Hamileler,anneler,hamile kalmak isteyenler benim yaşadıklarımı yaşayan varmı ??

e_pack

Guru
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2009
6.051
198
merhaba arkadaşlar
benim bi sorum olacak annelere,hamilelere, hamile kalmak isteyenlere
ben hamilelik düşünüyrum nisan ayında doktora gittim ve folicasit içmeye başladım.bebekleri çoooook seviyorum allah'ım hayırlısıyla banada nasip eder inşallah... ama ben korkuyorum neden korktuğumuda bilmiyorum...
evleneli 28 haziranda 1 yıl olacak.eşimi çok seviyorum oda beni :) ve aşkımızın meyvesini istiyoruz ikimizde.ama ben ilişki esasında korkuyorum tam içime boşalacakken vazgeçiyorum bebekten...herşeyiyle hazırladım kendimi bebeğe.
önceden kilomu dert ederdim.kiloluyum bebek olunca dahada kilo alcam nasıl vercem diyordum.onu aştım
yeni evlendik 2010 şubata kadar borçlarımız sürecek napcaz diyodum bebeğimiz kısmetiye gelir dedim onuda aştım.
arkadaşlar benim yaşadıklarımı yaşayan varmı?? beni tecrübeleriyle rahatlatacak birilerine çok ihtiyacım var.

canım dert etme onları inş.bebeğin kısmetiyle gelir işlerinis açılır.hem ha deyince olmuyoki bebiş nezman hayırlıysa o zman olsun..

canım dert etme onları inş.bebeğin kısmetiyle gelir işlerinis açılır.hem ha deyince olmuyoki bebiş nezman hayırlıysa o zman olsun..

cnm çok teşekkür ederim ... evet dediğin gibi ha deyince olmuyo ama işte niyeyse korkuyorum :çok üzgünüm:

canım once herseyın hayırlısını ısteyın ve emınım bebegın gelınce butun dert ve sıkıntıların bıtecek

herkese selam.yenı uye oldum ama nereye yazılyor anlayamadım bılgılendırırsenız sevınırım.6aylık evlıyım bebek ıstıyoruz tabıkı benımde sızlerle paylaşacak çok şeyım var.allah herkesın gonlune gore versın

cnm çok teşekkür ederim ... evet dediğin gibi ha deyince olmuyo ama işte niyeyse korkuyorum :çok üzgünüm:

benşm de 1 yıl dolmadı evliliğimin,ama şimdiki aklım olsaydı hemen çocuk ypardım,ha deyince olmuyo zaten.aman varlığı bi dert yokluğu yara derler ya aynen ööle.onlarsız d,a olmuyo:roflol:
inş.hepimise meleğimisi yollar Rabbim:Saruboceq:

bende de bazen benzer şeyler oluyor. mesela korunmasız bir ilişkiden sonra o kadar istememe rağmen hamile kalmaktan korkuyorum bende. yani hamile olma fikri karnımın büyümesi sağlığımın bozulma ihtimali korkutuyor beni
zaten çok güçlü bir bünyeye sahip değilim sağlıklı olmama rağmen çabuk yorulurum ço sıcaklarda tansiyonum düşer fln... hamile kalınca zorlanmaktan korkuyorum bende ama geçici bir duygu. çekiceklerimiz kazanıcaklarımızın yanında solda sıfır bence :ecrin_bebek:

bende de bazen benzer şeyler oluyor. mesela korunmasız bir ilişkiden sonra o kadar istememe rağmen hamile kalmaktan korkuyorum bende. yani hamile olma fikri karnımın büyümesi sağlığımın bozulma ihtimali korkutuyor beni
zaten çok güçlü bir bünyeye sahip değilim sağlıklı olmama rağmen çabuk yorulurum ço sıcaklarda tansiyonum düşer fln... hamile kalınca zorlanmaktan korkuyorum bende ama geçici bir duygu. çekiceklerimiz kazanıcaklarımızın yanında solda sıfır bence :ecrin_bebek:

ay canım chablisss valla aynı dediklerinii yaşıyorum hislerime tercüman oldun. ben de bünye olarak pek sağlıklı değilim ve hastanelerden çooooooooookkkkk korkuyorum ....kan görmeye dayanamam iğne vurulamam...ya en basiti karar aşamasında bile bir sürü teste maruz kaldık...korunmasız ilişkiden sonra ağlıyorum... ya yumurtlama günlerinde eşimde hissediyo kendimi veremiyorum ilişkiye...ama ilişkiye girmeyincede üzülüyorum ...ay nasıl yeneceksem bunu bilemedim :çok üzgünüm: :a015:

valla bende çok istiyorum yeni bıraktık korunmayı bakalım nasip aynen dediğiniz gibi benimde korkularım var geçim derdi bi yana gelen bereketiyle gelir diyoruz ama doğum esnasında yaşanan sancılar doğum vs.bunlar beni çok korkutuyor düşünürken bile fenalık geliyor Allah'ım hepimize yardım etsin :1hug:

valla bende çok istiyorum yeni bıraktık korunmayı bakalım nasip aynen dediğiniz gibi benimde korkularım var geçim derdi bi yana gelen bereketiyle gelir diyoruz ama doğum esnasında yaşanan sancılar doğum vs.bunlar beni çok korkutuyor düşünürken bile fenalık geliyor Allah'ım hepimize yardım etsin :1hug:

amin canım allah hepimize yardım etsin

herkese selam.yenı uye oldum ama nereye yazılyor anlayamadım bılgılendırırsenız sevınırım.6aylık evlıyım bebek ıstıyoruz tabıkı benımde sızlerle paylaşacak çok şeyım var.allah herkesın gonlune gore versın

hg canım vala benımde 1 yıl olcak baslarda korunuyodum sımdı pısmanım bende cogu kısının sozune bakarak ve bırazda dogum korkusuyla yapmak ıstememıstım dedıgın gıbı ıstedıgın zaman oluvermıyor hemen Allah hepımızın en yakın zamanda yuzune baksın inş

arkadaşlar merhaba aranıza bugün katıldım benim çok acil yanıta ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.
adetim 9 gündür geçikmişti önceki gün eczaneden test aldım ve ikinci çizgi çok belirsiz olsada çıktı ama dün akşam çok acayip bi sancı başladı ve tuvalete gittiğimde kan geldi çok taze pespembe şimdide çok az devam edio acaba regl mi oldum o testlerin yanılma payı çok yüksekmi ama regl olduğumda bu şekilde olmuyodum normalde bugün kan testi yaptırmaya gidicektim gebelik için fakat kanama olunca vazgeçtim sizce ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun :KK43:

X