Acil Beylikdz Kadn Doum Doktoru ve Hastane tavsiyesi!

tuluklum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
40
0
Yakın zamanda doğum yapan varmı?Medilife hastanesini tavsiye edermisiniz?Ahmet Bey den memnun kalan varmı?

canım yakın bi arkadaşım orda doğum yaptı 6 ay önce ve çok memnun kaldı.herkese tavsiye ediyo.onun doktoru senem hanım.

çok tşk ederim bilgi için.doğrusu ben henüz hamile değilim ama önümüzdeki ay düşünüyorum dolayısı ile baştan devamlı gidebileceğim bir yer ve doktor olsun diyorum.Aslında senem hnmı biliyorum.benim kafama takılan erkek doktor bu konularda daha mı iyi olduğu.kısmet olursa normal yapmak istiyorum tabi o anki şartlar elverirse:) kısmet bakalım

merhaba.
bende beylikdüzü acıbadem de dr aylin tatlıadım ın hastasıyım.yaklaşık 2 yılı geçti tanışalı çokta memnunum.kendisi medilifetan oraya transfer olmuştu ilk tanıştığımızda.inanılmaz hastası var doğumumuda o yaptırdı sezeryanla çok rahat bir gebelik ve çok basit bir sezeryan geçirdim.kendisine her zaman tşk ediyorum iyiki onu tanımışım.her konuda süper birisi.düşünürseniz öneririm,randevulu çalışıyor,ctesi 14 e kadar.

merhaba.
bende beylikdüzü acıbadem de dr aylin tatlıadım ın hastasıyım.yaklaşık 2 yılı geçti tanışalı çokta memnunum.kendisi medilifetan oraya transfer olmuştu ilk tanıştığımızda.inanılmaz hastası var doğumumuda o yaptırdı sezeryanla çok rahat bir gebelik ve çok basit bir sezeryan geçirdim.kendisine her zaman tşk ediyorum iyiki onu tanımışım.her konuda süper birisi.düşünürseniz öneririm,randevulu çalışıyor,ctesi 14 e kadar.

zeynepözdile kesinlikle katılıyorum,şimdiye dek 10a yakın kadın doğum uzmanıyla görüştüm ama hiçbrisi aylin hanım gibi memnun etmedi beni.ilgisi alakası süper,psikolog gibi.çok seviyorum ben onu.her konuda çok tecrübeli.
bende 1 yıldır tanıyorum ve vazgeçmeyi pek düşünmüyorum.inşallah doğumumuda onun yaptırmasını istiyorum.
beylikdüzünde tavsiye edilecek en iyi doktor o.medilife çoook kalabalık oluyomuş arasanda 1 ay sonrasına filan randevu veriyolarmış.

yazılarınız için tşk. acıbadem hastanesi duyduğum kadarıyla fiaytları yüksek.kriz nedeni ile maaşlar kesildiğinden herşeyi düşünmek gerekiyor:KK43:(( muayene ne kadar?doğum fiyatlarını biliyormusunuz? ben medilife hast. Ahmet beye gittim geçen hafta hamilelik düşündüğümü söyledim herhangi tahlil falan istemedi.sadece folikasit takviyesi için hap verdi.doğrusu bana pekte güven vermedi..ne yapacağımı bilemiyorum doğrusu..

yazılarınız için tşk. acıbadem hastanesi duyduğum kadarıyla fiaytları yüksek.kriz nedeni ile maaşlar kesildiğinden herşeyi düşünmek gerekiyor:KK43:(( muayene ne kadar?doğum fiyatlarını biliyormusunuz? ben medilife hast. Ahmet beye gittim geçen hafta hamilelik düşündüğümü söyledim herhangi tahlil falan istemedi.sadece folikasit takviyesi için hap verdi.doğrusu bana pekte güven vermedi..ne yapacağımı bilemiyorum doğrusu..

fiyatları biraz yüksek.benim özel sağlık sigortam vardı onun için az ücret ödüyordum.aylin hn doğum için her yere gidiyor.muaynesi 140 sanırım.

malesef canım özel sigortam olmadığından fiyatı da düşünmek gerekiyor:KK43: tavsiyen için tşk.ben yine medilife hastanesine gideceğim sanırım:KK43:

malesef canım özel sigortam olmadığından fiyatı da düşünmek gerekiyor:KK43: tavsiyen için tşk.ben yine medilife hastanesine gideceğim sanırım:KK43:

canım yaa oranın muayene ücretlerini bilmiyorum ama medicanada doktor benim kardeşim gerçi jinekolog değil ama hastane çok temiz ve muayene ücreti acıbademe göre uygun.50 tl alıyolar.Aysun hn çok iyi diye duydum arkadaşımın doğumunu yaptırmıştı istersen oraya bak.çünkü dr çok önemli medilife çok yoğunmuş dr sana 10-15 dk zamanı ancak ayırır aylin hn ile ben en az 30 dk görüşüyodum:))ileride gebelik olunca anlıyacaksın her gitmende bir sürü sorun olacak onun için şimdiden adam akıllı bir yer bul derim.tabiki ücret konusunda sende haklısın:)):sm_confused:

beykentte kolan hastanesi var.ben arzu hanıma gidiyorum ve memnunum ama arkadaşlarım servet hanıma gidiyorlar onlar da çok memnun.fiyatlarda uygun.ben memurum sevkle gidiyorum muayene ücreti 15 lira.

medilifedaki senem hanım çok ii diyorlar tabi ben gitmedim...ama ahmet beye gitmiştim ama hiç memnun kalmamıştım,çok gıcıktı......maddi sebeplerle beylikdüzündeki medicanayada acıbademede gitmedim...ben avcılarda medicanada doğum yaptım,ve çok memnun kaldım...

Birisi lütfen bana da cevap versin.
Beylikdüzünde oturuyorum. Medilife Selda Hanıma gittim 12.10.2010 tarihinde. İlk gebeliğim ve ilk muayenem olmasına rağmen çok kısa tuttu muayeneyi. Hiçbir soruma adamakıllı cevap vermedi.
Evime de yakın olmasını istiyorum. Ne yapacağım konusunda çok kararsızım.
Kolanda Servet Hanım iyi ama onda da saate göre randevu olmadığı için çok beklenebiliyor. Muayene kibar iyi davranıyor ama kalabalık özel hastanelerin hepsinde bir telaş var. Ne kadar çok hasta bakarlarsa o kadar para kazanıyolar tabii.
Avcılar hospitalde nil hanımı öneriyolar bir de. Ama orası biraz uzak.

Beylikdüzünde oturuyorum. Medilife Selda Hanıma gittim 12.10.2010 tarihinde. İlk gebeliğim ve ilk muayenem olmasına rağmen çok kısa tuttu muayeneyi. Hiçbir soruma adamakıllı cevap vermedi.
Kolanda Servet Hanım iyi ama onda da saate göre randevu olmadığı için çok beklenebiliyor. Muayene kibar iyi davranıyor ama kalabalık özel hastanelerin hepsinde bir telaş var. Ne kadar çok hasta bakarlarsa o kadar para kazanıyolar tabii.

Nil hanımında çok yoğun olduğunu duyuyorum arkadaşım akşam 9da bile bakıyo ama ilgisiz zayıf biri dedi.haklı tabiki günde kaç hasta bakıyorlar 15 dk ancak.avcılar medicanada özgül hn çok iyi diyorlararkadaşımda çok memnun kaldı size uzak değil bakın isterseniz hayırlısı olsun.

merhaba ben medilifeda burcu betül kazdalda doğum yaptım ve çok memnun kaldım çok ilgili bi doktor sen sormadan bile o herşeyi anlatıyor. çok güler yüzlü hanım hanımcık bi bayan tavsiye ederim. ben avcılardaki nil hanımada gittim gittiğimde daatlerce bekledim yoğun görüştüğümdede beni tatmin etmedi yoğunluktan.

kesinlikleee nil hanımı tavsiye etmiyorum ama yinede siz bilirsiniz.Biz fiyatınıda bir kenara bırakıp nil hanıma gittik 3 ay ama yok hiç ilgi denen bişi yok nası bi dr. anlamadım ama orası aynı ticarethane gibi olmuş gece saat 10:00 kapıda bir sürü hasta var hepsi ii olduğu için beklediklerini söylüyorlar ama ben ii olduğunu düşünmüyorum.Bir kere kilo,tansiyon ölçümlerini ben söylemesem yapmadı çünkü kafa çok dolu kapıda daha bir sürü hasta var ilgilenemiyor onun için ben memnun kalmadım param ile rezil oldum açıkcası..şimdi medilife burcu hanıma gidiyorum şeker gibi bir bayan evet siz sormadan herşeyi anlatıyor size sorack soru kalmıyor yani :) asistanıda çok güleryüzlü şeker bir kız bence bunlar çok önemli size gülümsemesi gözlerinin içi parlaması çok önemli rahatlatıyor sizi hele ilk aylarda daha da önemliydi acemilik vardı korku vardı nil hn.asistanı suratından düşen bin parça sen bilirsin ama ben burcu hanımı öneririrm gerçekten iyi ve ilgili bir doktor...:1hug:

Son düzenleme:
X