Jilet hatası...

cocomademoiselle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
55
0
kızlar ben biraz utanıyorum ama ben çok uzun zamandır bikini bölgemi tamamen jiletle temizliyorum. annem ben çok küçükken oraya ağda yapmıştı hazır bantlarla, çok acıdı ve ben çok korktum bi daha yaptıramadım. tabii şimdi senelerce jilet yapmaktan çok kalınlaştılar ve ben de kıla uyuz olan biriyim çok sık jiletliyorum orayı, ağdacımla konuştum bunu çok çekiniyorum dedim çünkü uzatmak gerekiyor ve ben uzatamam ağlamak istiyorum bazen resmen. korkmaksa, o kadar korkmuyorum, 2 saat belime kocaman dövme yaptırdım iğnelerle kanata kanata, ama sadece çok utanıyorum, sanki suçluymuş gibi hissediyorum kendimi jilete alıştırdığım için. napıcam ben :sinifsinif:

lazer epilasyon yap tamamen kurtul...agdayla dusunsene kac kere actiricaksin o bolgeni ustelik utaniyorum diyorsun.ama lazerle tamemen kurtulmak mumkun

üni bende jilet kullandım.evlendim sir ağda inan hem pratik hem rahat.5-10dak sir ağdayla temizletiyorum bitiyor.daha önce denemediğime pişmanım.dene bak sende alışıp rahat edeceksin a.s

bu emla krem çok sertleşmiş tüylerde etki eder mi acaba, ağdaya geçmeyi çoook istiyorum ama evde kendim yapmak istiyorum ağdacıya bile gidemiyorum, gerçi abartılacak gibi değil ama o konularda pek rahat değilim nedense :KK70:

ben kullanmadım ama bu sitede kullananlar mennun....ben o iş için yeni kuaföre gitmeye başladım...evet ilk başta utanıp sıkıloyon.ama sonucu görünce keşke daha önce başlasaydım gitseydim diyorsun..

1 kere ağdayla alırsan diğer aldıklarında okadar acımıycaktır.çok korkuyosan emla kullan işe yarıyor

Suyun altında kullanılabilen bir epilasyon cihazı cıkmış, su acıyı azaltıyor diyordu reklamında. Ben de kendi cımbızımla duşun altında küçük bir deneme yapayım dedim, bikini bölgemin yarısını almışım bile alkisalkisalkis

sanırım tek çare utancımdan vazgeçmek. sonuçta o ağda yapan kişiler alışıklar, hatta daha beter durumda olanlar da var yani alakasız yerlerinden kıl aldıranlar oluyormuş...

adalayda, haklısın bunu duymuştum, sanırım utancı biraz azaltır :) teşekkür ederim olumlu yanıtlarınız ve ilginiz için biraz daha iyi hissettim kendimi

canım aynı hataya bende düştüm senelerce jilet kullandım sonuç malesef kötü oldu ama emla kullandım ve ilk kez genital bölgeme ve koltuk altıma ağda yapabildim acı falan yok ve 5 dk sürüo..bendeağdacıdan utandığım için kendim çözdüm emla sağolsun :lepi:

sanırım tek çare utancımdan vazgeçmek. sonuçta o ağda yapan kişiler alışıklar, hatta daha beter durumda olanlar da var yani alakasız yerlerinden kıl aldıranlar oluyormuş...

adalayda, haklısın bunu duymuştum, sanırım utancı biraz azaltır :) teşekkür ederim olumlu yanıtlarınız ve ilginiz için biraz daha iyi hissettim kendimi

canim kendini bi biraksan orasi kucucuk yer yani aslinda 10 dakkada bitiyor. sonrasi ise mukemmel 1 ay 1 bucuk ay rahatsin.. hele de bu yaz gunlerinde.. bundan daha guzel bisi var mi.. tertemiz geziyosun neticede.

canım en kısa zamanda ağda yaptırmanı şiddetle tavsiye ediyorum en fazla bilemedın 10 dk da işin bitiyor.zaten bu işi yapanlar neler alıyorlardır.inan tatlım çok rahat edersınn.bir kere yaptır keşke daha önce gitseydım mutlaka diceksın bende 3 yıldır aldırıyorum ohh çok rahatladım canım...:jeyyar:

kızlar ben biraz utanıyorum ama ben çok uzun zamandır bikini bölgemi tamamen jiletle temizliyorum. annem ben çok küçükken oraya ağda yapmıştı hazır bantlarla, çok acıdı ve ben çok korktum bi daha yaptıramadım. tabii şimdi senelerce jilet yapmaktan çok kalınlaştılar ve ben de kıla uyuz olan biriyim çok sık jiletliyorum orayı, ağdacımla konuştum bunu çok çekiniyorum dedim çünkü uzatmak gerekiyor ve ben uzatamam ağlamak istiyorum bazen resmen. korkmaksa, o kadar korkmuyorum, 2 saat belime kocaman dövme yaptırdım iğnelerle kanata kanata, ama sadece çok utanıyorum, sanki suçluymuş gibi hissediyorum kendimi jilete alıştırdığım için. napıcam ben :sinifsinif:

Demek istediğni anladım canım, bende bikini bölgemi bir ağdacıya elletemem mesela bende utanıyorum yapı meselesi halbuki aynı cinsiyetteniz ama olmuyor işte...Gerçi kızlar yazmış ama eczaneden emla krem al şekerim onu sürüp strech film ile sar o bölgeni, 45 dakika bekle uyuşuyor ondan sonrada ister sir ağda ile ister ağda bandı ile alırsın zaten bir kaç defa yapınca emla kullanmana gerek kalmayacak...

Son düzenleme:
arkadaşlar bene bikine ve koltuk altı bölgemi jiletle alıorum daha 15 yaşındayım ben bir şey buldum Smooth Away die acısın epilasyonn isterseniz bir araştırın düzenli kullanırsan azaltıo die yazoırdu sadece50 ytl

birde artık epilasyonu çok uygun fiyatlara yapıyorlar ama işin ehlini seç doktor menşeli olsun özel tıp merkezlerinde doktorlar yapıyor hemde fiyatları aynı güzellik salonlarındaki gibi.

annem ben cok kücükken kremle almıstı özel bölgemi ama o da jiletten farksız degildi sonra hep jilet kullandım jilet cok kötü hem zahmetli hem acılı.eldiwen kullanmaya basladım hem cok temiz oluyo hem de kararma kasıntı olmuyo.basta biraz acıyabilir ama harika bisey.tüylerim hem inceldi hem de gec cıkmaya basladı tawsiye ederimm..

X