Sivilceli Ciltler Yüzdeki açılmış gözenekler

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bu delikler fondötenden ve pudaradan oluşuyo ben allık kullanmaya başladığımdan beri azaldılar gülsuyu ve limonu önerirrim

arkadaslar kullanıp faydasını gördügümüz ürünleri(yağ,krem,tonik,buz kalıpları) burda paylasalım ilerleme kaydettigimiz ürünleri mutlaka yazalım eminim bu durumdan rahatsız olan cok kişi vardır :KK43:

Arkadaşlar benim yüzümde böyle delikler var..Karşıdan belli olmuyor..Çok yakından belli oluyor..Ama yinede çok huzursuz oluyorum..Bİrisi suratıma bakınca çok sıkılıyorum..Kişilerle yakın temas kurmaktan kaçınıyorum(yüzümdeki izlerden rahatsız olduğum için)...Ve bu izleri nasıl geçireceğimi bilmiyorum...Sizinde böyle sorunlarınız var mı?Yada bildiğiniz etkili çözümler.Yardımınıza gerçekten çok ihtiyacım var..Her genç kızın hayalidir pürüzsüz dümdüz bir yüze kavuşmak..Benimde en büyük hayalim bu..

Not:Bu delikler sivilcelerden falan kalmadı.Benim yanak kısmımda hiç sivilce çıkmaz..Bu izler yaklaşık 3-4 yıldır var....:KK43::KK43:

Aynenn, seni o kadar iyi anlayabiliyorum ki! Bende insanlarda yakın temas kurmaktan çekinirim hep. Benimki de yanaklarımda , burna yakın olan kısımda. Bende pürüzsüz ciltlere bakar bakar imrenirim senağlama

Arkadaşlar ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım çok memnun çilek yağı diolar açılmış gözenekler için...

susqunum cnm actıgın baslıkta fikir alısverisinde bulunuyoruz bir sakıncası olmaz dimi cnm tekrar baslıkmı acsam işgal etmek istemiyorum konunu :S

Aynı dert bende de mevcut uzaktan görünmüyor ama yakından belli oluyor ve bazı patavatsızlar yüzüne kusurlarını söyleyip moralini alt üst ediyor. Takmamak elde mi? Takmayım kendimi böyle seviyim insanlarda beni olduğım gibi kabul etsin diyorum ama ne mümkün. :KK14: Herkes o kadar mükemmelliyetçi olmuş ki sanki kendi kusurları yok insanın yüzüne yok cok kilo almışsın kilo ver, yok yuzune şunu kullan gözeneklerin cok belirgin herkes akıl verir. :KK15: insanı bunalıma sokarlar. :KK30: Takıntılı biri yaptı bu insanlar beni bakımlı biri olmama rağman sanki kolayda biz yapmıyoruz :KK20: Neyse konumuza dönelim ben bu konuyu araştırdım ve bu ürünün mükemmel bir sonuc yaratacagını gördüm kalıcı çözüm mü bilmem ama ben bundan alıcam arkadaş. :KK19: Yeter bıkmışım takıntılı olmaktan ben de güzel olucam artık. :KK19: 89tl oldugunu okudum bir yerde umarım bulabilirim. Susqun_um sen de alırsın diye düşünüyorum. Sen de bi araştır bu ürünü.Adı---> benefit porefessional

http://www.youtube.com/watch?v=HZ9FfZodB9k :KK52:

Son düzenleme:
X