Cilt Bakımı Ürünleri siyah noktalar icin peeling ??

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
H

heLp_me

Ziyaretçi
bugün bi komşumuz burnumdaki siyah noktalardan şikayet ederken bi peeling tavsiye etti baya etkili olduğunu söledi..pek inanasım qelmediği icin gel deneyelim dedi gittim denedim ve gercekten dediği kadar olduğunu gördümmm!! ilk denemede gözle görülür değişiklik vardı....yanlız bu peeling beni biraz aşıyo...bana fiyatı daha uygun etkili bi peeling tavsiye edebilir misiniz ?

niveanın var bi tane peelingi, bana da onu önerdi mağazadaki satış elemanı. içinde mavi tanecikler vardı, deniz özlü.

bende de siyah nokatalar çok olurdu özelliklede burnumda
burnum inanmazsınız simsiyahtı
ve şimdi cildim pırıl pırıl özelliklede burnum tertemiz oldu
niveanın falan kulanmıştım peelingini faydasını göremedim.2 - 3 yıldır peeling satın almıyorum
kızlar yüzünüzü düzenli olarak sabah akşam temizleyin
temizledikten sonra eğer kocaman irinli sivilceleriniz yoksa birdamlacık zeytinyağına toz şeker veya tuz koyun yüzünüzü ovun 1 yada 2 dakika sonra durulayın
arkasından nemlendirici kreminizi sürün işte bukadar işlem bitmiştir
bununla birlikte yine yüzünüze kese yapın ama ipek kese alın 2 lira falan o da.
ama keseyi de çok fazla bastırark sürmeyin yara yaparsınız
böle bitti benim siyah noktalarım.ancak siyah noktam bitti diye bu işlemleri bırakmayın bunlar düzenli yapılması gereken bakımlar yoksa tekrar kötü olur yüzünüz
yaparsanız faydasını görürsünüz benden sölemesi

keseyi de eelingden sonra yapmayın
haftada 1 defa banyoda yapın

bugün bi komşumuz burnumdaki siyah noktalardan şikayet ederken bi peeling tavsiye etti baya etkili olduğunu söledi..pek inanasım qelmediği icin gel deneyelim dedi gittim denedim ve gercekten dediği kadar olduğunu gördümmm!! ilk denemede gözle görülür değişiklik vardı....yanlız bu peeling beni biraz aşıyo...bana fiyatı daha uygun etkili bi peeling tavsiye edebilir misiniz ?

senin yaptığın peeling hangi markaydı ve fiyatı ne kadardı acaba

markası babeydi fiyatı 50 Lira civarında...komşumuza eczanede cilt analizinden sonra tavsiye etmişler onda set şeklindeydi..tek'de satılıyo ama eczanelerde..

kızlar siyah noktalar için sakın o peelinglere para vermeyin ya

eğer açık tenli ve çok hassas bir cilde filan sahipseniz bilemem

ama diğer türlü işin aslı sabah akşam temizlemekde.

ben bu avene'in temizlyeici losyonunu kullandığımdan beri bende de resmen yok yok oldu siyah noktalar!

aklınızda bulunsun!

arkadaşlar ben de yoğurda mısır ununu karıştırıp sürüyorum 1-2 dk bekletip ova ova yediriyorum ve yıkıyorum... süper oluyo... tavsiye ederim..

X