Sivilceli Ciltler yüz temizleme jeli

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Ben de her gece, Clean&Clear yüz temizleme jeli, Neutrogena tonik ve Clean&Clear yağsız nemlendirici kullanırım. Neutrogena göz çevresi kremi (yaşım 22) ve Babe dudak balsamı da sürerim. Ellerime de Arko böğürtlenli el kremi kullanınca da gecelik bakımımı tamamlamış olurumhihoyyyt

ben daha dün aldım nıvea nn yüzjelini yannda piilling hediyesi kampanya lıydı üstelik 8.90 tl hemen akşam ve bu sabah denedim müthiş bişi tavsiye ederim yüzümde bazı yerlerinde iltihaplı sivilcelerm vardı onları bile kuruttu ben memnun kaldım yani

ben de lorealin pure zone nunu öneririm içindeki tanecikler cildine hem masaj yapıyor hemde peeling görevi görüp ölü deriyi arındırıyor fiyatıda 15 tlkaydirigubbakcemile2
ben 5 senedir kullanıorum

Herkes farklı bişey söylemiş kaydirigubbakcemile3 eskiden ben de dove kullanırdım, sabunlar siyah nokta yapıyormuş...
Clean&Clear denedim ama pek memnun kalmadım.. Şu anda oriflame ın aloe-veralı jel ve toniğini kullanıyorum. Gayet memnunum..
Diğer markalar için bişey söylüyemicem kullanmadım çünkü.. Ama vichy nin ürünleri güzelmiş :sm_confused:

acnevit yüz yıkama jeli derim hem iyi bir temizleyici hemde sivilce lekelerinde rengi açıyor fiyatı 18 00 Tl civarında

kesinlikle diadermin derim şu yeşil olanlardan asla pişman olmazsın

ben de diadermine kullanmıştım bir ara ... benim cildim hassastır ; vichy kullandım cildim mahvolmuştu... diadermini de vichynin muadili olarak piyasa sürmüşlerdi... zaten ambalaj da çok benziyor... vichye verdiğim paralara acıyorum ...

açıkçası ben memnun kalmıştım... benim aldığım yerde 11tl...

toniği ve nemlendiricisini de kullanıyorum... yalnız en son almam gerektiğinde kalmadığı için neutrogena aldım... bitsin tekrar diadermine alacağım...

bunu hiç duymamıştım ben ... sivilce lekelerini deaçıyor demek ; sen kullanıyor musun canım ? ne kadar süredir kullanıyorsun ?

ben kullanmıyorum ama iş yerindeki arkadaşım kullanıyor 2 haftadır kullanıyor ama yüzünde değişiklik olmaya başladı ben tavsiye ediyorum nemlendirici tonik te kullamıyor

oriflame den teatree çay ağacı özlü yüz yıkama jeli...sivilceli ciltler için çok iyi bana cildim kuru olmasına rağmen kurutma yapmadı...çok memnunum

aldım acnevit netten 16,95 tl ... tabii kargo da var... bakalım kaça gelicek bana... :)

acneviti ben kullanıyorum serumuyla birlikte bence aldıgına pişman olmucaksın hayırlı olsun bu arada eczaneden alabilirsin internetten sipariş vermene gerek yok eger o anda eczanede yoksa depodan gettirirler

Son düzenleme:
bende bi kaç aydır acnevit jel ve acnevit serumunu kullanıyorum çok faydasını gördün sivilcelerden kurtulduğum gibi lekeler izlerde gitti birde süper bi site buldum acnevit ürünleri indirimde çok uygun fiyatı Acnevit jel
15tl acnevit serum 25 tl bakimliolmak.com site sipariş verdim ertesi gün öğlen gedli ürünler.

SHILIBAO yüz temizleme jelini size tavsiye edebilirim. peeling etkisi çok kuvvetli ölü deriyi alıyor, gözenekleri temizliyor ve sıkılaştırıyor cildin rengini açıyor bence çok harika bir ürün ayrıca yüz maskeleride var. Fiyatlarıda 15-20 tl arasında değişiyor. Ama her yerde bulunmuyor internetten arayıp sipariş vermek gerekiyor eve kadar gönderiyorlar.

SHILIBAO yüz temizleme jelini size tavsiye edebilirim. peeling etkisi çok kuvvetli ölü deriyi alıyor, gözenekleri temizliyor ve sıkılaştırıyor cildin rengini açıyor bence çok harika bir ürün ayrıca yüz maskeleride var. Fiyatlarıda 15-20 tl arasında değişiyor. Ama her yerde bulunmuyor internetten arayıp sipariş vermek gerekiyor eve kadar gönderiyorlar.

ama 15günde 1 kullanım diyor... yani günlük temizlik için uygun değiller sanırım...

X