Göz Makyajı Yumurta sars ya

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

AlayciKus1

Özlemin dili olsaydı...
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
849
358
mrb kızlar az önce nette takılırken yumurta sarısı yağı diye birşey gördüm,kaş ve kirpikleri bir haftada uzatıyormuş,hatta 100de % garanti veriyorlar,para iade garantisi bile var,acaba aranızda kullanan varmı,:enbuyukkk:

Yumurta sarısı yağı da çıktı ya artık ben kendi yağımı da piyasaya çıkarsam yadırganmaz yani.
Neymiş acaba merak ettim.

Yumurt sarısı zeytinyağı ve limon saç için yapıyorum ben duşdan önce arada sonra yıkıyorum diri daha parlak oluyor

ben bunu internetten tedarik ettim. Yumurta sarısı yağı ve reby mips diyede bir adı var.
söylenildiği gibi etkili bir hafta kullandım değişikliği ablam farketti beni gördüğünde takma kirpik mi kullanıyorsun dedi. Üzerinde arapça yazılar vardı ufak bir şişe irandan geldiği söyleniyordu. umarım yararlı olmuşumdur.

shoplant bu ürünü uygulamışsın yaa gitgidiyodan mı aldın acaba normel aktarlarda da satılıyo mu ki? denildiği gibi %100 uzatıyormuş denemek lazım galiba

şimdi kızlar başlık açmayı bilemiyorum açabilsem bu bilgiyi herkes öğrenecekti, şimdi inanın benim yıllardır yapmadğım bısı yoktu kaşlarım için resmen takıntılı oldum krem vazelin yağlar özel karısımlarr bu sitede ne denılıyosa yaptm sarımsak ble bu kadar fayda etmedi inanın bugun aynada baktım ınanamadm ilk defa kaşımın başı bu kadar dolmustuu ve ınanın ben normalde hıc bı forumda yazmam ilk defa bıseyın işe yaradğını yazıyormm ben bu gitti gidiyordan aldım arkads ismini vermıs yumurta sarısı yağı ve reby mips yani gercekten kaşlarım birden o kadar gürleştiki anlatamam sizde deneyin ins farkı gorceksınız

hımm ilginç valla.. alan arkadaşlar fiyat konusunda bilgi verseler süper olur.. bende şu kayısı kremini düşünüyorum aslında bugün annem alacak bulursa bakalım

aaa bu konuyu aylar önce ben açmıştım,kızlar yazan arkadaşlar dışında kullanıp faydasını göreniniz oldumu

Ben de burda okduktan sonra gitti gidiyordan 19 küsür liraya sipariş verdim.Pazartesi gününden sonra kargoya verilecekmiş.Ayrıca bitkiselmucize.net sitesinde de satılıyor ama orda 27 lira daha pahalı.Benim de kirpiğim hiç yok.ınşallah iyi gelir,ümitle bekliyorum.Sonucu burda sizlerle mutlaka paylaşacağım.

Son düzenleme:
shoplant bu ürünü uygulamışsın yaa gitgidiyodan mı aldın acaba normel aktarlarda da satılıyo mu ki? denildiği gibi %100 uzatıyormuş denemek lazım galiba

Pınarcım ben bitkiselmucize diye bir siteden aldım sitenin tam adresini yazamıyorum kurallar gereği ben aldığımda 38 liraydı özel siparişle irandan mı ne öyle bir ülkeden getiriyorlardı şimdi çok talep olunca gittigidyorda bile satılmaya başladı bu yumurta sarısı yağını ben bir çok aktara sordum olur mu öyle şey falan dediler. Nato yolunda oldukça büyük bir aktara sordum o ürünü gazetede okuduğunu elinde olmadığını söyledi.

üzerinde sanırım arapça yazan ufak bir şişe aynı

X