Sivilceli Ciltler Yüzdeki açılmış gözenekler

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Susqun_um

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
220
5
Arkadaşlar benim yüzümde böyle delikler var..Karşıdan belli olmuyor..Çok yakından belli oluyor..Ama yinede çok huzursuz oluyorum..Bırisi suratıma bakınca çok sıkılıyorum..Kişilerle yakın temas kurmaktan kaçınıyorum(yüzümdeki izlerden rahatsız olduğum için)...Ve bu izleri nasıl geçireceğimi bilmiyorum...Sizinde böyle sorunlarınız var mı?Yada bildiğiniz etkili çözümler.Yardımınıza gerçekten çok ihtiyacım var..Her genç kızın hayalidir pürüzsüz dümdüz bir yüze kavuşmak..Benimde en büyük hayalim bu..

Not:Bu delikler sivilcelerden falan kalmadı.Benim yanak kısmımda hiç sivilce çıkmaz..Bu izler yaklaşık 3-4 yıldır var....:KK43::KK43:

Arkadaşlar benim yüzümde böyle delikler var..Karşıdan belli olmuyor..Çok yakından belli oluyor..Ama yinede çok huzursuz oluyorum..Bİrisi suratıma bakınca çok sıkılıyorum..Kişilerle yakın temas kurmaktan kaçınıyorum(yüzümdeki izlerden rahatsız olduğum için)...Ve bu izleri nasıl geçireceğimi bilmiyorum...Sizinde böyle sorunlarınız var mı?Yada bildiğiniz etkili çözümler.Yardımınıza gerçekten çok ihtiyacım var..Her genç kızın hayalidir pürüzsüz dümdüz bir yüze kavuşmak..Benimde en büyük hayalim bu..

Not:Bu delikler sivilcelerden falan kalmadı.Benim yanak kısmımda hiç sivilce çıkmaz..Bu izler yaklaşık 3-4 yıldır var....:KK43::KK43:

cnm makyajdan önce Primer uygulayabilirsin cilde . . .
Primer bu bahsettiğin boşlukları doldurur yüzünü makyaja hazırlar . . .
Netten araştırbilirsin . . .
:kahve:

Bilgi için teşekkür ederim canım...

Rica ediyorum . . .
Bende Smashbox Photo Finish Foundation Primer Light düşünüyorum, konunu gördüm belki bir faydası olabilir diye bahsettim . . .
Üzülmemelisin, hiç hallesilemeyecek bir şey değil . . .

benim gözenekler de baya açık ya yapılcak bişey olduğunu sanmıyorum kalıcı çözüm yok yani

Canım ben sitede şöyle bişey okumuştum..Gözenekler için maden suyu çok iyi geliyormuş.Onu dolapta dondurup buz şeklinde delik bölgeye sürcekmişiz.Ben denedim..Üstüne pudra sürdüğümde pek belli olmuyor aslında ama çok yaklaşınca belli oluyor birazcık...O kadar çok şey denedim ki hangisi suratıma iyi geldi anlayamıyorum.Yada hangisi ters etki yaptı..Belki sende denemek istersin diye paylaşmak istedim

canımm sen çok takıyosun galiba bu konuyu ama rahat olmaya çalış yoksa hiç kimseyle yakınlaşamazsın bi zaman sonra aslında şükretmelisin suratı siwilce yada lekeler dolu bi sürü insann bu kadarınada şükür demeliyizz

Sanırım bu konuda çok haklısın..Allah'a şükretmeyi bilmiyorum ben ya..Bir gün başıma gerçekten çok büyük bir felaket gelcekk..Uff neden kanaat etmeyi bilmiyorum ben

Her genç kızın hayalidir pürüzsüz dümdüz bir yüze kavuşmak..Benimde en büyük hayalim bu..
Böyle düşünürsen hayal kırıklığına uğrarsın.
Bebek gibi bir cilde sahip olmak değilde bu izleri en aza nasıl indirgeyebilirim diye düşünmelisin.
Doktorların peeling,dermabrazyon gibi uygulamalarını araştırabilirsin.

canım ben 1 hafta boyunca sabah akşam birer kalıp normal suyla oluşmuş buz kalıbı denedim 1 haftada gözle görülür şekilde azaldı sonra da bıraktım kendiliğinden.
benm de yanaklarımda çıkmaz. sivilcelerim var ama yanakarımdaki gözenekler 1 yıldır dikkatimi çekiyordu
düzenli denemeni tawsiye ediyorum inşallah kurtulursun

burda konuların birinde okumuştum baya oluyor bende de gözenekler var birisi düğünden önce o gözeneklerden kurtulmak istiyordu her banyoda kese yapmıştı yüzüne sonra kil maskesi yapmıştı 2 hafta falan yapmıştı sanırım geçti diyordu ben deneyemedim bir türlü başladım bir ara sonra devam edemedim dene istersen

bn 1 kaşık kuru maya 1 kaşık yoğurt 1 kaşık limon suyunu gözeneklerime sürdüm baya kapanma oldu tamamen geçemdi ama birazdaha yapsam belki geçerdi 3 gün falan üstüste yaptm belki 4 olmşdr. dene derim bişe kaybetmezsin.

baska bir topicde arkadas yosun yagını tavsiye ediyordu siddetle bende okdr aradım bulamadım tekrar bakıcam aynı dert bendede var malesef :KK43: yosun yagını bulup mutlaka denicem

ben de de var aynı delicikler bazen çok takıyorum ama dünyanın sonu diil kızlar her şey de güzellik diil takmayın düşünmeyin işe yarıyo aynalara fazla bakmam zaten bu yüzden kendi kendime muylu oluyorum böylece bence kesin bi çözümü yoktur bunların .........ne yapak ALLAH da bizi böyle yaratmiş ÇOK ŞÜKÜR

X