Rosalinda/ Thalia ah ah eski pembe diziler:(

kızlar estetik gibi bişey yapmış gerdirmiş mi suratını bilmiyorum garip olmuş..ama fiziği güzel bu yaşta taş gibi kadın...
maria barrioyu yayınlasalar keşke..

Ah kızlar varya bende roselindayı izlemek için nasıl parçalardım kendımı bilmem o kadar cok sevıyorum kı ama tekrarı kanal 1 de verilidi gecen sene
vahşi güzelide keşke verseler yaaaaaaaaa.:KK70::KK70::KK70:

rosalinda02r.jpg
fernardo hosenın rosalindaya söledıgı şarkı yani fuerte....benm dugun şarkım oldu yıllar gecsede unutmadm o şrkıyı oysakı kucukken ızlemiştim rosalındayı...ama buldum özellıkle şarkıyı:)keşke yıne olsa o dızılerı koyslar harbıden surukleyıcıydı....birde maria mercedes çok guzeldi...

ahh rosalında hiç unutamayacağım ve sorulduğunda ilk aklıma gelicek olan dizidir çok çok beğenerek izlerdim okuldan gelince hemen gözüm televizyondaydı ve en son sarıl bana diye bir dizi oynamıştı onu çok severek izledim thalia nın bütün dizilerini ve sarıl bana dizisini ve mauella dizisini çok severek izlerdim :KK69:

bu kadın bu güzellik benim idolümdü. annemi o kadar ders çalış demesine rağmen ben hiç birini kaçırmamıştım.:KK52:

Planet Pembe diye bi kanal var toplasıp oraya mail atsak 50 kişi falan,belki tekrar verebilirler.

Ooo Thaliacim 40 yasina mi gelmis :KK53:
Ben buyuk hayraniydim kendisinin esiden. Rosalinda, Maria Bario filan oynadigi zamanlar. Hakkinda bayagi arastirma yapip, bircok sey ogrenmistim. Simdi de severim ama eskisi kadar buyuk hayran degilim.
En cok Rosalinda ve Maria Bario'yu severdim dizilerinden. Keske yine eskisi gibi her aksam yayinlansa da izlesem. Okulda oglenciydim. Eve yetisirdim diziyi kacirmayayim diye. Hey gidi gunler.

Onun dizileri yayınlanırken ben 4-5 yaşlarındayım izleyemedim maalesef.Ama az çok Vahşi Güzeli hatırlıyorum.Ama şanslıyım ki internette ingilizce alt yazılı olarak bulunuyor ve onları izliyorum. :)

ya ben bayılıyorum bu kadınaaa:KK16::KK16:
yemez içmez o yaşımda tv nin karşısına geçerdim dizilerini seyrederdim:KK1::KK1: şimdi netten izlemek istiyorum ama türkçe dublaj bulamadım hiç:KK8:

Son düzenleme:
vahşi güzel çıksa yine izlerim. her gün nasıl beklerdim izlemek için.. :)
internette de bulamadım baştan sona bölümlerini :KK43:

X