bu nasıl bişey gebelik belirtileri= adet belirtileri

Sizde de o his varmı bilmiyorum her ay bekliyorum hamile gibi hissediyorum kendimi adet olunca sanki çocuk düşürmüşüm gibi kendimi birkaç günlük bir bunalımın içinde buluyorum. En az iki gün umutsuzca bakınıyorum,düşünüyorum,ağlıyorum. Sonra diyorum olur inş. yine baştan başla. Hakikaten bazen dayanılmaz oluyor:KK43:((

Seni çok iyi anlıyorum...aynı duyguları yaşıyorum çünkü..eşim de bana kızıyo...hemen havaya giriyosun sonra da hayalkırıklığı yaşıyosun diyo..

Benim adetim asla gecikmezdi..bu ay 4 gün geciktim..dün test yaptım negatif çıktı..kasık ağrım var ..her an olcakmışım gibi ama hiç olmayacakmışım gibi..şutarafagitti
ben de havaya girmiyim diye pek oralı olmuyorum ama daha ne kadar beklesem bilmiyorum ikinci test için..

Arkadaşlar adet günüme yaklaştıkça aynı ağrıları çekiyorum bi bakıyorum gebelik belirtisi diyor ama biliyorum ki adet olucam. Çok moralim bozuluyor son üç dört gün ikilemde kalmaktan düşünmekten kendimi ne işime ne de eşime adapte edebiliyorum. Aynı şeyleri yaşayan var mı

merhaba malesef adet ile gebelik belirtileri hemen hemen aynı ilk çocuğumda adete 1 gün kala gibi bi sürede çok sancım oldu bende apranax içtim adet olmayınca ilaç kesti zannettim meğerse gebeymişim bir hafta sonrada düşük yaptım şimdi 9 yaşında bi kızım var bi tane daha istiyoruz bekliyorum ne oldu diye
dikkkatli olmakta fayda var korunmuyorsanız ama psikolojik belirtiler dışında göğüs ucunda küçük kabarcıklar oluyo ve karıncalanma oluyo bu farklı bi olay burdan arada ki farkı saptayabilirsin ayrıca yumurtlama döneminden bi iki gün sonra kan testiyle öğrenebilirsin ücretli hastalara 40 ila60 lira arası test ücreti devlet hastaneleri de yapyo

kızlar hamilelikteki karın ağrısı adet olacakmış gibi olan ağrılara benzer mi benim 2 gün geçti adetimden ama adet olacakmışım gibi karnım ağğrıyo:KK43:((şu belirsizlik bitsin adet olacaksam olayım hamileysem de hamile olayım:)))))) bu arada kızlar baş ağrısı da var mı hamilelik belirtileri arasında...?? sevgiler.

lütfen sakın hastalancam diye ağrı kesici içme adet sancısı gibi ağrıların olduğu halde hamile olabilirsin ben bu yüzden düşük yaptım
evet baş ağrısı ,bi şeyi bi anda acayip canının istemesi.göğüs uçlarınba minik kabarcıklar uyuma isteği adet olmadan anlıyacağın belirtiler iştah artışı ve vücutta garip şişme oluyor

aynı şekilde bende anlıyamıyorum şimdi 2 gün geçti test yaptım negatif çıktı

Benim bu ay 4 gün geçti ve tam evet dedim hamileyim. Cumartes sabah test yaptım negatif öğleden sonra da olan oldu zaten:KK43: Düşüsenize dört günlük bekleme süresi bile insanı çıldırtmaya yetiyor. Ne olacak acaba var mı, hastalanıcam mı yoksa hamile miyim. Sonra pufff hayaller bitti:KK43: Bekle bakalım beklemeye devam

bnm adetlerim genelde düzenlidir..şimdi 6 haftalık hamileyim ama sorunlu bi hamilelik sanırım..kanamam var süreli..2 gün sonra keseye bakılacak..hamile kalmadan önce ilk 4 gün gecikti sonraki ay 2 gün ve 3.ayda gecikme olmadı ama hamile olduğumu öğrendim..üstüne görmüşüm.genelde rahim kendini hazırlıyo derler gecikmelerde..inşalaah seninde öyledir cnm.Allah isteyen herkese versin..bana da sorunsuz bi hamilelik nasip etsin..(pek umutlu değilim gerçi)

:CüvCüv:canım bende 1 yıllık evliyim bunda 6 ay önce 5 haftalıkken düsük yaptım,ve yıkıldım bu 6 ay zindan oldu bana bu ay korunmadık ve ben 10 gün kala kesin hamişim dedim ama nerde adet oldum olucam karnım ağrıyor ve tatlı krizi nasıl morelim bozuldu şimdiye kadar 6 ay var diyordum ee bitti ama hüsran dua ediyorum kendime ve herkeze En hayırlısı En kısa zamanda bizlerin olsun inş..dualarım hepimize..

Arkadaşlar adet günüme yaklaştıkça aynı ağrıları çekiyorum bi bakıyorum gebelik belirtisi diyor ama biliyorum ki adet olucam. Çok moralim bozuluyor son üç dört gün ikilemde kalmaktan düşünmekten kendimi ne işime ne de eşime adapte edebiliyorum. Aynı şeyleri yaşayan var mı

Var tabiyki kendimi dinlemekten yok yok bu sefer farklı;( diyim durmaktan yoruldum

bu 3. ayım ama sabrım inanki yok gibi bisey artık diyorum ki bir hamile kalayım sağlıklı inş. bir sürü hayır yapıcam:KK66:)

Rabbim en hayırlısını en kısa zamanda nasip etsin:CüvCüv: :KK66: böyle olmak istiorumm

acıkcası ben hiç gebelik belirtisi yasamdım ne belim ne kasıgım ne baska yerim hiç agrımadı yani bence bünye olayı sunuda söylim kızlar hamile kaldım ne kustum ne aserdim ne ekşi ne tatlı oda olmadı yani ben bi tuhaf hamileyim

Arkadaşım ne güzel bi hamilelik beni görseydin kusmalar aşermeler ağrılar yani oturamıyordum bile evet tamamen bünye şimdi kızım 4 yaşında oda kardeş istiyo ama çok kararsızım ya 4 ay önce annecimde vefat etti ne bilim olsa ikisinede nasıl bakarımeyvahedigeldismile

Var tabiyki kendimi dinlemekten yok yok bu sefer farklı;( diyim durmaktan yoruldum

bu 3. ayım ama sabrım inanki yok gibi bisey artık diyorum ki bir hamile kalayım sağlıklı inş. bir sürü hayır yapıcam:KK66:)

Rabbim en hayırlısını en kısa zamanda nasip etsin:CüvCüv: :KK66: böyle olmak istiorumm

bende bende böle ahanda tam böle :CüvCüv: olmak istiyorum arkadaşım....

ya evet:KK43:(( her ay aynı şeyler!!!bıktımmm... eşime de aynı şeyleri demekten bıktımm..her ay adete 1 hafta kala mide bulantısı baş dönmeler aşırı yiyecek isteği bel bacak kasık ağrısı...acaba hamile miyim diyorum olsa üzülmem.Allah ım hayırlı zamanda ver diye dua ediyorum.ama bu belirtiler olunca hemen beyin hayaller kuruyor bana sormadan:KK43: sonra adet oluyorum ama bu sefer nolur bilmem..hayırlısı olsun..

bende aynısını yaşıyorum şuan 2 hafta 6 gün oldu ben hala adet olmadım ve gebelik belirtileri gibi gözüksede adet sancılarımda var kafa karıştırıyo gerçekten:KK59:

selam arkadaşlar, ben 6 ay önce dış gebelik geçirdim 8 aylıkta evliyim tek tüpüm alındı adetim 2 gün oldu gecikti, şimdiye kadar hiç olmazdı, bir belirti yok sadece midemde bi haftadır ara ara yanma oluyor, bide adet olacakmışım gibi kısa ve belirsiz sancılar.mide yanması belirtimidir :):44:

OKUYAN CVP LARSA SEVİNİRİM ADETİME 15 GÜN VAR AMA BENIM BUGUN GÖGÜSMÜN BİRİ ÇOK ACIYOR Hamile kalmak istiyorum ama gögüs agrırmı hamilelikte 3 ay önce kurtaj oldum eşim bebek istıyor ama adet belırtısı gıbı agrım var hamile kalan varmı bu agrılarla yoksa gögüste agrı sertlık olamazmı

Sizde de o his varmı bilmiyorum her ay bekliyorum hamile gibi hissediyorum kendimi adet olunca sanki çocuk düşürmüşüm gibi kendimi birkaç günlük bir bunalımın içinde buluyorum. En az iki gün umutsuzca bakınıyorum,düşünüyorum,ağlıyorum. Sonra diyorum olur inş. yine baştan başla. Hakikaten bazen dayanılmaz oluyor:KK43:((

ewet ewet yaa .. aynı şekilde ben de öyle oluyorum...özellikle adet tarihim yaklaştığında hiç bi şey düşünemez oluyorum..olunca da çok kötü moral bozukluğu yaşıyorum..hadi baştan diyorum ... :))...hayırlısı olsun yine de inş...bakalım ne zaman gelecek babişlerimiz..:))

aranıza yenı katıldım arkadaşlar.tam 6 aydır bende senın yaşadıklarını yaşıyorum.stresten artık saçlarım dökülmeye başladı.Allah herkezın yardımcısı olsun.

ben sevgilimle ilişkiye girdim adetliyken korunma hapı kullandım hamile kalma sansım varmı adtim devam ediyo salı gunden beri kasıklarım felaket agrıyo :KK43:

Arkadaşlar banada yardım edin ben 4 senedir bebek istiyorum bi kere düşük yaptım.
adetim 8 gün geçti. Ağzımda tuhaf bir tat ve tabaka oluştu. Midem çok hassaslaştı ve yorgunluk hissim çok fazla. Birde sağ kasığımda ağrı var. Bebiş var demek istwmiyorum. çünkü sürekli hüsrana uğruyorum... cvp verirseniz sevinirim.

canım onu suan bende cekiyorum internetten bakıyorum tam hamilelik belirtileri .ama bi bakıyorum kırmızılar...suan adetime iki gun var 4 unde olmam gerekiyo insallah olmam.5 aydır evliyim artık istiyorum hic korunmadık esim ilk ay dışarı bosalıyodu 4 aydır deniyoruz ama olmuyo.rahim kalınlaşması8 var ama doktor hamile kalabilirsin diyo .son iki gun bekliyorum hakkımızda hayırlısı

Arkadaşlar banada yardım edin ben 4 senedir bebek istiyorum bi kere düşük yaptım.
adetim 8 gün geçti. Ağzımda tuhaf bir tat ve tabaka oluştu. Midem çok hassaslaştı ve yorgunluk hissim çok fazla. Birde sağ kasığımda ağrı var. Bebiş var demek istwmiyorum. çünkü sürekli hüsrana uğruyorum... cvp verirseniz sevinirim.
allahın izniyle hamilesin 8 gun kısa bı sure degil

X