Bölgesel İncelme belimi nasıl incelteceğimm

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Barbi03

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
1.072
6
belim olmuş 74cm heryerim tam ama belim kalın ben ne yapmalıyımmm öneri bekliyorum

cvp bulursan bana da söyle ayyy bende sinir oluyorum yaz günü böyle olmak üzüyo beni mafoldumben

kızlar holihop çevirir gibi hareketler yapın bide ender saraç çok etkili bir egzersiz göstermişti onu tarif etmee çalışayım aslında basit bir sağa bir sola seri hareketlerle döneceksiniz ama her defasında arkanıza bakmaya çalışacaksınız umarım işinize yaramıştıropuyorumnanaktan

ya hareketlede olmuyo ki :KK43: insan bi gün yapiyo iki gün yapiyo :KK43: hem bırakıncada kalınlaşıyo tekrar
ooof offf

lahana yağını alcağnız belinize sürceğniz. sonra strecle sarıp omuzda sopayı tutcağınız kalca oynamadan bi sağa bi sola dönceğniz. 4 cm falan farkediyor lahana yağıyla. yada egzersz değil yağı sürüp sarıp yürüyüşe yada evde temizlik yapcaksınız

benimde belin kalinlasti kizlar yaa...:KK43:( Akademi mezunu bir arkadasim var tuzu cok tuketme demisti beli kalinlastirirmis ne derece dogru bilmemde...birde egzersiz yaptigimda incecik tam super olmustu :bbo:birakinca yine ayni ama lahana yagini kesin alicam deniycem arzuco kaydirigubbakcemile5

arkadaşların dediği egzersizlere katılıyorum ..

ama bunun yanında bendede aynı sorun var çünkü ..
ben beden inceltici sürüyorum .. hep düzenli egzersiz yapmamama rağmen 2 cm veriyorum en az oda ..

Kızlar üşenmeyip günde 10 dakika aşağıya adını yazacağım aleti alıp çalışacaksınız ucuz bir şeydr merak etmeyin ve çok işe yarar, 1 ay sonra teşekkür edeceksiniz bu aleti üretene :)

DELTA TWISTER ( FIGURE TRIMMER )
Bel ve karın bölgelerinin çalıştırılması için mükemmel ve pratik bir spor aletidir.
Twister, birçok ülkede en çok kullanılan pratik spor aletlerinden biridir.
Düzenli olarak günde sadece 15 dakika çalışarak 2 ayda 2 beden incelebilirsiniz.
Alt ve üst iki daire, ortadaki metal aksam ile tutturulmuştur ve bu mekanizma kolayca belinizi döndürmenizi sağlar.
Bel ve karın çevresinde biriken yağları eritmeniz için düzenli kullanımla etkin sonuç alabilirsiniz.
Ayak şekli üzerine ayaklarınızı basarak keyifli bir şekilde sağa-sola twist hareketini gerçekleştirebilirsiniz.
Spor yapmak hiç bu kadar basit olmamıştı: Üzerine çıkıp, omuzlar yardımıyla vücudunuzun belden yukarısını sağa ve sola döndürmeniz yeterli.
Arzu ederseniz; herhangi bir masa, sandalye veya duvara ellerinizle destek alarak da yarım dairesel hareketlerle direkt olarak bel kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.
Selülitlerinizi yok etmede ve basenlerinizi inceltmede yardımcınız olacaktır.
Yağ ve selülitleriniz yok olurken karın kaslarınızın kuvvetlendiğini hissetmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.
Müziği açın ve Delta Twister ile ritme uygun olarak belinizi çevirmeye başlayın.
Kullanımı kolay, uygulaması ise çok zevkli olan Delta Twister ile ince bir bele kavuşun.

valla arkadasim cok saol bu bilgi icin.. Hemen netten baktim cidden iyi bisiye benzio peki sen kullandinmi?

valla arkadasim cok saol bu bilgi icin.. Hemen netten baktim cidden iyi bisiye benzio peki sen kullandinmi?

Canım benim belim normalde zaten 58 cm o yüzden kullanmadım ama annemin beli bir ara 65 e çıkmıştı onun için aldım ve kullandırdım, sonuç harikaydı zaten bu aletin daha profesyonelleri spor salonlarında mevcut bu evler için bir alternatif.Yalnız dikkat etmeniz gereken şey çalışırken sağlamca tutunup sadece vucudun alt tarafını hareket ettirmek yani omuzlarınız sabit olacak sadece kalçanız sağa sola dönecek, doğru şekilde yaparsanız 1 ay sonra inceldiğini görürsünüz :) Birde unuttum başlangıçta çok abartmayın 10 dakikayı günde 2 kere olmak üzere 5 dakika ile başlayın :) Durun ben bunu yeni konu açayım arada kaynamasın...

Kızlar üşenmeyip günde 10 dakika aşağıya adını yazacağım aleti alıp çalışacaksınız ucuz bir şeydr merak etmeyin ve çok işe yarar, 1 ay sonra teşekkür edeceksiniz bu aleti üretene :)

DELTA TWISTER ( FIGURE TRIMMER )
Bel ve karın bölgelerinin çalıştırılması için mükemmel ve pratik bir spor aletidir.
Twister, birçok ülkede en çok kullanılan pratik spor aletlerinden biridir.
Düzenli olarak günde sadece 15 dakika çalışarak 2 ayda 2 beden incelebilirsiniz.
Alt ve üst iki daire, ortadaki metal aksam ile tutturulmuştur ve bu mekanizma kolayca belinizi döndürmenizi sağlar.
Bel ve karın çevresinde biriken yağları eritmeniz için düzenli kullanımla etkin sonuç alabilirsiniz.
Ayak şekli üzerine ayaklarınızı basarak keyifli bir şekilde sağa-sola twist hareketini gerçekleştirebilirsiniz.
Spor yapmak hiç bu kadar basit olmamıştı: Üzerine çıkıp, omuzlar yardımıyla vücudunuzun belden yukarısını sağa ve sola döndürmeniz yeterli.
Arzu ederseniz; herhangi bir masa, sandalye veya duvara ellerinizle destek alarak da yarım dairesel hareketlerle direkt olarak bel kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.
Selülitlerinizi yok etmede ve basenlerinizi inceltmede yardımcınız olacaktır.
Yağ ve selülitleriniz yok olurken karın kaslarınızın kuvvetlendiğini hissetmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.
Müziği açın ve Delta Twister ile ritme uygun olarak belinizi çevirmeye başlayın.
Kullanımı kolay, uygulaması ise çok zevkli olan Delta Twister ile ince bir bele kavuşun.

bunu ben zaten biliyordum ama bana çok faydasız gibi gözüküyo gerçekten faydasını gören oluyorsa bende hemen alıyım fiyatı sudan ucuz çünkü

Açtım canım :) Bende nsıl yapılacağına dair bilgi verip video bulmaya çalışayım çünkü yanlış yapınca bir yararı olmuyor...

Canım benim belim normalde zaten 58 cm o yüzden kullanmadım ama annemin beli bir ara 65 e çıkmıştı onun için aldım ve kullandırdım, sonuç harikaydı zaten bu aletin daha profesyonelleri spor salonlarında mevcut bu evler için bir alternatif.Yalnız dikkat etmeniz gereken şey çalışırken sağlamca tutunup sadece vucudun alt tarafını hareket ettirmek yani omuzlarınız sabit olacak sadece kalçanız sağa sola dönecek, doğru şekilde yaparsanız 1 ay sonra inceldiğini görürsünüz :) Birde unuttum başlangıçta çok abartmayın 10 dakikayı günde 2 kere olmak üzere 5 dakika ile başlayın :) Durun ben bunu yeni konu açayım arada kaynamasın...

tatlim konu aciyormusun resminide koysan olmazmi diycektim:uhm:

bunu ben zaten biliyordum ama bana çok faydasız gibi gözüküyo gerçekten faydasını gören oluyorsa bende hemen alıyım fiyatı sudan ucuz çünkü

Hani çocukken hulahop çevirirdik ya, o da aynı şekilde beli inceltir ki zaten eskiler hep söylerler...Ben işe yaradığının canlı şahidiyim ki daha evvelde yazdığım gibi bu aletin profesyoneli spor salonlarında var, bence düzenli kullanabileceksen al canım, bir kere kullanınca zaten yanların acımaya başlayacak yani bu yağlar gidiyor demek :)

canım kargo fiyatı ne kadara geliyo bide onu söle sen bana bakıyımm

X