Saç Rengi ve Saç Boyama bengü'nün yeni saç rengi

plnhsyn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
774
1
39
kızlar bengü'nün yeni saç rengini çok beğendim ne olduğunu bilen var mı aranızda??yorumlarınızı bekliyorum sizce nasıl bir renk?

benguikimelek1485x303.jpg

benguikimelek2.jpg

Son düzenleme:
ben de haftaya boyatıcam tekrar saçlarımı bu renk hoşuma gitti tşkler canım

aman ha, loreal'in açık kumral - kızıl bakır değil bu, 7,43 mü ne numarası o kırmızımsı bir renk oluyor (ben ondan yapıyordum saçıma, ordan biliyorum)! daha bir koyu kumral bakır bir renk bu, iyice danış görevliye mutlaka tatlımm :umursamaz:

diğer saçı da güzeldi ama ben bunu da çok beğendim kuaförüme gösteririm bu rengi bilemedim ben de ne renk olduğunu

fındık kabuguyla brnz kahve gbi geldi bana aralarda sarı gölgede attırmış sanki
ama bence siyah sacın verdiği havası gitmiş yawff

bronz kahve bakır tonları
ben de beğenmedim yeni saçını yaşlı göstermiş sanki

ya kimbilir içine kaç renk koymuşlardır.. tek renk olduğunu sanmıyorum..bilirsiniz kuaförler severler öle işleri!!!...-tatlicadiarzu-

Bencede, tek renk olduğunu sanmıyorum aralarda koyu karemellerde var gibi duuryor ama çok tatlı bi renk :dance:

bence açık kahve karamel rengine benzio yeni saç rengi çok beğendm ben tenine gitmiş en azından yerimseniben

Ten rengine cok yakismis bu renk hani tam yaz sonrasi bronz tene uygulanabilecek bir renk bence bu cok hos durmus

cok guzel bır renk bılen varsa bana da soylesınn delikafadulden keske bengunun sacı uzun olsaydı daha guzel olabılırdı

bende saçlarım bu renk olsun istiorum eskiden bu renge yakındı bakır rengine boyadım kızıl oldu :eek:klava:
bende kuaförüme sorcam bu renk çooook istiorum :asigim:

cnm bu rengi istedm bende kuafrde ama olmuo yani tutrmak çok zor arada bakırlar var var ben 2. boyamda yakın bi renk elde ettim ilki aöık karamel üzerine 1 hafta sonra 2 ton koyusu bakır-karamel

X