Göz Makyajı Yumurta sars ya

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
benim kirpiklerim doğuştan seyrek ve kısadır özellikle alt kirpiklerim yok denecek kadar az, 6 sene önce badem yağı kullamıştım 2-3 ay kadar çok çok az etkili olmuştu. 2 ay öncede reby mips yumurta sarısı yağı aldım, ilk 3 hafta sabah akşam düzenli kullandım sonraları sadece akşamları kullanmaya başladım kullanmaya başlamadan öncede kirpiklerimi 1-2 mm ucundan kestim, yaklaşık 10. günde etkisini hissetmeye başladım 1buçuk ay sonunda üst kirpiklerim bariz şekilde kalınlaştı gürleşti uzadı sertleşti ve rengi koyulaştı fakat alt kirpiklerime hiç etki etmedi bnm asıl niyetim alt kirpiklerimin çoğalmasını sağlamaktı ancak yinede çok memnun kaldım kişiden kişiye değişirmi etkisi bilemiyorum fakat üst kirpiklerini uzatmak isteyenlere özellikle benim gibi kirpikleri cılız olanlara öneririm.

Arkadaşlar henüz kullanmaya başlayalı 5 gün oluyor.Kesin cevap için erken.Ancak kirpikleri uzattığını farkeder gibiyim.Benim altta hiç kirpiğim yok,gürleşsin istiyorum.Ürünü sabah akşam kullanmak gerekiyormuş.Gitti gidiyorda öyle yazıyor.Ancak ben çalışıyorum,işe gidiyorum öğretmenim.O yüzden sadece akşamları hem kirpiklerime hem de kaşlarıma kulak çubuğu yardımıyla sürüp yatıyorum.Sabaha kadar öyle duruyor.ınşallah fayda eder,ben de sizler gibi çok merak ediyorum.Sonuçtan sizi haberdar ederim.

bn sitesinde okudum sadece akşam sürünce etkili olmuyomuş bnce sabahta sürmeye çalış sadece akşam süren biri etki göremediği için şikayet etmiş ama sabah akşam düzenli kullanınca baya uzatmış

kızlar uzun süre kullanmayınca atmıştım onları bi ara ara verdim
ama tekrar heveslendim bugün tekrar çıkaracağım yağını
şuan uzun duruyorlar gerçi ama rimelle öyle çünkü sarı benimm kirpikler
tekrar başlayım tekar bilgilendiririm sizleri

mrb kızlar az önce nette takılırken yumurta sarısı yağı diye birşey gördüm,kaş ve kirpikleri bir haftada uzatıyormuş,hatta 100de % garanti veriyorlar,para iade garantisi bile var,acaba aranızda kullanan varmı,:enbuyukkk:

arkadaşlar bu yazıyı okuduktan sonra netten hemen sipariş verdim 2 hafta önce çünkü ben bugüne kadar kaşlarım için ne sürdüysem kar etmedi bütün yağları denedim bi faydası olmadı aksine döktü kaş kontürü yaptırmıştım doğal görünmediği için sevmedim birbuçuk sene içinde silindi ve yaptırmadım bidaha. işte tam o sırada napıcamı kara kara düşünürken ve üzülürken bu yağı kullanmaya başladım 2 hafta gece gündüz sürdüm seyrek kaşlarım gürleşti uzadı istediğim şekle geldi inanın benim kaşlarım adam olduysa sizde deneyin senelerce çektim kaşlarımdan şimdi çok mutluyum kullanmaya devam edicem biraz daha bu arada söylemeden geçemicem bazı arkadaşlar yumurtanın yağını çıkarıp kendileri yapıp sürüyormuş bu öyle bi yağ değil iranda yetişen 150 bitkinin yağıymış dolayısıla yumurta ile bi alakası yok boşuna uğraşmayın :nazar:

canım bilmiyorum tek başına ne kadar etkili diğerine göre ama
geçen hafta çıkardım yağını bir haftadır sabah akşam sürüyorum ve bariz uzama var :KK52:
son günlerde kirpiklerime iltifat almaya başladım :KK69: ben bile fark ediyorum yani eskisine göre uzunlar ki eskiside kısa sayılmazdı kullanmaya devam edeceğim bir süre daha

ha bu arada daha önce de yapıp kullanmaya başlamıştım ama o zaman başka yağlar karıştırmıştım, o zamanlar gözüm yanardı
ama şimdi yanmıyor o yağlarla alakalıymış
bunu sade kullanıyorum eski kullandığıma göre daha etkisni gördüm

arkadaşlar bu yazıyı okuduktan sonra netten hemen sipariş verdim 2 hafta önce çünkü ben bugüne kadar kaşlarım için ne sürdüysem kar etmedi bütün yağları denedim bi faydası olmadı aksine döktü kaş kontürü yaptırmıştım doğal görünmediği için sevmedim birbuçuk sene içinde silindi ve yaptırmadım bidaha. işte tam o sırada napıcamı kara kara düşünürken ve üzülürken bu yağı kullanmaya başladım 2 hafta gece gündüz sürdüm seyrek kaşlarım gürleşti uzadı istediğim şekle geldi inanın benim kaşlarım adam olduysa sizde deneyin senelerce çektim kaşlarımdan şimdi çok mutluyum kullanmaya devam edicem biraz daha bu arada söylemeden geçemicem bazı arkadaşlar yumurtanın yağını çıkarıp kendileri yapıp sürüyormuş bu öyle bi yağ değil iranda yetişen 150 bitkinin yağıymış dolayısıla yumurta ile bi alakası yok boşuna uğraşmayın :nazar:

yaa herkes kirpikte denemiş vallahi tek kaşta deneyen sensin sanırım :) ben de kaşlarımdan çok şikayetçiyim gürleşmelerini istiyorum yalnız merak ettiğim şey kullanımı bırakınca dökülme falan olur mu dersin ?:18:

yumurta yagini falan bilmem ama . benden size süper tarif hem de 100 de 100 uztıyor, hatta oyle uzatıyor ki kipriklerinizi uzdikca kesmek zorunda kalicaksiniz ! Sizde türkiyede bulunuyormu bilmiyorum ama bizde ona GENEGERÇEK YAĞI diyorlar. isterseniz rusca da ismini yaza bilirim KOSTOROE MASLO( КАСТОРОВОЕ МАСЛ&#1054:KK66:. kızlar kulak çubugunun yardimiyla kipriklerinizin diplerine sürün. hatta saçlariniza ve kaşlarınızada süre bilirsiniz. cok etkili hakiketen de.yalniz kaşlara surdugumuz zaman kişinin tuy yapisilya da alakalı , eger benim gibi ince saç tellerini sahipseniz ince de cikicakdir. hadi kolay gele!

yanlış olmasın genegerçek yağı tüyleri yok etmede kullanılıyormuş :KK57:

:95:aaaaaaa Türkiyede tuyleri yok etmek içinmi kullaniyorsunuz?::KK53:60: Azərbaycanda aksine her kes bilir bunu, biz saç- kiprik uztmak için kullaniyoruz. canim ola bilsin başka bi bitki ismidir, belkide sen kariştiriyor ola bilirsin. bir de ben daima kullaniyorun hem arkadaşlarim da denedi hiç bir yan etkisi yok aksine yararlari cok. dedigim gibi kiprikler o kadar uzuyor ki mecbur kesiyorsunuz. benim bi arkadaşim hep öyle yapıyor. bir de bi şey söyliyim, kaşlarin da ucundan azcik kesince yavaş-yavaş gitdikce kalinlaşıyor tuy yapısı.:KK9::KK66:

Göze sürülen yağlar göz kusurlarını tetikliyor kızlar.

Arkadaşın genegerçek dediği bildiğimiz hint yağı zannedersem.

arkadaşımız eda su bide su24 evet sadece ikisinin yorumları var reklam yapıyorlar birazda abartıyorlar bu gerçek öle aman almassanız almayın felan filan modundalar fikrimizi paylaştık felan filan diyolar ama şunu bilmiyorlar burası sanal ama şimdi insan sağlığıyla oynadıklarının farkında değilller birnin gözüne bişi olsa emin olun eda su su24 sizi kesin bulurlar sanmayınki biz önerdik şöle böle ilk sizin canınız yanar bide yaşınız itibariyle kim kandırıp sizi yazdırdıysa ayıpp yıllardır uzmanlar amerikada uğraşıyo yapamadılarda kaş kiprik uzatmayı normal hiç bir eğitimi olmayan aktarmı buldu bırakın bunlarıı ya rica ediyorum bilmediğiniz hiç birşeye burnunuzu sokmayınn tavsiyem canınız yanar vay burası sanal alem bize birşey yapamazlar demeyin sonucuna katlanmak zorunda kalırsın evet yumurta yağıı var bi cahil arkadaşımızda yumurta yağı yok demiş var tabi yıllardır yanıklara kullanılır

arkadaşlar artık bırakın şu koca karı ilaçlarını bilmem orana sür burana sür şu kadar çıkar kimsenin genleri dna sı kimseye uymaz insanların anne babanın belirli hastalıkları dışında hiç bir organı hiç birşeyi çocuğuna uymuyo ki siz kalkmışş o bunu sürmüş bende sürüm o şöle yapmış bende yapımm çok mantıklıyız görüyorum içler acısı bir doktora gidin hiçmi sağlık karneleriniz yok gidin bi dermotoloğa yada bi cildiyeciye öğrenin derdinizi tamam bi medettir belki ama herkesin bişey demesiyle olmaz kelin melhemi olsa başına sürer güzel yüzünüze gözünüze bişi olsa
aldığınız 25 tl ilaçmı geri vericek görmenizi bu ilaç içinde değil abuk subuk şeylerle kendinizi yormayın en doğal şeyler tamam sağlıklıdır ama artık insanlar bunları satanlar doğal değil doktor önerir gidersiniz aktardanda yardım alırsın bu neyse ama yanlışşş arkadaşlar üzüldüğüm için söylüyorum herkese hayırlı günler

sewengirl canım ben de yapmayı düşünüyorum bu yumurta yakma olayını.. acaba ev kokuyor mu çok? bizimkilere sezdirmeden yapmam lazım. bi de hiç böyle kaşların arasındaki boşluklarından kaş çıkıyomu? yani benim bi yara vardı kaşımda, iyileşti ama artık orda hiç kaş çıkmıyo ve iz de kaldı. keşke ordan çıksa tekrar.. bi de teflon tavada oluyo mu yumurtayı yakma olayı? :26:

canım yumurtayı yakmayı denedim ama olmadı direk omletimsi bişe oldu sarı sarı.. sadece kenarlarda kömürleşmiş şeyler oluştu ve ev çok kötü koktu.. nasıl bi teflon tavada yapıosun (bu tefalin kaygan tavaları değil de değişik teflonlar oluyo ya pütürlü pütürlü) ben beceremedim.. tamamen hiç karıştırmıcam dimi tani sarısı kendi kendine pişicek simsiyah mı olucak :KK43:

Son düzenleme:
herhangi teflonda olur canım,
sarısı pişiyor iyice sonra rengi sararıyor ve yanmaya başlıyor sabredeceksin yanmaya başlayınca zaten daha küçülüp yumuşamaya başlıyor, sonrada pekmez gibi sıvıyı görüyorsun damla damla biraz daha yakıp eğiyorum tek tarafa biriktiriyorum yağı,
çok uzun süre gidiyor, kaşlarıma da sürüyorum ama hint yağıda sürüyorum kafama göre bi ondan bi ondan yani
birde kaş için sarımsak çok iyi arada bir ondan yap sarımsağı kesip oraya sür beklet yıka eskiden çok seyrek kaşlarım biraz öyle kendine geldi rengide koyulaştı yağlarsan sanırım
bu arada ev çok pis kokuyor dikkat et :KK34:

herhangi teflonda olur canım,
sarısı pişiyor iyice sonra rengi sararıyor ve yanmaya başlıyor sabredeceksin yanmaya başlayınca zaten daha küçülüp yumuşamaya başlıyor, sonrada pekmez gibi sıvıyı görüyorsun damla damla biraz daha yakıp eğiyorum tek tarafa biriktiriyorum yağı,
çok uzun süre gidiyor, kaşlarıma da sürüyorum ama hint yağıda sürüyorum kafama göre bi ondan bi ondan yani
birde kaş için sarımsak çok iyi arada bir ondan yap sarımsağı kesip oraya sür beklet yıka eskiden çok seyrek kaşlarım biraz öyle kendine geldi rengide koyulaştı yağlarsan sanırım
bu arada ev çok pis kokuyor dikkat et :KK34:

evet dün denemeye kalktım o kadar pis koktu ki.. elime bile sindi tiksinti geldi valla.. :KK53: annem parçalıcak beni ama kararlıyım denicem yapıcam valla bu akşam bi daha..:KK1:

X