sezeryanla doğum yapan bayanlar varmıııı !

kuşak bağlamanı önermem karın içi organlar yumuşak olduğu için aşağıya kayma yapar şimdi değil ama yaşlanınca prolapsus yani rahim kayması şikayetin olur emzirme toparlar.karın hareketleri mekik yap bebeğini sağlıkla büyüt

hepimizin endişeleri göbek ve kalacak kilolar,
ben de sezeryan düşünüyorum açıkcası normal
doğumdan korkuyorum...
herşeyin bir bedeli var ama di mi?

Bende sezaryandan çok korkuyorum yahu :KK43: Allah kısmet ederse normal yapıcam. Sezeryanda galiba iki çocuktan fazlada yapılmıyor ve belli aralıklar olması gerekiyor. Doğru değil mi?

canım banada doktor kesınlıkle bısey sarma dedı ıcten dıkıslerın zarar gorur dedı ondan baglamadım kusak dıyınce baska bısey zannettım ben

Bende sezaryandan çok korkuyorum yahu :KK43: Allah kısmet ederse normal yapıcam. Sezeryanda galiba iki çocuktan fazlada yapılmıyor ve belli aralıklar olması gerekiyor. Doğru değil mi?

canım 3 tane cocuk yapabılıyosun ve bellı aralıkta olmasıda gerekmıyo ben sezeryan yaptım normal dogumdan korktugum ıcın ama ıyıkıde yapmısım o sancıları cekemezdımm sezeryanda korkulacak bisey degıl

canım ben 44 kilo ile hamile kaldım ve hamileligimde 40 kilo aldım doktorum rejim vermişti ama uygulamadım sezeryanla dogum yaptım mecburi oldu.olum 2,5 kg dogdu dogum yaptıgımda hala 9 aylık hamile gibi duruyodum 6 ayda 52 kiloya düştüm .en enemli si agrıların geçtiyse korse giy emin ol çok büyük etkisi var gece yatarken dahi çıkarmıyordum şu anda 36 yaşındayım ve hiç göbegim yok tek şey dar giyinmek yani korse giy .daha çok yenisin gece uykusuzlukları derken gidiyo o kilolar takma kafana tadını çıkar.

valla bu gidişle nben de sezeryan yapıcam.çünkü normal doğum ve epidralden çok korkuyoruym.rüyalarıma giriyor.zamanında apandist ameliyatı olmuştum.o yüzden sezeryandan korkmuyorum.bişey sorucam peki çok fazla mı dikiş atılıyor yani bikini falan giyilemeyecek kadar mı

canım ben 44 kilo ile hamile kaldım ve hamileligimde 40 kilo aldım doktorum rejim vermişti ama uygulamadım sezeryanla dogum yaptım mecburi oldu.olum 2,5 kg dogdu dogum yaptıgımda hala 9 aylık hamile gibi duruyodum 6 ayda 52 kiloya düştüm .en enemli si agrıların geçtiyse korse giy emin ol çok büyük etkisi var gece yatarken dahi çıkarmıyordum şu anda 36 yaşındayım ve hiç göbegim yok tek şey dar giyinmek yani korse giy .daha çok yenisin gece uykusuzlukları derken gidiyo o kilolar takma kafana tadını çıkar.

canım agrılarım gectı bıseyım yok ama korse gıyınce ıcımdekı dıkısler zarar gorur dıye korkuyorum sen ne zaman gıymıstın benım 25 gun oldu dogum yapalı ve normal korsemı taktın canım

valla bu gidişle nben de sezeryan yapıcam.çünkü normal doğum ve epidralden çok korkuyoruym.rüyalarıma giriyor.zamanında apandist ameliyatı olmuştum.o yüzden sezeryandan korkmuyorum.bişey sorucam peki çok fazla mı dikiş atılıyor yani bikini falan giyilemeyecek kadar mı

canım dıstan dıkıs yokkı ıcten var ve kucuk yer oluyo apandısın nasılsa oda oyle oluyo

Aa Buna çok Sevindim Ya Ama Bana öyle Demediler Kaç Tane Katt Kat Dediler Ama Içten Dimi Cnm Benim...

evet canım merak etme içten dıkısler dıstan yok hem sezeryanın yapıldıgı yer gozukmuyo bıkını gıtsen bıkınının altında kalırr gozukmez tatlım

a aaa a a a a a çok iiii ya.saol verdiğin bilgiler için peki kaç hafta yatarım sence.......

canım korseyı kacıncı gun takmaya basladın dıkıslerıne zarar oldumu bende takıcam ama dıkıslerıme zarar verır dıye takamıyorum korkuyorum bılgılendırırsen benı sevınırım

mrb esma
bende sezeryanla dogum yaptim ve cok memnunum ..oglum su an iki yasinda ...
hic gobek falan yok ;daha yeni dogum yapmissin ve endiselene hak veriyorum bende cok korkmustum" acaba boyle mi kalacak karnim" diye :)
ama inan ki kalmiyor ...
bende korse takmistim korkma hicbirsey olmuyor dikislere..ama normal korse tak ..ben 1 ay sonra takmistim korseyi bilgin olsun ...
bebeginide opuyorum, Allah anali babali buyutsun canim ...

konuyla pek alakası yok ama bi şey söylemek istedim.
maşallah, allah nazardan korusun bu SELİM MERT çok şirin, çok güzel, çok cıvıl cıvıl bir çocuk. fotolarını her gördüğümde neşeleniyor, gülümsüyorum. İnşallah bizim oğlumuzda böyle olur. Allah uzun ve çok güzel bir ömür verir inşallah.
annesi benim için öpermisin Mert i:))

a aaa a a a a a çok iiii ya.saol verdiğin bilgiler için peki kaç hafta yatarım sence.......

canım hastaneden ben 3. gun cıktım eve geldım ılk 3 gun bıraz zorlanıyosun o kadarcık olacak 1 hafta ıcınde bıseyın kalmıyo herseyını kendın yapabılıyosun

mrb esma
bende sezeryanla dogum yaptim ve cok memnunum ..oglum su an iki yasinda ...
hic gobek falan yok ;daha yeni dogum yapmissin ve endiselene hak veriyorum bende cok korkmustum" acaba boyle mi kalacak karnim" diye :)
ama inan ki kalmiyor ...
bende korse takmistim korkma hicbirsey olmuyor dikislere..ama normal korse tak ..ben 1 ay sonra takmistim korseyi bilgin olsun ...
bebeginide opuyorum, Allah anali babali buyutsun canim ...

canım tsk ederım bende kullanıcam

konuyla pek alakası yok ama bi şey söylemek istedim.
maşallah, allah nazardan korusun bu SELİM MERT çok şirin, çok güzel, çok cıvıl cıvıl bir çocuk. fotolarını her gördüğümde neşeleniyor, gülümsüyorum. İnşallah bizim oğlumuzda böyle olur. Allah uzun ve çok güzel bir ömür verir inşallah.
annesi benim için öpermisin Mert i:))

tsk ederim denizdengelen :) tabi operim senin icin :1yes2:

Arkadaşlar merhaba,
Ben de haftaya salı bebekim ters olduğu için sezeryanla doğum yapacağım.Bu göbek meselesi beni de çok endişelendiriyor doğrusu.Hani zaten balık etli
bir bayandım 18 kilo aldım balina gibi oldum. Bu kiloları veremezsem üzerine bir de göbek kalırsa diye çok korkuyorum.Karnını sar, korse giy falan diyorlar deneyen oldu mu? Faydasını gördünüz mü? Eğer karnımı saracak ya da korse giyeceksem bunu kaçıncı günde yapmalıyım bilen varmı? Hepinize selamlar

canım ılk 1 ay ne sarabılıyosun nede korse takabılıyosun benım 25 gun oldu sezeryanla dogum yapalı sen sımdı onları dusunme bence bebegını dusun allah yardımcın olsun

X