Bebeğiniz kaç kilo doğdu ve siz kaç kilo aldınız kızlar

ben 16 kilo aldim kizim 3500 gr dogdu,,bünyeye gore beslenme sekline göre degisir

Bende ılk uc ay hıc kılo alamadım ılaclar sayesınde 15 kılo aldım 54 kıloydum 69 oldum kızım 3 kılo dogdu suan oda bende ne durumdayız bılmıyorum bu ay ılk asısına gıdıcem o zaman tartılırız ıkımızde

hamileliğim boyunca çok dikkatli beslenmeme,abur cubur hamur işi vs yemememe rağmen 18 kilo almayı başaran ender insanlardanım..eğer çevremdeki hamileler gibi yeseydim 40 kilo garantiydi...o kadar özeniyorumki 10 kilo ile doğuma gidenlere..inşallah 2. çocuğumda olur..
şuan 3.5 aylık benim kızım 16 kilosunu verdim 2 kilo kaldı ama oda belli değil..çok şükür verebildim..o 2 kiloda gidecek inş

hamileliğim boyunca 11 kilo aldım ve kızım 3.250 gr doğdu...şekeri çıkar hayatından ve yemene devam et....doğumdan sonraki 13 gün içinde 9 kilo verdim ve sonra bir 3 kilo daha şimdi başladığımdan 1 kilo aşağıdayım ama vücut dengesi bozuluyor eskisi gibi gözükmem için bir 5 kilo vermem lazımkaydirigubbakcemile3

17 kilo aldım ( ama aşırı derecede ödemim vardı ) :1shok: kızım 4150 gr doğdu :kedi:

Hamileliğime 50 kilo ile başladım 58 kilo ile doğuma girdim meleğimde 3.100 gr. 51 cm doğdu. Doğumdan 10 gün sonra 52 kiloya 1 ay sonrada 50 kiloya düştüm. Uzun zamandır görüşmediklerim inanamıyor doğum yaptığıma kaydirigubbakcemile3

bende toplam 10 kilo aldım bebeğim 3400gr doğdu.doğumdan 15 gün tartıldıktan sonra sadece 1 kilo fazlam vardı.şuan yine hamileyim yine 55 kilo ile başladım yine hedefim 10 kilo ile bitirmek:lepi:

22 kilo aldım ben kızım 2670gr doğdu ama plesentada kireçlenme yüzünden gelişemedi erken doğum ve düşük riskim olduğu içinde çokilaç ve serum yedim...
şimdi kızım 4 ay 10 günlük ben 65 kiloyum daha vermem lazım..

ben toplam 9 kilo aldım
bebişim 3200 52 cm doğduu
normal doğum oldu şu an hala şişliklerim olduğu için bilemiyorum kaç kiloyum ama doğumdan 1 hafta sonra 4 kilo fazlam ve bi hayli ödemim vardı

55le başladım 78le doğuma girdim yani 23kilo aldım bebeğim 3750gr doğdu.. eve geldiğimde 70dim şimdi kızım 3aylık oldu şu anda 61 kiloyum..

52 ile hamiş kaldım 73 ile doğuma girdim..bebeğim 3 750 gr doğdu 60 kiloyum offf offfffff..

52 kilo ile hamile kaldım 64 kilo ile doğurdum 12 kilo almıştım . Bebeşim 4.100 gr 50 cm doğdu . Arkadaşlar herkesin bünyesi farklı olduğu için birebir kıyaslamamak gerekir diye düşünüyorum. ılk bebeğimdede 46 kiloydum 58 ile doğum yaptım ondada 12 kilo almıştım .Demekki benim bünyem böyleymiş ...Bütün hamile arkadaşlara allah sağlık sıhhat versin ve bebeişlerini kucaklarında görmeyi nasip etsin

21 kg aldım kızım 3800 doğdu.bugün 14.gün 10 kg gitmiş.11 kg kaldı gerıye.54 ile kaldım 75 le doğuma girdim.

13 kilo aldım.oğlum 3.380 gr doğdu.yarın 2 haftalık olacak oğlum.2 haftada 10 kilo gitti.3 kilo kaldı ama onuda vermesem olur.boyum uzun olduğu için o 3 kilo belli olmuo...beden eğitimciyim yakındada spora başlayacağım vucudumun sıkılaşması için..

en kötüsü benim galiba senağlama ben 49 ile hamile kaldım 77 ile doğuma girdim.tam 28 kilo aldım.bebeğim 36+5 te 2910gr doğdu.ben hep kendime yemişim.ve ne yazıkki hala 67 kiloyum,veremiyorum.emzirince gidiyo diyorlar ama gitmedi kaldı işte.kendimden nefret ediyorum :çok üzgünüm:

öyle deme canım niye kendinden nefret ediyosun kilon öyle çok abartılı değil normal..
benim tek sorunum çatlaklarım bide böyle doğum yapıp hemen kilo veren arkadaşları görünce ben niye veremedim diye kızıyorum kendime okdar..

X