Oriflame parfm

ARKADASLAR MERHABA BEN ORİFLAME SATIŞ DİREKTORUYUM SİZE PARFUMLERDEN AMATIST FATELE VAR COK HOS Bİ KOKUSU VAR TAVSİYE EDERIM...FAVORI KOKULARIMDANDIR...VE MİSSO EDT DEN VAZGECILMEZLERIMDEN BİRİSİİ...ALMANZII TAVSİYE EDERIM..UYE OLAN ARKADASLARIMIZA URUNLERIMIS %30 İNDRIMLI GELIOR UYE OLMANIZI TAVSIYE EDERIM BÖLELIKLE HEDIYE URUNLERIMISDEN DE FAYDALABİLİRSINIS HER AY DUZENLENEN KAMPANYA URUNLERIMIS OLUOR EVINIZDE BİR EK GELIR İMKANI..GÜZELLİK DANIŞMANI OLMAK İSTIYORUM DİYEN ARKADSLARIMIS VARSA BENIMLE İRTIBATA GECEBİLİR DETAYLI BİLGİ İÇİN... cici-kiz_18@hotmail.com zemuszemusmailden ulasabilirsınız...

ARKADASLAR MERHABA BEN ORıFLAME SATIŞ DıREKTORUYUM SıZE PARFUMLERDEN AMATIST FATELE VAR COK HOS Bı KOKUSU VAR TAVSıYE EDERIM...FAVORI KOKULARIMDANDIR...VE MıSSO EDT DEN VAZGECILMEZLERIMDEN BıRıSıı...ALMANZII TAVSıYE EDERIM..UYE OLAN ARKADASLARIMIZA URUNLERIMIS %30 ıNDRIMLI GELIOR UYE OLMANIZI TAVSIYE EDERIM BÖLELIKLE HEDIYE URUNLERIMISDEN DE FAYDALABıLıRSINIS HER AY DUZENLENEN KAMPANYA URUNLERIMIS OLUOR EVINIZDE BıR EK GELIR ıMKANI..GÜZELLıK DANIŞMANI OLMAK ıSTIYORUM DıYEN ARKADSLARIMIS VARSA BENIMLE ıRTIBATA GECEBıLıR DETAYLI BıLGı ıÇıN... ............... zemuszemusmailden ulasabilirsınız...

Canım öncelikle hoşgeldin;ama sitede mail adresi vermek yasak söyleyeyim...

Bu arada ben de danışmanımkaydirigubbakcemile5

Dancing Lady nasıl bir koku,çok merak ediyorum ve bu ayki katalogda indirimde..Eğer güzelse almayı planlıyorum.
Teşekkürler.a.s.

dancıng lady ı kullanıyorum aldım bende çok hoş bi kokusu var al bence sende..ya ben bilmıodum bu arada mail yasak oldunu kurallara öle pek dikkatle bakmadım...

Miss o'yu hiç beğenmedim.Çok basit bir kokusu var.Daha Eylül'e var.ınşallah müsait bir zamanımda gidip bakacağım kokusuna Dancing Lady'nin..

arkadaşlar ben de bu ayki katalogdan volare,midsummer ya da misso yu istiyırum ne çok çok ağır olmayan fresh bi koku olsun istiyorum beyaz tenliyim sizce hangisini almalıyımkaydirigubbakcemile2

ben sun diye bi parfüm aldım çok seviyorum senelerdir..bide isveçin ruhunu yansıtan diye reklamı yapılan midsummer diye bi koku var kullandığım..bayılıyorum...volare diye de bi koku var o da hoş

amber elixir gercekten güzeLmiş kuLLandımm şuan 3 tane parfümünü sewerek kullanıyorum giordani white gold divine mavi olan bide amber elixir harikalar..

dancing lady , enigma ve elvie yi çok merak ediyorummm. aslinda beyaz çicek buketleri ve ylang ylang dan olusan zarif bi koku ariyorum ama bulmamin pek mumkun oldugunu sanmiyorum =) o yuzden farkli ve çekici kokular deniyim diyorum =) siz bu parfumleri nasil tanimlarsiniz ?

X