Doğuma Hazırlık kızlar numune isteyin :)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

brcsrkn

annesinin kuzusu
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
847
7
arkadaşlar ben denedim sizlerle paylaşmak istedim :sm_cool:
baybstar ve molfix bez numunesi gönderiyor :lepi:
babystar 2 adet
molfix 1 adet
birde ben roziden istedim oda 2 tane günlük ped 2 tanede normal ped göndermiş.
milupaya üye oldum ama daha paket gelmedi
gelen numune oldukça yazıcam size burdan aklınıza gelen yerler olursa isteyelim ordan da :)
prima vermiyor denemeyin :) hihoyyyt

kızlar okadar bakmışsınız topiğime bari bi teşkkür etseydiniz paylaşım için :)

arkadaşlar ben denedim sizlerle paylaşmak istedim :sm_cool:
baybstar ve molfix bez numunesi gönderiyor :lepi:
babystar 2 adet
molfix 1 adet
birde ben roziden istedim oda 2 tane günlük ped 2 tanede normal ped göndermiş.
milupaya üye oldum ama daha paket gelmedi
gelen numune oldukça yazıcam size burdan aklınıza gelen yerler olursa isteyelim ordan da :)
prima vermiyor denemeyin :) hihoyyyt

baby star ve molfixten bana gelmişti numune...:kedi:
bebem yok ama olsun..
:ecrin_bebek:sengözlerimebaksanab

arkadaslar bende numune istedim nivea olumsuz mail yolladi baby starinki 2 günde geldi molfixden görecegiz diye mail geldi...canbebe de göndermedi fakat numune gönderimi basladiginda göndeririz kayitlara ekledik dedi de gönderirlermi bilmem...milupa ve huggiesden ses yok...

arkadaşlar bana babystardan + molfix ten + huggies bez numuneleri geldi. milupaya da üye oldum ama onlar bebek doğduktan ve mamaya başladı zman gönderiyorlar sanırım. kayıt olduysanız merak etmeyin göndermiyolar diye düşünmeyin.
bunlar dışında prima göndermiyor.
diğer dove nivea vs firmalardan istemedim numune ben . onun için bilmiyorum.

Ben nisan annesiyim. Yazdığınız firmalardan hiçbiri gönderim yapmadı. Bir tek popolin 8-10 pişik kremi , meme ucu kremi, şampuan bebek yağı numuneleri yolladı.

bana babystardan 2 adet, evybabyden 5 adet bez geldi molfixden de bugün 1 adet geldi ayyy cok sekerler yaaaa kücük kücük bayildimm...

bakalım bende uye oldum dırek gonderıyorlarmı yoksa baska bırsey yapıyormusunuz paylasım ıcın tesekkurleropuyorumnanaktan

valla ben işi abartım her önüme gelen yazıyorum numune istiyorum die ama sadece baby star 2 tane , molfix 1 tane rozide günlük ped ve normal ped numunesi gönderdi :)
popolin göndermedi , milupaya üye oldum daha gelen giden yok, canbebe göndermiyormuş.

valla ben işi abartım her önüme gelen yazıyorum numune istiyorum :lepi: delikafadulden die ama sadece baby star 2 tane , molfix 1 tane rozide günlük ped ve normal ped numunesi gönderdi :)
popolin göndermedi , milupaya üye oldum daha gelen giden yok, canbebe göndermiyormuş.

kızlar iletişim kısmından numune istiyorum falan gibi şeyler yazıp gönderiyorum
bebelac sadece cep üylerine gönderiyormuş oda bebek 6. aya gelince daha ona çok var die üye olmadım
nestle hemen dönüş yaptı ama bebek olmadığını söyleyince ilk altı ay anne sütü nutuğu çekip bebeğiniz ek gıdaya başladığında gönderielim tekrar isteyin dedi :)

beray60 mesela molfixin internet sitesine giriyorsun iletişim kısmına tıklıyorsun açılan sayfaga mail adresin adın soyadın gibi bilgileri veriyorsun mesaj kısmınada denemek için numune istiyorum diyorsun okadar :)
onlar sana dönüş yapıorlar mailine cevap yazıorlar ya daha ayrıntı istiyorlar bebek kaç kilo vs..
yada göndermiyoruzu kibar bi şekilde diyorlar :)

X