Ankarada nişan mekanı

E

EU3

Ziyaretçi
Kızlar slm
Kuzenım yanımda bırlıkte yazıyoruz fıkırlerınıze ıhtıyacımız var?

Kuzenım agustosta nısanlanıcak. Seneye yazada dugun planlıyorlar. Ankarada olucak nısanı ama o sıcakta nerde nısanı yapabılırler dıye konusuyorduk aklımıza ılgınc orjınal bı fıkır gelmedı. Gecenlerde mesela ıstanbulda teknede bı kına gecesıne gıtmıstık cok guzeldı ankarada denız yokkı teknede nısanı yapalım...:)

Sık , farklı , herkesın cok eglenebılecegı, basıt sıradan olmayan neresı olabılır ?
ankarada umıtkoyde oturuyor kuzenım ve teyzemler

deniz yok ama göl var.mesela mavigöl,göksu parkı-gölü yada harikalar diyarı sincanda bide emiryaman konağı var buraları araştırabilirsinsengözlerimebaksanab

Benim dügünüm Atakule kubbe restaurant'da olacak, henüz gitmedim ama gidenler cok begeniyorlar. Bütün ankara ayaginin altinda zemuszemus

Gölbaşında gölan var göl manzaralı çok güzel bi yer.Atlıspor kulübü var kır mekanı için bu ağustosdaysa boş yer olur mu bilmiyorum gerçiCADIARZU

Golbası goksu falan bıze uygun yerler dııl

Kubbe restoranda dugunu olan arkadasım ben oraya yemege gıttım defalarca hatta mısafırlerımız gelınce goturdugumuz bı kac yerden bırıdır.
Hıc endıse etme cok sık , kalıtelı, servıs elemanından tutda ascısına kadar harıka bı yer. Manzara super ankaranın etrafını yavasca 360 derece donuyosun daha ne dıyım harıka bı yer secmıssın

Golbası goksu falan bıze uygun yerler dııl

Kubbe restoranda dugunu olan arkadasım ben oraya yemege gıttım defalarca hatta mısafırlerımız gelınce goturdugumuz bı kac yerden bırıdır.
Hıc endıse etme cok sık , kalıtelı, servıs elemanından tutda ascısına kadar harıka bı yer. Manzara super ankaranın etrafını yavasca 360 derece donuyosun daha ne dıyım harıka bı yer secmıssın

Sagol canim benim, sen böyle söyleyince icim cok rahatladi :kedi:

ıncekte Atılım Üniversitesinin tesisleri var havuzbaşı söz nişan için gayet uygun ortada ahşap pisti var çimen zemin çok güzel

Arkadaşlar harikalar diyarı nikah salonunda nişan nikah düğün kına gecesi için çok güzel salonlar var ayrıca nikahta gelinle damat yukarıdan aşagı kadar asansörle iniyorlar fiyatlarda uygun görmeden evlenmeyin derim.

X