yumurta takibi nasıl yapılıyor??

zeynoom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2009
35
1
herkese slmmmm..şimdiye kadar iki doktorum oldu,adet düzensizliği ve bebek istediğim için gittim..biri prolaktinin yüksek deyip hap verdi,ama pko yok dedi;diğeri pkolusun dedi ve adetin başladıktan sonra 2. veya üçüncü günü gel dedi..aslında üzülüyorım çok çünkü burada pek çok kişi gibi bebek sahibi olmak istiyorum,ama pkolu olduğumu öğrenince ço üzüldüm:gitme:aranızda yumurta takibi yaptıranlar varsa benimle tecrübelerini paylaşırsa sevinirimzemuszemus

yok mu arkadaşlar,çok merak ediyorum,acaba ultrasonla mı bakıyorlar yoksa tahlil mi yapıyorlar:sinifsinif:

canim yumurtalarin normal büyüyüp catladigina alttan ultrasonla bakiyorlar. her ayin belirli günleri, yani yumurtlama günlerinde gidiyorsun. klomen veriyorlar genelde, bu bir hormon ilaci. yumurtalari büyütmek icin kullaniliyor. syklus gününe göre kacinci gün gelmen gerektigini dr sana söylüyor zaten.
dr lara pek güven olmuyor. biri baska diyor biri baska. 3. bir dr a görünmeni tavsiye ederim.

canim yumurtalarin normal büyüyüp catladigina alttan ultrasonla bakiyorlar. her ayin belirli günleri, yani yumurtlama günlerinde gidiyorsun. klomen veriyorlar genelde, bu bir hormon ilaci. yumurtalari büyütmek icin kullaniliyor. syklus gününe göre kacinci gün gelmen gerektigini dr sana söylüyor zaten.
dr lara pek güven olmuyor. biri baska diyor biri baska. 3. bir dr a görünmeni tavsiye ederim.

çok teşekkür ederim canım,inşallah bunlara hiç gerek kakmadan bende bebek sahibi olurum:ecrin_bebek:

X