hamilelikte grip yardım edin lütfen

ceylan07

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
231
2
kızlar 20 haftalık hamileyim yanlız felaket derecede grip olmuşum sizce ne yapsam iyi gelir yardımlarınızı bekliyorum başım felaket ağrıyor şimdiden teşekkür ederim.:çok üzgünüm::çok üzgünüm::uhm:

Canım çok geçmiş olsun,ben hamileliğimi ilk öğrendiğimde çok kötü griptim doktorum minoset,ve ballı limonlu bi pastil vermişti çabuk toparladım Allahtan. Eğer doktorun bişey önermediyse ıhnamur iç, bol bolda istirahat et,korkma çabuk toparlarsın,tekrar geçmiş olsun:1hug:a.s.

canım kekik iyi gelir ama fazlası zararlı.akzencefil bal ve limonu karıştırıp iç iğrenç bir tadı var ama baya faydası oluyor.pekmez ve kararbiberi karıştır onuna faydası oluyor.çok fazla bitki çayına yüklenme bol bol c vitanmini al yani mümkünse portakal suyu iç içine bal katıpta.limon suyu iç

bende 18 haftalığım . bende geçirdim 2 hafta önce . bol bol bitki çayı içtim . nane limon ,ıhlamur bide limon suyu .tavsiye ederim.hemen 2 günde toparlanmıştım .bide bol bol dinlen. geçmiş olsun

39+4 'teyiz. Eylulun basinda grip oldum. Iki gecedir salya sumuk uyku haram, cocugum da rahatsiz oluyor dogal olarak. Vitaminli seyler tuketip bol sivi tuketmeye calisiyorum. Parol aldim bir de magnezyum ictim ama bana misin demedi. :KK43: doguma bu sekilde girmek istemiyorum, cocugumu nasil kucaklicam boyle :KK43: dogar dogmaz hasta edersem cocugu... var mi tavsiyesi olan?

X