Doğuma Hazırlık kızlar numune isteyin :)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ben de mulıpaya uye oldum 8 ad bebek bezı bulunan poşet yolladılar ve indirim kuponu gönderdıler içinde nıvea,huggs ıslak mendıllerde indırım kuponu var mıgrosta geçerlı yanlız %20 ve %30 arasında değişen indirim kuponları bunlar

ben de mulıpaya uye oldum 8 ad bebek bezı bulunan poşet yolladılar ve indirim kuponu gönderdıler içinde nıvea,huggs ıslak mendıllerde indırım kuponu var mıgrosta geçerlı yanlız %20 ve %30 arasında değişen indirim kuponları bunlar

bende üye oldum bakalım kimlerden gelicek bebelac yokmuş eski uygulama imiş bakalım diğerlerinden istedim ne zaman gelir acaba bilmiyorum yada gelirmi pek ümidim yok açıkçası ..

gelıyo evet bana geldı hatta ındırım kuponu geldı nıvea pişik kremı mıgrosat 14,50 falandı 11 tl ye falan aldık

kızlar bende dün birkaç yere üye oldum ve numune istedim bakalım göndericeklermi pek umudum yok açıkcası benimde

kızlar bir tek babystar gönderdi oda 2 adet bez kargo poşetinin içine koymuşlar,herobaby bebek doğunca tekrar isteyin falan dedi,milupada 6 aydan sonra göndermeye başlıomuş mail yoluyla cvp verdiler hep..Diğerleri Molfix prima falan ses yok sağlık olsun bir heves istemiştim yapçak bişe yok sizden varmı haberler ??

Ben de nerdeyse hepsine gönderdim ama henüz hiç birinden cevap dahi alamadım. Acaba bebek olunca mı gönderiyolar. Belirtiyorum kaç haftalık olduğumu, üyeliklerim de var. Sİz bebeğim var mı diyosunuz yoksa hamileyim mi diyosunuz? Bakalım hangisi ilk göndericek.

Ben de nerdeyse hepsine gönderdim ama henüz hiç birinden cevap dahi alamadım. Acaba bebek olunca mı gönderiyolar. Belirtiyorum kaç haftalık olduğumu, üyeliklerim de var. Sİz bebeğim var mı diyosunuz yoksa hamileyim mi diyosunuz? Bakalım hangisi ilk göndericek.

canım ben hepsine ilk hamileyim dedim bir tek bebelac'a bebeğim var demiştim oda zaten artık göndermiyormuş eski uygulamaymış banada bir tek babystardan geldi,cvp gelenler ise MİLUPA-HEROBABY..Molfixten falan ses yok yani..:KK34:

banada milupadan geldi 3-4 ayın üstüne işallah devamıda gelir bebek bezi var 8 li ıslak mendil 5 li :KK43: birde indirim kuponları sanırım hamileliğin 6. ayından itibaren yolluyolar ben ağustos yazmıştım çünkü doğum tarihini :KK9:
ülkerden de mail geldi değerlendireceklermiş

benide milupadan aradılar göndermişler 1 hafta içinde elinize geçer kargo ücreti size ait 5tl dedi kabul ettim işlh gönderdiklerine değer de saçmalık ya

pardon milupadan değil primaymış yanlış yazmışım,
pk geldi vala verdiğim kargıo ücretine değmezmiş boşuna kabul ettim

Primadan gelen pakette sahiden de hiçbirşey yok. Milupada hiç değilse nivea indirim kuponları falan var. Prima da ise edinmeyi düşünüyorsanız pırlanta indirim kuponu var:))

valla kızlar zamanında ben de istekte bulundum,milupadan neredeyse iki ayda bir paketler geliyordu bir yıl boyunca,içinde niveyadan pişik kremi ve ıslak mendilleri,süt tozları,ilk mamaları toz ve kavanoz halinde,indirim kuponları,birde arayıp memnunmuyum soruyorlardı,çok taktir ettim,ama prima hiç bir şey yollamadı,msn posta ile herkez talepte bulunuyor ama biz böyle destekte bulunmamaktayız diye, bir de huggies(yeni doğan için havlu,bez 4-5 tane,ıslak mendil) ve molfixten(bez ve mendil) küçük paketler geldi,bence isteme talebinde bulunmakta bir suç yok,sonuçta biz fazlası ile para verip belli marka ürünleri alıyoruz,firmaların da müşteri memnuniyeti hoş tutmak vazifesi,diye düşünüyorum:KK51:

Merhaba bana bir çok yerden numune geldi. Güncellemiş olarak yazayım teker teker

1- Ülker Hero Baby bayağı güzel bir paket yolluyor. Çikolata bile var, kavanoz maması, toz mama, bebe bisküvisi, sütlü pirinçli mama ve kitapçık.

2-Milupa

3- Hipp içinde 2 paket tahıl maması, 2 küçük paket sütsüz tahıl maması, 1 tane kaşık 2 küçük paket bebek çayı

3-evy baby, baby star, molfix 2 ya da 1 tane bez yolluyor.

4- Lansinoh, küçük göğüs ucu kremi, süt saklama poşeti, dergiler.

5- Arı Mama da yolluyormuş ama henüz istemedim.

6- Breathe Right yolluyor

7- Bir de geçen Tombik Paket geldi içinde Prima, Molped, Eti Bebe Bisküvisi,Sıvı Deterjan geldi ama nerden geldi bilemedim. Hastane ile alakası varmış sanırım.

Merhaba bana bir çok yerden numune geldi. Güncellemiş olarak yazayım teker teker

1- Ülker Hero Baby bayağı güzel bir paket yolluyor. Çikolata bile var, kavanoz maması, toz mama, bebe bisküvisi, sütlü pirinçli mama ve kitapçık.

2-Milupa

3- Hipp içinde 2 paket tahıl maması, 2 küçük paket sütsüz tahıl maması, 1 tane kaşık 2 küçük paket bebek çayı

7- Bir de geçen Tombik Paket geldi içinde Prima, Molped, Eti Bebe Bisküvisi,Sıvı Deterjan geldi ama nerden geldi bilemedim. Hastane ile alakası varmış sanırım.

Canım lansinoh tan numune istemek için ne yaptın?

2-Milupa

ülker hero baby den arkadaşım numune istemiş onaylamışlar gelicek sanırım peki kargo ücreti ödeniyor mu merak ettik ödemiş miydiniz acaba canm ?

X