Lazer Epilasyon Karnına lazer epilasyon yaptıranlar

katatonia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
131
1
35
merhaba arkadaşlar.
karnımda çıkan tüylerden aşırı derecede rahatsızım,gördükçe psikolojim bozuluyor. sir ağdayla aldıranlar varmış bioder kullanıp kurtulabilirsin dediler;ama lazer epilasyon daha mantıklı gibi geldi bana. aranızda karnına epilasyon yaptıran var mı ? varsa kaç seansta bitti? yardımcı olursanız çok çok sevinirim

ben iğneli öneririm çünkü oradaki kıllar seyrek olur jiletle alman lazım ozamanda mahfolur

hatta çok ciddi değilse hiç elleme bile

iğneli epilasyonda canım çok yanmaz mı ? :KK43: göbeğimin çevresindekiler daha koyu,karnımın yukarısında da var onlar daha ince yapılı tüyler. ne yapıcam bilemiyorum,beni aşırı rahatsız ediyorlar.
bir arkadaşım sir ağdayla aldırıyorum dedi bioder sürüyormuş epeyi kurtuldum dedi. çok kararsız kaldım

benimde karında var evet çok rahatsız edici ama ben hiç bir şekilde dokunmuyorum göbek kısmını lazer yaptırdım orantılı oldu sanada tavsiye ederim.hem karındaki tüyleri lazer görmeyebilir siyah olması lazım

Canım ben göbek çizgisine yaptırıyorum 5 seans oldu eskisi gibi değil kıın kalınlığına inceliğine bağlı seans sayısı inceyse igneli olabilir seninde lazerde olabilir bi danış konuş merkezlerle hangisi uygunsa onu yaptır sewgilera.s.

bende karnım için düşünmüştüm..lazer merkszindeki doktor sadece karın ortasında gögüs arasına dogru bi çizgi varya oradakiler sert..tek oraya yaparıs geri kalan yerleri görmez dedii..ben madiiyattan şu sırlar dolayı yaptıramıyorum ..orta kısmı makinayla alıyorum geri kalan yerleri tüy sarartıcı ile ayda bir sarartıyorum ozaman normla oluyorr..

aynı sorun bendede var kara kara düşünüyorum her yaz baya zayıfladım ve spor yaptım artık fiziğim düzgün bikini giyebilirim diye düşünüyordum Kı tüyler aklıma geldi kolumdaki tüylerdende lazerle kurtuldum yüzümdekilerden iğneli ile kurtuldum peki göbeğim ??? çok sinir bozucu bişey kesinlikle anlıyorum ama ben lazeri sordum söylenen onlar ince tüyler almaya başlarsak önce kalınlaştırman gerek sonra alabiliriz lazerle dedi ama jiletle almayı fln göze alamıyorum açıkcası.yine mayo ya mahkumum :'(((

benimde belimi yaptırmam lazım ilk seans yaptırdım hiç yanma hissetmedim olmuyor diye vazgeçmiştim taki işlemi yapan bayanın üstten tütsüleğini duyuncaya kadar meğer ondan yanmamış allahım ya parama rezil oluyorum..şimdi başlasam 6 seansım kaldı 2 seans boşa gitti 6 seansta azalma olur heralde dimi kızlar?

Kızlar aynı sorun bendede var genital için gittiğim hastanedeki doktoruma sordum hiç bulaşma sonra diğerleride kalınlaşır ben sorumluluk almam dedi en iyisi iğneli heralde lazerde traş yapıldığı için ince tüylerinde kalınlaşma riski çok yüksek.

a.s.
Kızlar aynı sorun bendede var genital için gittiğim hastanedeki doktoruma sordum hiç bulaşma sonra diğerleride kalınlaşır ben sorumluluk almam dedi en iyisi iğneli heralde lazerde traş yapıldığı için ince tüylerinde kalınlaşma riski çok yüksek.

Canım genitalin çokğu siyah kıldır çok azsarı tüy war onlarda lazer olduktan sonra çıkıyolar ortaya bence lazer yaptır sarı tüyler için sonra iğneli yaptırısın senin sarı tüyün warmı we nerde war sarı tüyler benim dudak kısmında war lazerden önce gözükmüyodu azalma olunca ortaya cıktı lazerle gitmezse iğneli yaptırıcam sewgiler

bende dün aranıza katıldım göğüs arasından ince bir çizgiyle başladı alta doğru genişledi birde göğüs uçlarında bir iki vardı onlarada yaptırdım 80 verdim bayada yandım önce pıt pıt kabardı kılkökleri hatta lazerin izi bile kaldı karnımda ama şuan çok hafif kızarıklık kaldı acıda kalmadı 80 tl verdim inşallah kurtulurum bende bu biterse diğer bölgelerede başlıycam lazerin adı sanırım eppiclinicydi. ama nasıl bişey hiç fikrim yok kökleri kaldı kılların dokunduğumda elime batıyor sonra dökülcek dedi 15 gün sonrada rütuşa gitcem

Ya kizlar ben favori bolgemdeki tuyler icin gidiyorum tuyler ince ama yogun jilet ile tras da edilmedi ama,
kadinin dedigine gore igneli daha cok dagitiyormus bence gene en iyisi lazer epilasyon..

arkadaşlar bendede aynı sorun var iğneli düşünüyorum bende..inşallah hepimiz bu sorundan kurtuluruz bu arada ben taze nane öneriyorum bana ii geldi yeni başladım ve devam etmeyi düşünüyorum..hormonları düzenliyomuş..sadece dışarıdan etki yetmez bence içten de kesmeye çalışmak lazım..

mrb güzelliğine düşkün bayanlar :KK1: ben tüm vücuduma yaptırıyorum lazeri.gayette memnunum öyle çokta korkulucak bişi değil.eğer işini iyi yapan insanlarla karşılaşırsanız problem olmaz.seçiminizi iyi yapın uzmanlarla çalışın. 1200tl verdim nakit hepsinede.vücutta aklınıza gelen her bölgemi yaptırıorum hem ağrı yok hemde çok rahat ediyorsunuz.o verdiğiniz para epilasyona harcadığınız parayı amorti ediyor kendi kendine hanımlar.daha 19 yaşındayım ve evlendiğimde de çok rahat edicem ve bunun gibi bir çok avantajı var...
ayrıca lazer epilasyon kıl kökünde ki kılcal damarları yakıyor o nedenle tekrar incede olsa kılın çıkma şansı yok besleyen damar yok çünkü.herkese kaliteli bir yerde yaptırma tavsiyesinde bulunuyorum isteyenler için :KK23: herkese pürüzsüz günler umarım yardımcı olabildim :KK55:

ben de istiyorum ama siyah degil gormez diye cekiniyorum :S bi de ne kadar istiyolar seansina genelde

mrb güzelliğine düşkün bayanlar :KK1: ben tüm vücuduma yaptırıyorum lazeri.gayette memnunum öyle çokta korkulucak bişi değil.eğer işini iyi yapan insanlarla karşılaşırsanız problem olmaz.seçiminizi iyi yapın uzmanlarla çalışın. 1200tl verdim nakit hepsinede.vücutta aklınıza gelen her bölgemi yaptırıorum hem ağrı yok hemde çok rahat ediyorsunuz.o verdiğiniz para epilasyona harcadığınız parayı amorti ediyor kendi kendine hanımlar.daha 19 yaşındayım ve evlendiğimde de çok rahat edicem ve bunun gibi bir çok avantajı var...
ayrıca lazer epilasyon kıl kökünde ki kılcal damarları yakıyor o nedenle tekrar incede olsa kılın çıkma şansı yok besleyen damar yok çünkü.herkese kaliteli bir yerde yaptırma tavsiyesinde bulunuyorum isteyenler için :KK23: herkese pürüzsüz günler umarım yardımcı olabildim :KK55:

tamamı 1200 tl mi ? öyleyse gayet iyi. güzellik merkezinde mi yaptırıyorsun yoksa hastanede falan mı tatlım ?

Ben 6 seans lazer yaptırdım, gayet de iyi bir yerde. Ve tüylerim öyle çok da az ve ince sayılmazdı. Buna rağmen pek bir etkisi olmadı, giden paralar oldu sadece.

Artık buna son verip göğüs bölgeme iğneli yaptırdığım yere bir de göbeğime yapmasını istedim ve birazcık acısa da sonuç harika. Keşke daha önce başlasaydım, hem bu kadar uzun sürmezdi hem de daha az maliyetle bitirirdim işimi.

Lazeri genital ve koltuk altından başka bir yere tavsiye etmiyorum açıkçası. İğneli biraz can da yaksa, sonunda kaymak gibi bir cildiniz oluyor.

merhaba arkadaşlar.
karnımda çıkan tüylerden aşırı derecede rahatsızım,gördükçe psikolojim bozuluyor. sir ağdayla aldıranlar varmış bioder kullanıp kurtulabilirsin dediler;ama lazer epilasyon daha mantıklı gibi geldi bana. aranızda karnına epilasyon yaptıran var mı ? varsa kaç seansta bitti? yardımcı olursanız çok çok sevinirim

geçin şu bioderi kremleri hepsi para tuzağı lazere git kremden daha ucuza gelir. Benim gittiğim yerde 50 tl yapıyorlar 3 seansdada tüy şeklinde cıkıyor

X