sezeryanla doğum yapan bayanlar varmıııı !

Çok haklısın Esmacığım. Bu da ayrı bir konu.Bebeğimi düşünmem gerkirken kendi derdime düştüm bundan da hoşnut değilim ama elimde değil. Utandım doğrusu. Çok gerginim.Sen de böyle şeyler yaşamış mıydın?

Çok haklısın Esmacığım. Bu da ayrı bir konu.Bebeğimi düşünmem gerkirken kendi derdime düştüm bundan da hoşnut değilim ama elimde değil. Utandım doğrusu. Çok gerginim.Sen de böyle şeyler yaşamış mıydın?

bende hamıleyken degılde dogumu yaptıktan sonra kılolarıma taktım

Ne kadar gariptir ki birkaç tane yeni doğum yapmış arkadaşlarım var 30 kilo falan almışlardı ve hiç umurlarında bile değildi.Ben ne kadar takıntılı bir insanım kendime kızıyorum.İnsanlar bunu nasıl başarıyorlar acaba.Belki de bu tutum da yanlış ama en azından kafaları rahat.Aman canım nasılsa veriririz şeklinde düşünebilmeyi çok isterdim.
Esma bu arada meslektaşız galiba.Bebişin nasıl 26.günü nasıl geçiyor?Eğer vaktin olursa onu kucağına alınca neler hissettin ve doğumdan sonra hayatın nasıl değişti yazar mısın?Kısacası deneyimlerini benimle paylaşır mısın?

Ne kadar gariptir ki birkaç tane yeni doğum yapmış arkadaşlarım var 30 kilo falan almışlardı ve hiç umurlarında bile değildi.Ben ne kadar takıntılı bir insanım kendime kızıyorum.İnsanlar bunu nasıl başarıyorlar acaba.Belki de bu tutum da yanlış ama en azından kafaları rahat.Aman canım nasılsa veriririz şeklinde düşünebilmeyi çok isterdim.
Esma bu arada meslektaşız galiba.Bebişin nasıl 26.günü nasıl geçiyor?Eğer vaktin olursa onu kucağına alınca neler hissettin ve doğumdan sonra hayatın nasıl değişti yazar mısın?Kısacası deneyimlerini benimle paylaşır mısın?

evet canım meslektasız bebesımın 26. gunu guzel gectı banyomuzu yaptık karnımızı doyurduk gazımızı cıkardık altımızı degıstırdık uyuduk onu ılk kucagıma alınca dunyalar benım oldu bu duygu cok farklı ınsanın yasaması gerekıyo allah herkeze nasıp etsın bu duyguyu gercekten bebegını kucagına alınca herseyı unutuyosun ne agrı ne sancı hıc bırsey kalmıyoo ama bende senın gıbı kılolarıma taktım dogumdan sonra halen kılom var gobegım var bakalım napıcam

valaha kisiden kisiye degisiyor bu dogrudur bazilarinda kalio bazilarinda gidiyor ama bende kaldi hemde ne kalma deli olcam ay biktim artik bana yardim edinnnnnnnnnnn offfffff iki sene oldu offfff offfffff :KK43:(((((((((

valaha kisiden kisiye degisiyor bu dogrudur bazilarinda kalio bazilarinda gidiyor ama bende kaldi hemde ne kalma deli olcam ay biktim artik bana yardim edinnnnnnnnnnn offfffff iki sene oldu offfff offfffff :KK43:(((((((((

ilkine normal doğum yaptım
ikinçiyide sezeryanla ama göbek denen bir şey yok bende :Roflol: acaba dr lar göbeğimimide aldılar ne :Roflol:
kişiden kişiye fark edebiliyor
takmayın kafanıza bu konuları sizler her dayim nasıl olursanız olun güzelliğinizden bir parca eksilmez yawwwwwwwwwwsırnaşık şey

bence vücutla ilgili birşey bu.
ben kiloya çok msaitim.bende de kalır herhalde bebişden sonra kilo göbeği de geçtim:)

bende sezeryanla doğum yaptım hemde 70 kiloyla ama şuanda 54 kiloyum biliyomusun hiç spor yapmadım sadece biraz zamana ihtiyacın var merak etme göbek falan kalmıyo.......

X