genetik test için tavsiyeleriniz lütfen :(

angel_78

bigün mutlaka...:)
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
1.346
25
45
arkadaslar genetik test yapan uygun fiyatta ve güvenilir bildiginiz yerler var ise yardimci olabilirmisiniz.

merhaba ben de yeditepe üniversitesi hastanesinin genetik lab.yaptırdım.187 lira ssk varsa .3 haftada sonuç aldım.

Ben ssk ile kocaeli üniversitesinde yaptırdım ve para vermedim,sonucu almam 3 hafta sürdü sanırım..
ssk varsa,tıp fakültesindeki polikliniklere yada hocalara yazdırıp ücretsiz yaptırabilirsin sanırım,öyle olması gerekiyor yani...

Geçmiş olsun,güzel sonuçlar inşallah...

canım ben yaptırmadım ama henuz drum gereklı gorursek yapcaz dedı gıttıgım hastanede ssk gecerlı ve ucte bır fıyatına yapıyoruz dedı drum
medıcalpark goztepeye gıdıyorum ınsallah bır faydası olur telefon ac ogren ıstersen

angel merhaba..

senin durumunu hep üzntüyle okumuş ama yazacak cesareti hiç bulamamşıtım.konunu görüncede yazmak istedim.bu gün kontrolümüz vardı.bebeğimin kalp atışlarnın yavaşladığını söyledi dr um.çok üzüldüm.2 hafta önce herşey normaldi.8+4 günlüğüz.merak ettiğim sendede böyle bir durum varmıydı.

genetik teste gelince biz umut ta yaptırmıştık sanırım 300-350 tl arası bir rakam.3 haftada çıkıyor.karıkoca toplam vereceğin para bu ayrı ayrı değil.birer tüp kan veriyorsunuz sadece o kadar

Ben ssk ile kocaeli üniversitesinde yaptırdım ve para vermedim,sonucu almam 3 hafta sürdü sanırım..
ssk varsa,tıp fakültesindeki polikliniklere yada hocalara yazdırıp ücretsiz yaptırabilirsin sanırım,öyle olması gerekiyor yani...

Geçmiş olsun,güzel sonuçlar inşallah...

merhaba peki ünv hastahanelerinde ki doktorlar bu tahlillerin hepsini yapıuyorlar mı? istek üzerine benim burdakı doktorum 7-8 test istedi ankaraya gitsem yaptırmak için. doktorum bu testleri yazıveririmi . ssk karsılıyor ya ücret vermem burada 2bin dediler ankarada ssk karsılıyorsa doktor hepsini bana yazıveriri mi acaba

merhaba peki ünv hastahanelerinde ki doktorlar bu tahlillerin hepsini yapıuyorlar mı? istek üzerine benim burdakı doktorum 7-8 test istedi ankaraya gitsem yaptırmak için. doktorum bu testleri yazıveririmi . ssk karsılıyor ya ücret vermem burada 2bin dediler ankarada ssk karsılıyorsa doktor hepsini bana yazıveriri mi acaba

merhaba ben genetik testlerimi istanbulda zeynep kamil hastanesinde ücretsiz olarak yaptım. ssk nız varsa genetik bölümünden randevu alıp yaptırabilirsiniz. test sonuçları 3 hafta kadar sürüyor. Sonuçları doktordan almıştım ayrıca bana açıklamada yapmıştı. Bendede kromozmlarımın %5 nde genetik bozukluk çıktı, birde pıhtılaşma sorunu varmış. Bu sonuçlara dayanarak tüp bebek denememde pgt testi yapıldı ve bozuk embriyolarım ayrıştırıldı. Ama yine tutmadı .Sağlam embriyolarım da donduruldu. Bakalım yeniden gideceğim doktoruma tutmama sebebi ne olabilir bilemiyorum.

X