Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gs bytmek iin, denenmi tavsiye Arkadalar :)

öfff bu suna dumankaya da abarttı olayı hergün yeni bir tarifle çıkıyor karşımıza yakında afrikadan kendi elinizle yolduğunuz zebra derisiyle kuzey kutbu denizinden 100gr karıştırın tarzı tarifler verecek ay sapıttım gece geceee kaydirigubbakcemile3

O NE LANN:1shok::1shok: KOPTUM GECE GECE KIZZ ALLAH KAHRETMEYE SENİİİ EMİİİ:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

yaa uzun bir ara yoktum kıızlar :çok üzgünüm: gelişmelerde şöle malum oruç oldugu için unutuorum yapmayı ama gögskerım ellenmıo çok agrıo hep büyüo sanırım :KK70::KK70:

alevcim sen kaç yaşındasın?ölçtün mü hiç cm bazında büyüme var mı?neler yaptın?

ben 18 girdim cnm eed ölçtüm şuan 85 dolgulu sütyeni tam dolduruo 80 dolgusuz sütyeni dolduruo 83 cm ölçüm ablacım bu harekleri yaptım 80 kere falan ve hergun mutlaka şerbetçi otu ve rezene çayı karştrıp kaynatıp içiorum :)

benim 93 cm bende dolgulu takıyorum seninki 83 ken takıyorsun göğüs altı ölçün küçük herhalde dimi cnm? bu arada yaşına göre 85 beden çok iyi opuyorumnanaktan

ben 18 girdim cnm eed ölçtüm şuan 85 dolgulu sütyeni tam dolduruo 80 dolgusuz sütyeni dolduruo 83 cm ölçüm ablacım bu harekleri yaptım 80 kere falan ve hergun mutlaka şerbetçi otu ve rezene çayı karştrıp kaynatıp içiorum :)

cnm şerbetçi otunu sürün diyorlar, sen içmişsin. asıl kullanma şekli hangisi?

tamam jutçuumm sen iste yeterkii tatlıımmm opuyorumnanaktan
ALEEWWWW nerlerdesin kız sen öldürecem seniiii çabuk büyütmek için neler yaptıysan harfi harfine yaz bana özeldenn cadı seniiiii o kadarcık yaptığın şeğle büyümez eşşek sıpasıııı susssss ablaya cewap werme bakimm haaaa :roflol:

:KK70: arkadaşlar kara üzüm cekirdeginden ben cok memnunummmm :sm_cool:

afiyetle.com sitesinde egsersiozler bolumune yonlendiriyorum sizi...direk linki veremiorum 100 den fazla mesjim olmasi gerekmis :)

Bu linke bakin,gögüs egsersizleri bolumde bikactane egsersiz belirtilmis kipirdayan resim ve anlatimla beraber...:1closedeyes:

kolay gelsinn, egsersizin faydasi oluyor evet..bende aklima geldikce yaparim saglik acisindan iyi..yer cekimine karsi :)

[forumda link verme yasagi varmi bilmiorum fakat faydali bir link bence...]

afiyetle.com sitesinde egsersiozler bolumune yonlendiriyorum sizi...direk linki veremiorum 100 den fazla mesjim olmasi gerekmis :)

Bu linke bakin,gögüs egsersizleri bolumde bikactane egsersiz belirtilmis kipirdayan resim ve anlatimla beraber...:1closedeyes:

kolay gelsinn, egsersizin faydasi oluyor evet..bende aklima geldikce yaparim saglik acisindan iyi..yer cekimine karsi :)

çok teşekkürler çok faydalı oldu

sağol canım, güzelmiş.

X