sezeryanla doğum yapan bayanlar varmıııı !

AnneyimBen

evli mutlu çocuklu :)
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
5.176
1.221
39

kızlar mrb aranızda sezeryanla dogum yapanlar varmı bı sorum olucak sezeryanla dogum yapınca gobegımız kac gunde gıder ben sezeryanla dogum yaptım dunyalar tatlısı oglum var 20 gunluk ama gobegım halen var ne zaman gıderrrrr

esmacım oğlunun ilk doğum gününde cevabını versem olur mu?
sezeryanda muhakkak azda olsa göbek kalıyo buna alış...

Canim Bende Sezeryan Oldum Ama Senin Daha Cok Yeni Onlemini Alirsan Yani Egzersizini Yaparsan Ve Biraz Da Bogazindan Kisarsan Bisey Kalmiyoo Inan Bana..benim 10 Ay Oldu Dogum Yapali 6 Kilo Fazlam Var Ama Rahatsiz Edici Bi Gobegim Yok

çok az göbek kalıyor ama daha 20günlüksün 1ayı geçiyor şişliğin inmesi başta bende üzülüyodum 4aylık hamile gibi kaldı göbeğim ama sonra gecti

Yapmayin Kizlar Ya Bende Sezeryan Düşünüyorum Yaaa...illaki Kaliyomu Yani Genç Yaşlarda Daha çabuk Gidiyomuşşşşşş.kafam Karişti şimdiiiiiii........

egemencim canım seninle aynı fikirdeyim bend eendişelendim şimdi kızlar bende sezeryan istiyorum ama nasıl oluyor cokmu kalıyorki

kızlar umarım kalmaz sporada basladım kalırsa ne yaparım sankı 3 aylık hamıle gıbı gobegım var bugun dogum yapalı 23. gun of of offfffff

ablamın iki çocuğu var biri 7 diğeri 1 yaşında, ikiside sezeryanla oldu ama hiç göbeği yok...hemde ilkinde 35,ikincisinde 32 kilo almasına rağmen..ama şimdi 58 kilo göbeği dümdüz

merhaba canım bende sezeryanla doğum yapanllardanım.gobek azda olsa mutlaka kalıyor canım.ama ınsanın vucudu anca bır sene sonra yerıne oturuyor.senınkı daha cok yenı bıraz sabırlı ol...fazla abur cubur yeme...

ben 7 sene önce sezeryanla doğum yaptım hamilelikte 20 kilo almıştım hemen değil özellikle emzirmedede yeniyor çünkü daha sonra veriyorsun ammmma hareket bile yapsan accıcık kalıyor canım birasda bünyeye bağlı tabiki verme hızın

ablamın iki çocuğu var biri 7 diğeri 1 yaşında, ikiside sezeryanla oldu ama hiç göbeği yok...hemde ilkinde 35,ikincisinde 32 kilo almasına rağmen..ama şimdi 58 kilo göbeği dümdüz

canım ablan ne kadar zamanda verdı ve dıyet yaptı nasıl verdı o kdar kıloyuuu:uhm:

gamzelı bak heycanlandım yazılarıda yanlıs yazdım :)) benı bılgılendırırsen sevınırım

canım ablam ikinci bebişinden sonra 1 senede 34 kilo verdi...ilk 2-3 ayda hiçbirşey yapmadan sadece emzirirken 13 kilo yakın verdi..daha sonrada evde egzersiz yaptı...sabahtan akşam 7 ye kadar istediği herşeyi yedi ama fazla kaçırmadan..akşam 7 den sonrada sadece light süt yada meyva yiyerek bir taraftan da emzirerek 21 kilo daha verdi.göbeği dümdüz kimse 2 çocuğu olduğuna inanmıyor bile..sonuçta göbek dediğin de yağ,biraz gayretle gidiyor.canın sıkma...bebeğinin keyfini çıkar.emin ol seninkide gider

şimdi 11 aylık bir oğlum
valla
göbeğim baya baya gitti bakalım inş hiç kalmayacak
ama ben baya hareketliyim

sezeryanla doum yaptım..48 kiloyum..gayet övünerek söylüyorum gram göbeğim yok..kas var çünkü..ve şu kuşak bağlama denilen şey var ya umarım onu yapmışındır..yapmadıysan da hemen yap..sonra da spor..(fekat karnımın eski haline dönmesi yine bi 6 ay almıştır, periyodum başlamıştı filan)

canım mrb kusak yap dıyosun ama kusak yapıcanca dıkıslerın ıcten acılabılırmıs oyle duydum o yuzden yapmadım sen nasıl kusak yapmıstın anlatırsan sevınırım ve kaconcı gununde kusak yapmaya basladın

kızlar sankı gobegım daha cok sısmeye baslıyoo ınecekken ben bu kılorla ve gobekle kafayı yıyecegımmm

X