Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Evde isteme,söz, nişan bir arada bu elbise nasıl olur?

burcuslm

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
630
1
Kızlar erkek arkadaşımın ailesi benimkiler mersinde git gel zor olur diye 3 ü bir arada yapacaklar haftasonu gezerken bu elbiseyi gördüm çok ucuzdu aldım ölesine biri evlenirse giyerim diye sonra aklıma benim naişan olayı geldi sizce bu elbise evde aile arası nişanda giymek için çok mu sıradan karar veremedim bana yardım edin lütfen...

Son düzenleyen: Moderatör:
canım bence evdeki nişan için daha ağır birşey giyebilrsin .. aile efradı içinde gelin olarak bence daha ağır birşey gide.. yoksa bu elbise çok hoş ama ark düğünü vws. için ortamlar için.. bu benim fikrim canım .. karar senin..

valla bebem elbise güzel ama kendi nişanın için biraz basit kaçmış beaaa:eek:lmaz:
yaz ayindayiz daha cıvıl cıvıl püfür püfür bişiyler alzemuszemus

canım bence evdeki nişan için daha ağır birşey giyebilrsin .. aile efradı içinde gelin olarak bence daha ağır birşey gide.. yoksa bu elbise çok hoş ama ark düğünü vws. için ortamlar için.. bu benim fikrim canım .. karar senin..

Teşekkür ederim canım yardımın içinopuyorumnanaktan

Elbise güzelde kendi nişanında niye siyah giyesin:eek:lmaz:
Bu model uzun renkli birşey olsa ama fıstık gibin olabilirdi modeli beğendimzemuszemus

kızlar çok teşekkür ederim yorumlarınız için inanın yorunlarınız çok değerli benim için öpüyorum sizi

bence çok sade kendi nişanın için. şöyle kemer falan taksan hareketlendirsen biraz. ya da giy yine isteme esnasında, yüzükler takılacağı zaman da başka bi elbise giyersin daha şık bişey. benim fikrim tabi bu.

Son düzenleme:
güzel bir elbise ama böyle sade birşey düşünüyorsan bence kırmız falan denemelisin ki kendini göstersin, başrolde senin olduğun belli olsun:)

bence çok harika ama nişanda girecekse işin içine sade kalabilir..

nereden ve kaça aldığını öğrenebilir miyim? kuzenimin kınasında giymek için böyle sade birşey arıyordum bende düz siyah bi elbise altına kırmızı rugan ayakkabı düşünüyorum ama elbise kafama göre birşey bulamadım, bu çok hoşmuş :nazar:

canım elbise çok güzel çokta yakışı eminim ama renk siyah ya..olmaz bence daha canlı renkler tercih et derim ben ne o yasta gibi dimi amaaa en güzel ve özel günlerinden biri şimdiden mutluluklar

sık güzel bir elbise ama kendi nişanın için basit güzelim :eek:lmaz:
daha güzel asil bide renkliii bişi al derim opuyorumnanaktan
Allah tamamına erdirsin inş mutluluklar a.s.

elbise şık
fakat senin nişanın için sade
hem belki nişanlında almayı düşünüyordur
şimdiden tebrik ederim rabbim tamamına erdirsin mutluklara.s.

bence de isteme söz ve nişan gibi üç önemli olay için basit bir elbise...
daha gösterişli birşey giymen lazım...

X