Doğuma Hazırlık park yatak hangi marka önerirsiniz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

yamo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2009
44
1
48
biraz inceledim park yataklar küçüğü var birde büyüğü katlamadan kapılardan geçmiyor. iki tane park yatak alıcam oda yamıcam benim odamda bu yataklarda yatacaklar.küçüğü dahamı uygun karar veremedim.yardımcı olursanız sevinirim.

canım bende ikisi de var,büyük olanı evde,küçük kapıdan geçebileni tatillerde gittiğimde kızım rahat etsin diye annemlerde,kızım dönmeye başlayana kadar ikisi arasında bir fark yoktu (kızım uyurken yatağı odadan çıkarmam gerekmediği için) ancak kızım dönmeye başladıktan sonra evdeki büyük yatakta daha rahat etti çünkü bebekler oldukları yerde dönemiyorlar,yuvarlanarak dönüyorlar.Evdeki yatağın ortasına yatırdığımda sağına da soluna da rahatlıkla dönebiliyor ama annemdeki küçük yatakta ortaya yatırsamda dönünce fileye dayanıyor.

ben kraftın dönenceli olanın aldım..yani geniş yataklısı şimdilik memnunum..geniş olması uzun zamanlı
kullanım açısından daha iyi olur diye düşünüyorum..

kraft aldım ben cnm çok güzell büyük kullanışlıı bebek 6 yaşına kadar kullanırmışş ole seolediler..

Ben chicco ve kraftın geniş olan modellerini beğendim. Kumaşları güzel duruyor, hepten naylon gibi değil.
Yatak odamıza koyacağım park yatağı. 1-2 yaşından sonra kendi odasında,karyolasında yatırırım. Park yatağı da salona koyarım ki gün içinde oyun parkı olark kullansın.

Ben baby2go marka kullanıyorum. Kapılardan geçmiyor açık halde ama çok memnunum. Kumaşı çok yumuşak

ben "chicco lullaby lx" model aldım.
henüz kullanmadım ama kullanan bir arkadaşım var çok memnun.
ayrıca ben almadan önce gerçekten çok araştırdım, kalite anlamında en üst sınıf olan park yatak bu.
kuzenim de hamile, aynısından o da aldı. yanlız fiyatını araştırarak alman lazım, farklı fiyatlar var.
ben çarşıdan (kemeraltı) 5 taksitle 300 tl ye aldım.
ayrıca kapılardan geçiyor ve kumaş kalitesi çok iyi.

Son düzenleme:
ben "chicco lullaby lx" model aldım.
henüz kullanmadım ama kullanan bir arkadaşım var çok memnun.
ayrıca ben almadan önce gerçekten çok araştırdım, kalite anlamında en üst sınıf olan park yatak bu.
kuzenim de hamile, aynısından o da aldı. yanlız fiyatını araştırarak alman lazım, farklı fiyatlar var.
ben çarşıdan (kemeraltı) 5 taksitle 300 tl ye aldım.
ayrıca kapılardan geçiyor ve kumaş kalitesi çok iyi.

canım barış bebedenmi aldın bide yatak ayrı fıatmı içinde mi

inş allah nasıp ederse bende park yatagı alcam genış olanından marka muhım degıl ıcıme sınsın yeter.

ilk oğluma pierre cardin kullandım. inşallah 2. oğlum içinde pierre cardin kullanıcam. çok çok memnunum tavsiye ediyorum. fiyatı da 300 lira gibi bişi olması lazım. çok kullanışlı.

ben ve eşim aylardır park yatak araştırıyoruz en sonunda çok şükür bulabildik.bazıları çin malı bazılarının kumaşı muşamba gibi...ikna olmak çok zor...biz stork garden kılıfı çıkarılıp yıkanabilen 2009 model park yatağı aldık.kumaş kalitesi ötekilerden farklı.cibinliği paketten çıkıyo.hepsiburadadan sipariş verdik 4-5 günde elimize ulaştı.fermuarlı olduğu için bir süre sonra söküp yıkanabilmesi çok avantajlı diğer markalarda böyle birşey yok.bazıları dar.80x110 bizim aldığımızın ölçüleri ve kapılarımız da 80 cm yani kapıdan geçmiyor ama bulabildiğimiz hem geniş hem kaliteli yatak bu oldu.chiconunki çok dar ve boyu 100cm.onu küçük diye almadık çünkü uzun süre kullanmak istiyoruz.bir mağazada bir kadın 3 yaşındaki çocuğunun hala stork gardeni kullandığını anlattı memnunlarmış....iyi alışverişler...

Afifesade park yatağın fiyatı neydi acaba söylersen memnun olurum bende almayı düşünüyomda ondan dolayı...

Son düzenleme:
bende baby go 2 aldım bebişim henüz 30 haftalık doğuma var yani ama memnun kalacağımı düşünüyorum.çok beğenerek aldım

chicco lullaby lx bende ondan almıştım 4 aylık oğlum artık kendi yatağında yatıyo çünkü sabah filelerin dibinde buluyodum rahatta dönemiyodu ama gündüz kullanamk için çok rahat en üsttekiseviyede kullandım artık yatak kısmını kaldırıp oyunparkı olarak kullanmayıdüşünüyorum güvenle
bide oyuncakları var oyun halııs gibi kullanıyosun onlara vurup debelenirken yoruluyo uyuyo ii oluyo
ben netten almıştım 360 ytlye ama ocakta

ben ve eşim aylardır park yatak araştırıyoruz en sonunda çok şükür bulabildik.bazıları çin malı bazılarının kumaşı muşamba gibi...ikna olmak çok zor...biz stork garden kılıfı çıkarılıp yıkanabilen 2009 model park yatağı aldık.kumaş kalitesi ötekilerden farklı.cibinliği paketten çıkıyo.hepsiburadadan sipariş verdik 4-5 günde elimize ulaştı.fermuarlı olduğu için bir süre sonra söküp yıkanabilmesi çok avantajlı diğer markalarda böyle birşey yok.bazıları dar.80x110 bizim aldığımızın ölçüleri ve kapılarımız da 80 cm yani kapıdan geçmiyor ama bulabildiğimiz hem geniş hem kaliteli yatak bu oldu.chiconunki çok dar ve boyu 100cm.onu küçük diye almadık çünkü uzun süre kullanmak istiyoruz.bir mağazada bir kadın 3 yaşındaki çocuğunun hala stork gardeni kullandığını anlattı memnunlarmış....iyi alışverişler...

arkadasım memnun kaldın mı acaba yatakdan?

tesekkurler arkadasım
bende zaten
baby2go veya stork garden dusunuyordum
bır de ebebek de crespo marka park yatak indirimde 89 a. o nasıldır acaba?

e-bebek'te crespo'yu gördüm biraz dandik geldi, bir de orada bir aile vardı evde kurmuşlar dengesiz olmuş, mağazadaki görevliler uğraşıyorlardı, zeminde yamuk yumuk duruyordu.. ben stork'u merak ettim bayağı, irembebe bostancı bana yakın oraya gidip bi incelicem, e-bebek'te yoktu o. hem fiyatı uygun 149 du galiba, hem de ebatları geniş.. çok arada kaldım bu park yatak meselesinde.. bi de çin malı olanlar beni delirtiyor..

e-bebek'te crespo'yu gördüm biraz dandik geldi, bir de orada bir aile vardı evde kurmuşlar dengesiz olmuş, mağazadaki görevliler uğraşıyorlardı, zeminde yamuk yumuk duruyordu.. ben stork'u merak ettim bayağı, irembebe bostancı bana yakın oraya gidip bi incelicem, e-bebek'te yoktu o. hem fiyatı uygun 149 du galiba, hem de ebatları geniş.. çok arada kaldım bu park yatak meselesinde.. bi de çin malı olanlar beni delirtiyor..

Hafta sonu bende baktım e-bebek'e.. cok vaktım olmadıgı ıcın dıger modellerı goremedım.
Bana renklerı cok guzel gorundu. nette gorundugunden daha guzel
kumas kalıtesı cok guzeldı.
60*120
bir cok modelden daha uzun.
ama kararsızım ıste.

benım oglum 9,5 aylık oldugu ıcın orta katı zaten kullanmayacagız
alt acmayı kullanmayacagız
donence tıtresım falan kullanmayacagız
sallanması da cok onemlı degıl benım ıcın

benım aradıklarıma az cok uyuyordu benımde bugun karar vermem lazım

ırembebe bostancı banada yakın.. bende bı gıdeyım

kızlar kafam karıstı chıcco alıcaktım ama storkmu alsam onuda övmüşssünüz suan 34 haftaya girmek üzereyım yavastan alayım bana bır akıl verın benım magaz abakma sansım yok tamemen burdkaı yorumlara göre alıp netten sipariş edecegım yardım edın içine ne alıcamıda yazın ama

X