Zıbın giymekten bıktım :(

gamzegzel senin durumun benden daha acil ve önemliymiş. allah yardımcımız olsun. bende endokrin'e gidicem.

ayy canım anlıyorum seni aynı sorun bende de vardı erkekten farksızdım haklısın lazer maddiyata bakıyor ama o para vardiğimiz agda,jilet,epilasyon vs gibi ürünlerin maliyetini toplasan o kadar eder diyebilirm üstelik acı da cabası.ben göbegime koltuk altıma ve yüzüme yaptırdım hiç kalmadı ve çıkmıyorlar bacak ücreti çok pahalıydı o yüzden yaptıramadım onu da 1 ayda bir kuaföre aldırıyorum 5 tl ye azalmalar oldu çünkü kuaförlerin kullandıkları agdalar farklıymış bi de onu denesen
bu arada bende hormon bozuklugu da var kızlar benim tüğlerin çokluu ondan da kaynaklanıyor ama lazerde iyi sonuç verdim çok şükür

Son düzenleme:
minel aşk lazer nasıl acıtıyo mu? ne kadar süre gittin biraz bilgi verir misin ?

minel aşk lazer nasıl acıtıyo mu? ne kadar süre gittin biraz bilgi verir misin ?

tabi vereyim canım lazerde hafif bir yanma söz konusu ama agda yaparken hissettiğin acı kadar değil.doktora gitmedn önce eger yaptırdıgın yerdeki tüğler uzarsa jiletliyorsun.jiletlmenin sebebi tüglerin daha siyah çıkması zaten lazer olan yapılan bölgede tüğ çıkmaz ayva tüğleri dediğimiz ince tüğler kalınlaşabilir yani jilet deyince korkma.yaklaşık 2 yıl gittim fakat ben çok aksattım daha önce de bitebilirdi benden kaynaklann bir sorun yani başka sormak istediğin varsa yardımci olabilirm elimden geldiğince cnm

evet dr gidicem ama şimdi gidemem eşim asker maddi durumum yok açıkcası gelsin geldiği zaman gidicez.evet sadece tüylenme değil problem bebeğimde olmuyor maalesef hormon bozukluğu nedeniyle geldiğinde ilk iş gidicez dr ama ozamana kadar belki azaltıcı bi çözüm bilen vardır die düşündüm

sağlık güvencen yok mu? yani ssk, emekli sandığı falan...
eğer varsa maddi bir yükü yok doktora gitmenin. hatta olmazsa bile devlet veya üniversite hastanesine gidersen çok büyük bir maliyeti yok. ihmal etme bence

yok allaha şükür sağlık güvencemiz var ve bu hafta gidicem. yazarım size. çok teşekkürler

X