Bebişlerinizin cinsiyetini kaçıncı haftada öğrendiniz

muhasebe22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
250
1
Merhaba arkadaşlar ben 12. haftadayım cinsiyetini ne zaman öğrenecem. Sizler kaçıncı haftada öğrendiniz?

benimki biraz erken oldu çünkü 2.5 ayda erkek olacağını söyledi drum...ve şuan 8 aylık hamileyim veeee cinsiyette yanılma olmadı...oğlum olacak inşallah

16.haftamda öğrenmiştim.ama benim doktoruma gidipte 12 haftalıkken öğrenen bile var.doktorla alakalı galiba.

salı gunu ogrencem ınsallah 16. haftada olucak
daha erken ogrenenler var

bız fazla takmıyoruz cınsıyetı onun ıcın kontrolu bekleyelım dedık zemuszemus

gerçi eşim kızımız olsa ne guzel olur bana cok yakısır kız babası olmak fılan dıyo 2 gundurkaydirigubbakcemile3

hayırlısı olsun canım ben 13.haftdada öğrendim az kaldı öğrenmenee opuyorumnanaktan

ben 12 haftalıkken doktora gittiğimde erkek dedi doktor. sonrasın 16+4 de diğer doktoruma gittiğimde yüzde yüz kız dedi.. ve sonuç olarak şu anda her 2 doktorum da kız olduğu konusunda hem fikir. ki ben amniosentez yaptırdığım ve kromozomlar tek tek sayıldığı için tıbben de kesin kız...

normalde ultrasonda 20-24 haftalık ken çok net cinsiyet görünür,çoğu zaman dr cinsiyeti soylemezler(devlet hastaneleri kast ediyorum):kahve:,sebebi de kız çocuğu olduğnda bebekten kurtulmaya çalışıyorlar bazı şahsılar:eek:lmaz:,o yüzden bebeiş kendini göstermıyor diyerek oyalıyorlar:kedi:,ben iki evaldı erkek olduğunu baştan bildim:kedi:,içim doğdu böylezemuszemus,eşim ise kız için dünyalar verirdikaydirigubbakcemile3,ama olmadıkaydirigubbakcemile3,elbette sağlık öncelikle gelira.s,ama insan oğlu işte..:kahve::nazar:

valla canım tam 3 aylıktım bende doktorum erken ama kıza benziyor demişti. bir ay sonra da emin olarak kız dedi. tamamen bebeğine baglı sanırım, gösterirse görebiliyor doktorlar.sabırlı ol ve tadını cıkar. harika bir duygu bu haftalardan sonra iyice tadına varıcaksın inan bana

benim kizim cok terbiyeli cikti ve nezaman gitsek bacaklari kapaliydi :)
7.ci ayimda ögrendim kiz olucagini :)
o zamanda ögrenmeseydim eger süpriz olsun isticektim cünkü saligi sihati yerindeydi cok sükür

12. haftadan sonra öğrenmiştim bende.bu birazda bebekle alakalı bazıları bacaklarını kapatıyor yada ters dönüyor.kontrole gitmeden çikolota yerseniz hareket ediyor daha kolay görebiliyor doktorda böylece

canm ben de şuan 14 haftalığım geçen hafta öğrendim oğluşum olcakmış.ama yanılma payı var tabii ki.doktorum 16. haftada daha kesin olacağını söyledim ama erkek değişme olmaz sanmıyorum dedi.

canım bende ilk hamileliğimde 14. haftada doktorum erkek olacak demişti.
şimdi ikinci bebeğime hamileyim bakalım nezaman belli olacak

slm ben 14 haftalık hamişim doktorum kontrol gününde belli olacağını söyledi yani 16. haftada.daha net görünüyomuş.ilk bebeğimiz oldugu için cinsiyet çok önemli diil bizim için ama yinede insan merak ediyo iple çekiyorum şu 2 haftanın geçmesini:eek:

bende 21+6 haftalık hamileyim hala öğrenemedim cinsiyetini.göstermiyor benimkini.inatcı çıktı biraz :emir_bebek:

16 haftada öğrendim yüzde yüz kız dedi....bakalım hayırlısı... ama yarım saat uğraştı dr. görmek için:emir_bebek:

X