Tüp Bebek Merkezleri Dr.Selman Lain hakkndaki yorumlarnza ihtiyacm var

dyd

RABBİM SEN BİZİ KORU
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2009
2.316
19
merhaba arkadaşlar tüp bebek yaptırmayı düşünüyoruz
benim dr.beylikdüzü medicanadan dr.selman laçini tavsiye etti
bu konuda bilginiz varsa benimle paylaşırsanız sevinirim
şimdiden teşekkürler

bende geçen mail attım kendisine durumumu..hiç üşenmedi cevapladı hatta bikaç gün mailleştik...sonra aradı konuştuk..iyi bir dr bencede..internettede öyle yorumlar okuyorum..ama şahsen görüşmedim ve kendisine gitmedim...

bende geçen mail attım kendisine durumumu..hiç üşenmedi cevapladı hatta bikaç gün mailleştik...sonra aradı konuştuk..iyi bir dr bencede..internettede öyle yorumlar okuyorum..ama şahsen görüşmedim ve kendisine gitmedim...

teşekkürler canım

slm . ben selman beyde 2 defa tedavı oldum. ama memorıal hastanesındeydı o zaman. efendı sakın bı doktor. 2. de gebe kaldım. doktorla bıtmıyokı iş, tüp bebek bı ekıp işi....

merhaba ,
bende medicanada tedavi gördüm doktorum aysun hanımdı.ama tüp bebek tedavisini selman beyle beraber yürütüyorlardı ve bende onun kontrolu altındaydım.Çok beyefendi ve işini bilen bi doktor.ve çok güleryüzlü bi ekibi var orada kendimi çok rahat hissetmiştim.ilk tüp bebek denememdi ne yazık ki olumsuz sonuçlandı ama hem hastaneden hemde doktorlardan çok memnun kalmıştım.

arkadaşlar bende hiçbir sorun yok ama hamile kalamıyorum
galiba bi süre sonra tüp bebek yaptırcaz selman beye
ben selman beyle hiç görüşmedim dr.um tavsite etti
ne yalan söyleyim korkuyorum galiba tüp bebek tedavisinden

selman bey iyi sakin. beni cok sakinleştiriyodu. yani sakın ol sabırlı ol. ben cok heyecan yapyodumda!!!! neb bileyim ya adam ıyı bı adam....

selman bey iyi sakin. beni cok sakinleştiriyodu. yani sakın ol sabırlı ol. ben cok heyecan yapyodumda!!!! neb bileyim ya adam ıyı bı adam....

merhaba nurnberg...bende tam yeni formla beylikdüzü medicana tüp bebekte selman beyde tedaviye başlayan varmı diye girecektim...selman beyde tedavi oldunmu benim bugün adetimin 2.günü dün görüştüm yarın için randevu verdiler eğer onun hastasıysan bilgi verirmisin tedavi ne kadar neler yapılıyorr ilgilenirsen sevinirimmm

kızlar....bende medicanada aysun hn. da tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım...25+3 haftalık ham,leyim...vede çok memnunum doktordan vede hastaneden...vede hala aysun hn. gidiyorum...ilk denememde hamile kaldım maşallah... darısı başınıza....

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bende salman beye tüp bebek yaptırdım ilk tüp bebek denememdi olumsuz oldu

slmlar ben de selman bey ve aysun hanım ın hastasıyım.transferim olalı 3 gün oldu.herşey iyi şuana kadar.doktor ve ekipte gayet iyi.ben çok memnun kaldım...

arkadaşlar peki selman beyde tüp bebek yaptıran arkadaşlar ne kadara mal oldu ve şehir dışından geleniniz var mı açıkçası çok ürküyorum şehir dışından gelcez ve daha önce hiç istanbula gelmedik aranızda şehir dışından gelen varsa ne tür problemler yaşadıgını yazabilir mi şimdiden teş.

ben de slman beyde tedaviye başlayacğım. 3500+ilaçlar olarak fiyat verildi. kullanılan ilaçlar kişiden kişiye değişiklik gösteriyormuş, ancak ortlama 1500 ilaçların tuttuğu söylendi. yani 5000 tl olarak yaklaşık düşünebilirsin.

Malesef ben memnun kalmadım, ilk Selman bey ile görüştüm, sonrasında benimle hiç ilgilenmedi. Aysun hanım ve Murat bey ilgilendiler. Transfer aşamasında sorun yaşadık. Sonucumun olumsuz olduğunu dahi açıp bi telefonla bildirmediler bile. Çok para odaklı olduklarını düşünüyorum. ışe başlayana kadar çok güleryüzlü olan ekip malesef sonrasında hiçte öyle değildi. Farklı bir Dr arayısındayım.

kızlar....bende medicanada aysun hn. da tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım...25+3 haftalık ham,leyim...vede çok memnunum doktordan vede hastaneden...vede hala aysun hn. gidiyorum...ilk denememde hamile kaldım maşallah... darısı başınıza....

merhaba sizin cok olmus ama bende Aysun hanima gitmek istiyorum - sizde ne sorun vardi ..

merhaba sizin cok olmus ama bende Aysun hanima gitmek istiyorum - sizde ne sorun vardi ..

Merhaba ben temmuz ayında aysun hnm da yaptırdım ama sonuç malesef negatifti. fakat ben hastane ve ekipten çok memnun kaldım. dondurulmuş embriyolar için tekrardan gideceğim. umarım herkesin gönlüne göre olur.

X