eski usul gebelik testi gelin doğruluguna beraber karar verelim!!!!!

elifyaren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
270
2
41
arkadaşlar bi tanıdık dün muhabbet sırasında hamileliklerini nasıl anladıgını anlattı idrarını şeffaf pilastik bi kaba yapıyormuş tuvalette bi köşede bırakıyımuş daha sonra dört beş saat bekletip bakıyormuş eger tortuların hepsi dibe çöküp üstü berraksa hamile deil kabın üstüne zeytin yağ gibi üstte kalmışşa süt gibi üstte kaymak tutar gibi tutduysa hamile oldugunu anlıyormuş hamile arkadaşlar lütfen bi deneyin bizede bildirin bakalım ne kadar doğru benimde 5 günüm geçti denedim tuttu ama emin deilim tabi yapmadan 3 4 saat önce su falan içmemek bi kaç saat idrar tutmak gerekiyomuş deneyenler bildirsin

cnm deneyin haber verırım :) ateşini güncelemıyorsun elifcim hamişsin zannedersem :))

ddene bakalım canım yok deilim ama günüm 5 gün geçti ateşimde heo 36.7 falan ama dün sabah test yaptım negatif çıktı sadece kasık agrım var ara ara kramp şeklinde bide adet olcakmışım gibi belim agrıyo başka hiç bi belirtim yok bide gögsümde şişme falan yok ama ucuna dokunduğum zaman acıyo ama bilmiyorum işte çok karışık kafam

Ben hamile degilim ama bu forum sayesinde cok ilginc seyler ögreniyorum buda bi yenisin. Allah aklimizi fikrimizi korusun gelecek ay denerim benden bu ay gecti sositososito

yarin sabah ilk idarimda deniycem beklemek cok zormus yakafamçokkarıştı

ya ben yarın sabah eczaneden aldığım testi deneyecektim bunu mu denesem onuda bir kaç gün sonraya mı barksam valla kafayı yiyecez bu bebek muhabbetinden beş günüm geçti bir fikir verinkafamçokkarıştı

ilginç bir yöntemmiş :) denemek lazım hemde yarın ilk idrarda. benimde adetim 2 gün geçti bugün sabah hassas test yaptım negatif çıktı. simdi birde bunu denemek lazım. ya napacağımı sasırdım :bbo:

ya ben yarın sabah eczaneden aldığım testi deneyecektim bunu mu denesem onuda bir kaç gün sonraya mı barksam valla kafayı yiyecez bu bebek muhabbetinden beş günüm geçti bir fikir verinkafamçokkarıştı

bence önce test al onu yap en doğrusu bu :ecrin_bebek:

valla arkadaşlar denemek lazım kaybedebilecegimiz bişey yok nekleri denemiyoruz ki umut dünyası işte bizimki allah hepimize daha fazla kafayı yedirmeden sag salim bebiişler nasip etsin yarın bekliyorum degerlendirmelerinizi

arkadaşlar ben dün gece denedim sabahta baktım gene üstü kaymak tutmuş gibiydi bu sanahta test yaptım silik çizgiyi gördüm insallah doğrudur dua edin

kızlar bugün saban onu bende denedim ama idrardaki tortular ne dibe çökmüş, ne de üstte kaymak tutmuş. acayip ama koyduğum bardağa bakınca o tortular, orta bölümde bir yumak oluşturmuş. yani top gibi yuvarlanmış öylece duruyor :) simdi ben hamile miyim günüm 2 gün geçti

kızlar bugün saban onu bende denedim ama idrardaki tortular ne dibe çökmüş, ne de üstte kaymak tutmuş. acayip ama koyduğum bardağa bakınca o tortular, orta bölümde bir yumak oluşturmuş. yani top gibi yuvarlanmış öylece duruyor :) simdi ben hamile miyim günüm 2 gün geçti

canım bunun doğruluğu daha kanıtlamış bişey deilki sadece deniyoruz ben geceden yaptım sabaha kadar beklettim bence bu gece bidaha dene istersen test yaptınmı hiç

canım bunun doğruluğu daha kanıtlamış bişey deilki sadece deniyoruz ben geceden yaptım sabaha kadar beklettim bence bu gece bidaha dene istersen test yaptınmı hiç

canım dün sabah test yaptım negatifti. ama günümde geçti ya umutlandım işte bir anda. birde bu idrardaki tortular sadece hamilelerde mi oluyor? normalde de oluyordu da biz mi dikkat etmiyorduk acaba?CADIARZU

canım dün sabah test yaptım negatifti. ama günümde geçti ya umutlandım işte bir anda. birde bu idrardaki tortular sadece hamilelerde mi oluyor? normalde de oluyordu da biz mi dikkat etmiyorduk acaba?CADIARZU

canım valla ben 3 aydır dikkat ediyorum idrarıma tortu hep vardı ama ilk kez bu ay böyle bişey oldu

valla ben ilk kez dikkat ettim bu tortuları. geçen hafta gebelik testi yapacağım zaman 1 parça ama büyük bi tortu görmüştüm heralde ped bardakta toz vardı demiştim ama bugün dikkat ettimde küçük küçük toz parçaları gibi beyaz beyaz tortular var. hadi bakalım birlikte test edelim hamile miyiz değil miyizsırnaşık şey

kızlar benim günüme daha var deneyin de biz de öğrenelim şunun doğruluk payınızemuszemus

X