Göz Makyajı Yumurta sars ya

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kızlar çalıştığım için sıksık yazamıyorum.. Ben daha öncede söylediğim gibi yumurta sarısı yağını bitkisel mucize diye bir sitedden aldım tam adresi yazamıyorum kurallar gereği birde reklam yapıyormuşum gibi görülmesini istemediğim için site adresi falan vermiyorum.Ben daha önce susam yağı zeytin yağı hepsi hepsini denedim.... yok kızlar unun gibi hiçbirşey etki etmedi... gittigidyordada satılıyormuş oradanda satın alabilirsiniz burada mail adresimide verebilirim ama yasak mı bilmyiorum yasak değilse yazarım sorusu olanlara oradan cevap verebilirim çünkü herzaman giremiyorum şirkette yasak..

ilgin için tekrar tşk ederim shoplant senin yorumların gerçekten beni etkiledi almalıyım diyorum kendime :) senin dışında 1-2 daha kişi kullanmış ve faydasını görmüş anlaşılan ama aynı ürün herkeste aynı etkiyi vermeyebiliyor o yüzden ben forumu takip ediyorum son olarak edasu kullanıyor ürünü onun gözlemini de merak ediyorum o da yazsın ona göre alayım diyorum.

Ürünü kullanalı henüz 10 gün kadar oldu.Ben gitti gidiyordan aldım.Yalnız daha evvel de dediğim gibi ben sabah akşam süremiyorum.Sadece akşamları sürüp yatıyorum.Benim gözümün alt kısmında hiç kirpik yok gibi birşey,gürleşsin istiyorum.Ama maalesef şu ana kadar bir artış,gürleşme olmadı.Ancak kesinlikle kirpikleri uzatıyor.Üst kirpiklerim şimdiden uzadı biraz.Uzatmak isteyenler kesinlikle alabilir.Ayrıca gözleri asla badem yağı gibi yakmıyor,kullanımı gayet rahat.

Son düzenleme:
arkadaşlar aktarlarda bulamadım ama burada irana giden bir tanıdık var ona sipariş verdim.eğer bulursa alacak.zaten irandan geliyormuş bu ürün oralarda herşey ucuz oluyor. size tekrar dönerim.

Gitti gidiyor'da iki farklı amaçla satıyorlar bu ürünü, biri kirpik kaş uzatma diğeri göz altı morlukları...
Aktarlar şimdi öyle şey mi olurmuş, yok böyle bir yağ diye tepki verirler sonra da tanıtımını yapmak için kırk takla atarlar. Karınca Yağını ararken de ben böyle tepkiler almıştım. Şimdi bakıyorum camekanlarına tanıtmını asmışlar..

Evet ya bende merak ediyorum edasu ile başak 1982 nin sonuçlarını bekliyorum. bakalım ümitliyim uzatma kısmında biçok yağda hafif uzatıyo ama önmeli olan takma kirpik etkisi veriyormu?

Kızlar çalıştığım için sıksık yazamıyorum.. Ben daha öncede söylediğim gibi yumurta sarısı yağını bitkisel mucize diye bir sitedden aldım tam adresi yazamıyorum kurallar gereği birde reklam yapıyormuşum gibi görülmesini istemediğim için site adresi falan vermiyorum.Ben daha önce susam yağı zeytin yağı hepsi hepsini denedim.... yok kızlar unun gibi hiçbirşey etki etmedi... gittigidyordada satılıyormuş oradanda satın alabilirsiniz burada mail adresimide verebilirim ama yasak mı bilmyiorum yasak değilse yazarım sorusu olanlara oradan cevap verebilirim çünkü herzaman giremiyorum şirkette yasak..

Yani kirpiklerin baya böyletakma kipik gibi mi oldu hala kullanıyormusun keşke bi foto koysanda bizde görsek.Yoruların ve ilgin için teşşekür ederim

şu ana kadar bir çok yağı kullandım yalnız hem çok kullanışlı değiller çünkü gözü yakıyorlar hemde farkedilir bi değişim olmadı ben takma kirpik etkisi beklemiyorum farkedilir şekilde uzasın yeter o yüzden bu ürün bana hitap ediyor en kısa zaman da sipariş vericem :)

(Gitti gidiyor'da iki farklı amaçla satıyorlar bu ürünü, biri kirpik kaş uzatma diğeri göz altı morlukları...
Aktarlar şimdi öyle şey mi olurmuş, yok böyle bir yağ diye tepki verirler sonra da tanıtımını yapmak için kırk takla atarlar. Karınca Yağını ararken de ben böyle tepkiler almıştım. Şimdi bakıyorum camekanlarına tanıtmını asmışlar.. )

Gulba arkadaşım bu ürün iki amaçlı kullanılmıyor,yanılıyorsun.Göz altı morlukları için olan TUZ YAĞI diye geçiyor.ıkisinide aynı profesör bulmuş.

(Gitti gidiyor'da iki farklı amaçla satıyorlar bu ürünü, biri kirpik kaş uzatma diğeri göz altı morlukları...
Aktarlar şimdi öyle şey mi olurmuş, yok böyle bir yağ diye tepki verirler sonra da tanıtımını yapmak için kırk takla atarlar. Karınca Yağını ararken de ben böyle tepkiler almıştım. Şimdi bakıyorum camekanlarına tanıtmını asmışlar.. )

Gulba arkadaşım bu ürün iki amaçlı kullanılmıyor,yanılıyorsun.Göz altı morlukları için olan TUZ YAĞI diye geçiyor.ıkisinide aynı profesör bulmuş.

GözAltı Morlukları Şişlikleri Ağrılarına VEDA , #20850254 ...Yumurta sarısı Yağı gün boyu göz çevrenizde yer alan, sizi yaşlı, ... Yumurta Sarısı Yağı Sabah akşam sorunlu bölgelere parmak uçları ile hafif sert ...
urun.gittigidiyor.com/GozAlti-Morluklari-Sislikleri-Agrilarina-VEDA_W0QQidZZ20850254 - Önbellek - Benzer

arama motoruna yumurta sarısı yağı yazınca bir bu çıktı, bir de kirpik uzatıcı olarak ben onun yalancısıyım valla.. Neyse tuz yağını da öğrenmiş olduk bu sayede.. :enbuyukkk:

Buarada tuz yağı çok iyi oldu.. Bir arkadaşıma tavsiye ettim. Sorunu vardı da..
Bakalım belki ben de denerim. Tşk,

Son düzenleme:
Reby mips yumurta sarısı yağı adlı bir ürün.Ben bitkiselmucize diye bir siteden aldım.Benım alt kirpilerimde dökülme olmuştu neredeyse hiç kirpik yoktu.Gerçekten çok bir durum.Makyaj bile yapamıyordum.3 şişe alana ücretsiz kargo kampayası yapıyorlardı.Bende bunun için 3 şişe aldım.Ürün 2 gün sonra geldi ve kullanmaya başladım.İlk kullandığım 1 hafta hiç bir fark yokmuş gibi düşünüyordum.İlk değişimi teyzem farketti."Senin kirpiklerin mi uzamış? " diye sordu.Ürün etki ettiğini o zaman anladım.Bu iranlı profesör müdür nedir ilk hayır duamı aldı :) 1. şişenin bitiminde üst kirpiklerim neredeyse takma kirpik takmışçasına uzun ve parlaktı.Ancak dökülen yerlerde fazla bir değişiklik yok idi.Firma ile irtibata geçtim.Neden dökülen kirpiklerimin tekrar çıkmadığını sordum.Düzünli olarak devam etmem gerektiğini onlarında üst kirpiklerim gibi olacağını söylediler.Ne yalan söyliyim bende pek inanmadım ya ama param çöpe gitmesin diye dediklerini yaptım.Zor oldu ama sabırla kullandım.Gerçektende 2. şişenin sonlarına doğru alt kirpiklerimin çoğu yeniden çıkmış ve belirgin bir şekilde uzamaya başlamıştı.İşte 2. hayır duamı o zaman gönderdim. Şuan 3. şişenın yarısı bitti sayılır alt kirpiklerim üst kirpiklerime yetişti diyebilirim.Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye edebiliceğim bir şey.Ne susam yağı gibi kokuyor nede onun gibi gözü yakıyor.

buradaki bi iki kişinin sadece tuz yağı ve yumurta sarısı yağı konusunda mesajları var...
bu iki ürünüde internette aynı kişinin satıyor olması bu duruma dikkat etmemi sağladı
reklam kokusu alıyorummm :eek:lmaz:

evet arkadaşlar katılıyorum size özellikle burda bu iki ürünü (yumurta yağı ve tuz yağı) nedense aynı iki kişi sadece kullanmış ve nedense bu iki kişi öve öve bitiremiyo ve nedense bu iki kişi yeni üye olmuşlar ve olur olmazda sadece bu firmanın bu iki ürünü için mesaj atmışlar ve nedense bu iki kişi yani edasu ve shoplant arkadaşlarımızdan başka aynı firma yada kişi için aynı sayfalarda mesj yazan yok ...REKLAM KOKAN HEREKETLER BUNLAR dikkatli olmak lazım...

gerçekten reklam olabilir mi bilmiyorum kimseyi zan altında bırakmak istemem ama sipariş vermeden önce tekrar adı geçen sitelere bi göz attım çok iddialı bir ürün ve hatta öyle iddialı ki bu ürünün gazetede çıktığı yazılı tarihi bile verilmiş bende adı geçen gazetelerin arşivine bakayım dedim ama hiç bir bilgiye ulaşamadım hal öyle olunca da sipariş vermekten vazgeçtim :KK43:

katiliyorum son iki mesaja

bnde tam bunu düşünüyordum ama söyleyememiştimşakkıdı

buradaki bi iki kişinin sadece tuz yağı ve yumurta sarısı yağı konusunda mesajları var...
Bu iki ürünüde internette aynı kişinin satıyor olması bu duruma dikkat etmemi sağladı
reklam kokusu alıyorummm :eek:lmaz:

arkadaşlar bu yapılan ayıptır! Iftara atıldı anladım biraz araştırın bare başka konularda mesaj var mı yok mu ? Ben dikkatimi çeken her konuya vakit buldukça yorum yazıyorum! Tavsiye istemişsiniz bende gördüm kullandığım ürünler hakkında yorumlarımı yazdım bu reklam yapmak oluyorsa yalnış düşüncelere sahipsiniz!!! Kesinlikle almayın çok kötü tavvsiye etmiyorum!!! Banane kim satıyormuş alıyormuş !!! Ayıptır günahtır!! Iftira atmayın!! Bir daha da tek birürün hakkında tavsiye veya yorum yapmam!!!

arkadaşlar bu yapılan ayıptır! Iftara atıldı anladım biraz araştırın bare başka konularda mesaj var mı yok mu ? Ben dikkatimi çeken her konuya vakit buldukça yorum yazıyorum! Tavsiye istemişsiniz bende gördüm kullandığım ürünler hakkında yorumlarımı yazdım bu reklam yapmak oluyorsa yalnış düşüncelere sahipsiniz!!! Kesinlikle almayın çok kötü tavvsiye etmiyorum!!! Banane kim satıyormuş alıyormuş !!! Ayıptır günahtır!! Iftira atmayın!! Bir daha da tek birürün hakkında tavsiye veya yorum yapmam!!!

walla canım bi ürünü biri övdüyse ilk işim mesajlarını kontrol etmek olur...olayı daha fazla dallandırıp budaklandırmak istemiyorum ama her konuya yorum yaptığını söylemişsin lakin dün malesef böle bi durum yoktu , bugün saat 9 civarı fazlasıyla yorum bırakmışsın farklı konulara bu söylenenlerden sonra...bunlar benim bu konuda son söyleyeceklerim...gerçekten deneyip beğenip yorum yazan arkadaşlar sizler kusura bakmayın artık...

X