Göz Makyajı Yumurta sars ya

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Arkadaşlar beni de suçluyorsunuz galiba.Daha evvel de belirttim,ben öğretmenim hatta bu yüzden ürünü sabah akşam kullanamadığımı sadece akşamları kullandığımı belirtmiştim.Lütfen önce ne zaman üye olduğuma,eski mesajlarımın hepsine bakın.Birşeyden emin olmadan insanları suçlamamak gerekir.Bundan sonra ben de aldığım hiçbir ürün için yorum yapmayı düşünmüyorum.ınanıp inanmamak size kalmış birşey artık.

kendi adıma ben kimseyi zan altında bırakacak şeyler yazmadım reklam olduğunu belirten arkadaşlar oldu bunun üzerine doğru olup olmadığını anlamak adına ürünü kullanıp yorum yapanların geçmiş yazılarına baktım ve bir iki arkadaş bende de şüphe uyandırdı doğrusu ama bunların arasında sen yoksun edasu.

Arkadaşlar beni de suçluyorsunuz galiba.Daha evvel de belirttim,ben öğretmenim hatta bu yüzden ürünü sabah akşam kullanamadığımı sadece akşamları kullandığımı belirtmiştim.Lütfen önce ne zaman üye olduğuma,eski mesajlarımın hepsine bakın.Birşeyden emin olmadan insanları suçlamamak gerekir.Bundan sonra ben de aldığım hiçbir ürün için yorum yapmayı düşünmüyorum.İnanıp inanmamak size kalmış birşey artık.

Edacım sen niye üstüne alınıyorsunki tatlım önceki mesajımdada belirtiğim gibi shoplant ve su 24 adlı arkadaşlar ben o mesajları yazdığım tarihte toplam 6 mesajları vardı 3 tanesi tuzyağında 3tanesi yumurta yağında, ve ikiside aynı konularda ve başka konularda yoklar ve hatta su24 dahada abartıp tuz yağı alırken bide bu iranlı profun zayıflama zımbırtısınıda aldım bide zayıfladım falan demiş. Reklam yani bal gibi...edasu senin mesajlarını çoktan kontrol etniştim merak etme masumsun bunu hepimiz biliyoz ve tecrubelerini bizimle paylaştığın için tekrar teşekürler

edasu sen niye alındın ben anlamadım :umursamaz: farkettiysen hepimiz belli kişilerin üzerinden konuşmuşuz hatta ben üstüne basa basa en son gerçekten kullanıp yorum yazanlar kusura bakmasın demişim bu alınganlık niye ki??
neyse olaydan sapmalıyım kullananların yorumlarını hala bekliyoruz aklinialirimsmile

Ben daha önce hiçbir ürün hakkında yorum yazmadım ama ilk defa bir ürünün kirpiklerime etki ettiğini paylaştım siteyi yavaş yavaş keşvettim ve ilgimi çeken her konuya yorum yazdım ne reklamından bahsettiğini anlamadım sopalant mı ne aynı kişi olduğumuzu iddaaa ediyorsun yöneticilere başvururuz kontrol ederler eğer öyle birşey varsa siteden atarlar olur biter! Bankada çalışıyorum yazmaya fazla vaktim olmuyor her zaman yazdıklarımız arkasındayım kimsenin reklamını yapmadım yapmam!

Son düzenleme:
kızlar sonunda yumurta sarısı yağını çıkardım :) pekmez gibi hakketen rengi
bu yağı satın alan arkadaşlar merak ettim sizdeki yağın rengi nasıl?

kızlar sonunda yumurta sarısı yağını çıkardım :) pekmez gibi hakketen rengi
bu yağı satın alan arkadaşlar merak ettim sizdeki yağın rengi nasıl?

hadi ya yaptinmi sonunda, kac yumurta yaptin ? ev koktumu cok ? tava rahmetli oldumu ? yagi nasil aldin yaniklarin icinden ? ne cok sordum demi :)
Bende bugün yapicaktim cünki dün annem dediki eskiden yanik falan olunca yaparlardi iz kalmasin diye, demekki icerigi güzel.

hadi ya yaptinmi sonunda, kac yumurta yaptin ? ev koktumu cok ? tava rahmetli oldumu ? yagi nasil aldin yaniklarin icinden ? ne cok sordum demi :)
Bende bugün yapicaktim cünki dün annem dediki eskiden yanik falan olunca yaparlardi iz kalmasin diye, demekki icerigi güzel.

evet canım çıkardım çokda zor değilmiş hatta resminide çektim eklerim birazdan
annemde eskiden yanıklar için çıkarırdı ordan aklımda kalmışki araştırdım bunu duyunca içeriği çok iyiymiş ewet
bakalım dün ilk defa sürdüm diğer yağlarla karıştırıp,
3 yumurtadan yaptım sarılarını tavaya alıp aspiratörü ve camı açtım başladım karıştırarak yakmaya teflonda yaptım, tavaya pek bişi olmadı, zarar görmedi yani :)
yumurta pişince sertleşiyo biraz sonra yanmaya başlıyo bazı yerleri iyice yanıyo sonra yumurta yumuşamaya başlıyo ve köpük gibi yağ akmaya başlıyo tavayı eğdim o sırada kaşıkla bastıra bastıra yağı çıkardım böle koyu su çıkar gibi çıkıyo baya çıktı 3 yumurtadan , sonra altını kapatıp biraz daha sıktım kaşıkla yağı bir kaba aldım, bana su gibi gelmişti akar ken elimle elledim hakketen yağmış hihoyyyt hoşuma gitti :lepi:
evdede koku olmadı pek

bilmemki canım sanki daha etkili olur gibi geldi :) ama hepsini karıştırmadım yarısı duruyor bir akşam tek ondan bir akşam karışık olanı sürerim artık :)
bak çıkardığım yağ
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
cokta cikmis yagi, ama rengi acaba hani yaniktan dolayimi bu kadar koyu galiba. Bende aksama dogru bir yapayim bakalim.

yaptim bende sonunda. 3 yumurta ile yanmasi oldukca uzun sürdü ama oldu sonunda. Yalniz renginin koyulugu kesin yanigin rengi. Göz icin iyiolmayabilir sadece kasima sürdüm, ondan parmagimdakalanida kirpigime sürdüm hafif yakar gibi oldu :KK43: Sende de oldumu öyle ?

canım kulak pamuğuyla sürüyorum ben önce uçlarına sonra gözlerimi kapatıp diplerine sürüyom olmadı bende pek badem yağı sürdüğümdeki gibi oldu
canım sürdükten sonra kulak pamuğunun temiz tarafıyla göz içlerini sil ben öyle yapıyorum

bende sadece kapatip sürdüm sürdükten kisa zaman sonra uzanmistim biraz gözlerim hafif yandi. Yag zaten yanik gibi kokuyor. Bende biraz incelteyim baska yagla o zaman. Ya aslinda satilanlarin hakiki ve saf olduguna inansam hazir almak isterdim

SATILANLARIN RENGı NASIL BıLMıYORUM AMAonlarda başka yağlarla karıştırıyolar mış sonuçta
her yağın çııkma şekli farklıdır yumurta sarısı yandıktan sonra salıyor yağını bunun dışında çıkarma yöntemi olacağını sanmıyorum yani yağın yanmasıyla alakası yoktur canım :)

ya kızlar,ben yaptım evde,sürdüm.ama çok yandı gözüm,hala da yanıyor..simsiyah bir yağ..bekletsem siyah olan yanık kısmı dibine çöker mi acaba..

X