Sayfa: 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oriflame parfüm

1. Konu Sahibi : beautiful_girl #21
    Alıntı kstmn_37 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    evt istedıgın parfüm eylül katalogundadad agustos katalogundada var cnm fiyatı 44.90
    teşekkür ederim hem indirimde galiba 60 küsürdüü zemuszemus

2. Konu Sahibi : beautiful_girl #22
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    Alıntı ezgi35 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    teşekkür ederim hem indirimde galiba 60 küsürdüü zemuszemus
    reca ederim ne demekopuyorumnanaktan ewt katoloktakıler indirimli fiyat oluyor

3. Konu Sahibi : beautiful_girl #23
    ARKADASLAR MERHABA BEN ORİFLAME SATIŞ DİREKTORUYUM SİZE PARFUMLERDEN AMATIST FATELE VAR COK HOS Bİ KOKUSU VAR TAVSİYE EDERIM...FAVORI KOKULARIMDANDIR...VE MİSSO EDT DEN VAZGECILMEZLERIMDEN BİRİSİİ...ALMANZII TAVSİYE EDERIM..UYE OLAN ARKADASLARIMIZA URUNLERIMIS %30 İNDRIMLI GELIOR UYE OLMANIZI TAVSIYE EDERIM BÖLELIKLE HEDIYE URUNLERIMISDEN DE FAYDALABİLİRSINIS HER AY DUZENLENEN KAMPANYA URUNLERIMIS OLUOR EVINIZDE BİR EK GELIR İMKANI..GÜZELLİK DANIŞMANI OLMAK İSTIYORUM DİYEN ARKADSLARIMIS VARSA BENIMLE İRTIBATA GECEBİLİR DETAYLI BİLGİ İÇİN... cici-kiz_18@hotmail.com zemuszemusmailden ulasabilirsınız...

4. Konu Sahibi : beautiful_girl #24
    EU2 Guest
    Alıntı oriflamehatis kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ARKADASLAR MERHABA BEN ORıFLAME SATIŞ DıREKTORUYUM SıZE PARFUMLERDEN AMATIST FATELE VAR COK HOS Bı KOKUSU VAR TAVSıYE EDERIM...FAVORI KOKULARIMDANDIR...VE MıSSO EDT DEN VAZGECILMEZLERIMDEN BıRıSıı...ALMANZII TAVSıYE EDERIM..UYE OLAN ARKADASLARIMIZA URUNLERIMIS %30 ıNDRIMLI GELIOR UYE OLMANIZI TAVSIYE EDERIM BÖLELIKLE HEDIYE URUNLERIMISDEN DE FAYDALABıLıRSINIS HER AY DUZENLENEN KAMPANYA URUNLERIMIS OLUOR EVINIZDE BıR EK GELIR ıMKANI..GÜZELLıK DANIŞMANI OLMAK ıSTIYORUM DıYEN ARKADSLARIMIS VARSA BENIMLE ıRTIBATA GECEBıLıR DETAYLI BıLGı ıÇıN... ............... zemuszemusmailden ulasabilirsınız...
    Canım öncelikle hoşgeldin;ama sitede mail adresi vermek yasak söyleyeyim...

Bu arada ben de danışmanımkaydirigubbakcemile5

Dancing Lady nasıl bir koku,çok merak ediyorum ve bu ayki katalogda indirimde..Eğer güzelse almayı planlıyorum.
    Teşekkürler.a.s.

5. Konu Sahibi : beautiful_girl #25
    dancıng lady ı kullanıyorum aldım bende çok hoş bi kokusu var al bence sende..ya ben bilmıodum bu arada mail yasak oldunu kurallara öle pek dikkatle bakmadım...

6. Konu Sahibi : beautiful_girl #26
    ametist fatele yada misso edt tavsıye edıorum deneyınn...yada dancıng ladyy..

7. Konu Sahibi : beautiful_girl #27
    EU2 Guest
    Miss o'yu hiç beğenmedim.Çok basit bir kokusu var.Daha Eylül'e var.ınşallah müsait bir zamanımda gidip bakacağım kokusuna Dancing Lady'nin..

8. Konu Sahibi : beautiful_girl #28
    amber elixir bence hem çk güzel hemde çk kalıcı yeni çıkan bi parfüm

9. Konu Sahibi : beautiful_girl #29
    arkadaşlar ben de bu ayki katalogdan volare,midsummer ya da misso yu istiyırum ne çok çok ağır olmayan fresh bi koku olsun istiyorum beyaz tenliyim sizce hangisini almalıyımkaydirigubbakcemile2

10. Konu Sahibi : beautiful_girl #30
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    kesinlikle divine diyorum vazgeçilmezimdir..

Sayfa: 3/4 İlkİlk 1234 SonSon