Çatlatma iğnesinin etkisi kaç gün sürer ?

E

EU2

Ziyaretçi
Merhaba ,çatlatma iğnesinin etkisi kaç gün sürer ? Çatlatma iğnesinin etkisi vücuttan kaç günde atılır?Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı ?:kedi:

Son düzenleyen: Moderatör:
yumurta çatlatma iğnesini olduktan 36 saat sonra yumurtalar toplandığına göre en geç 36 saattir bence

yumurta çatlatma iğnesini olduktan 36 saat sonra yumurtalar toplandığına göre en geç 36 saattir bence

Canım sorumu yanlış anladın sanırım..Yani çatlatma iğnesinin vücuttan atılması kaç gün sürer demek istedim..

Mesela benim transferim dün oldu ama idrar testim pozitif çıkıyor..Bu kadar erken çıkamaz tabi..Çatlatma iğnesinin etkisiyle olan pozitifliktir....Ne kadar zamanda vücuttan atılır bunu merak ettim..

e canım senin actığın topikten öle anlasılıyo bende öle anladım.vücuttan kac günde atıldığını bilmiyoruum.

hıııııııııııı ama tahminimce catlatma iğnesi atılsa bile şimdiye kadar içtiğin ilaçların etkisiyle öyle sonuç çıkmıştır

ay arkadasim keske yardimci olabilsek.ama 36 saat diyolar ya.sanirim 36 saatten sonra atilmaya baslar.belkide bebislerin çok hizlidir :) insallaaaah :)

ay arkadasim keske yardimci olabilsek.ama 36 saat diyolar ya.sanirim 36 saatten sonra atilmaya baslar.belkide bebislerin çok hizlidir :) insallaaaah :)

Sağol canım..Yani vücuttan kaç günde atılır.?

mesela bana 10.000 lik pregnly çatlatma iğnesi geçtiğimiz pazar yapıldı..Hala vücudumda varmıdır ?

bayagda zaman gecmis aslinda.peki transferin hangi gün yapildi.

Başka yorumlar,bilgiler varsa dinlemek isterim..opuyorumnanaktan

bazi sayfalarda 10 gun yaziyor ama kesin bi bilgiye sahip degilim

peki sen bu soruyu doktoruna sordunmu?????

bende 10 gün duydum. ama en doğru gün doktorun sana söylediği test günü yani transferden sonraki 12. gün, çatlatma iğnesinden yapıldıktan gün dahil 18.-20. gündür.

bende çatlatma iğnesinden 12 gün sonra test yaptım ve ikinci çizgiyi silik gördüm..
bende iğnenin etkisimidir diye düşünmekten sevinemiyorum:KK43:

pek ümitli değilim ama zaten 5-6 gün sonra adetimi bekliyorum,gecikirse direkt kan testi yaptırırım..
bunuda bilgi amaçlı yazıyorum faydası olur diye...

X