı...2 gÜndÜr yapıyor..ama bÜyÜk ınsan gıbı..endıŞelenme 1 gÜn nedır kı hayatım..6-7 gÜn yapmadıĞı oluyordu benım oĞlanın..

bir gün de yapmayversin bebişin canım niye dert ediyosun? benim oğlum da yapmadı bugün ama ben alışığım bazen 5 gün yapmadığı oluyo ama sonuçta yapıyo.

endiselenme canim hergun kaka yapacak diye birsey yok.10 gun yapmayan bebekler bile normal kabul ediliyor,eger aglamiyorsa zorlanmiyorsa kafana takma yapar.

X