zmir Kent hastanesi Dr Orun Sezer

benimde drm orçun bey. kendisini biraz geç buldum.hamileliğimin başlangıcında ücretinden dolayı tercih etmemiştim 20.haftama kadar birçok dra gittim ama hiçbirini beğenmedim güvenemedim tam orçun beye karar vermiştim ki geç kaldığımı anladım 20.haftamda rahimde açılma oldu yapılan müdahalelere rağmen 22. haftamda bebeğimi kaybettim baştan gitmediğim için çok pişman oldum artık kendisini bırakmayı hiç düşünmüyorum çok ilgili anlayışlı ve başarılı. bebeğimi kaybettiğimde benimle çok ilgilendi moral verdi ve hep yanımdaydı.her zamn kendisine ulaşabilirsiniz.

benimde drm orçun bey. kendisini biraz geç buldum.hamileliğimin başlangıcında ücretinden dolayı tercih etmemiştim 20.haftama kadar birçok dra gittim ama hiçbirini beğenmedim güvenemedim tam orçun beye karar vermiştim ki geç kaldığımı anladım 20.haftamda rahimde açılma oldu yapılan müdahalelere rağmen 22. haftamda bebeğimi kaybettim baştan gitmediğim için çok pişman oldum artık kendisini bırakmayı hiç düşünmüyorum çok ilgili anlayışlı ve başarılı. bebeğimi kaybettiğimde benimle çok ilgilendi moral verdi ve hep yanımdaydı.her zamn kendisine ulaşabilirsiniz.

Çok üzüldüm canım. İnşallah en kısa zamanda yeniden Rabbim yeni bir melek gönderir sana.

Çok üzüldüm canım. İnşallah en kısa zamanda yeniden Rabbim yeni bir melek gönderir sana.

teşekkür ederim canım inşallah yeniden başlamak için sabırsızlanıyorum ama 1-2ay daha beklemem gerekiyor. sen nasılsın devam ediyormusun orçun beye

İnşallah bekletmez meleğin seni. Ben devam ediyorum. Hamilelik öncesi başlamıştım. Smear ve rutin kontrollerim yapıldı, folik asite başladım. Ve o ay hamile kaldım:KK49: En son 29 Aralık'ta gittim. Bir dahaki randevum bu ayın 29'unda. :KK3:

İnşallah bekletmez meleğin seni. Ben devam ediyorum. Hamilelik öncesi başlamıştım. Smear ve rutin kontrollerim yapıldı, folik asite başladım. Ve o ay hamile kaldım:KK49: En son 29 Aralık'ta gittim. Bir dahaki randevum bu ayın 29'unda. :KK3:

çok sevindim :KK16: allahım sağlıklı sorunsuz bir hamilelik geçirip bebeğini kucağına almayı nasip etsin. bende en son 30aralıkta gitmiştim düşükten sonraki ilk kontrolümdü hamileliğimde de enfeksiyonum vardı (enfeksiyona çok dikkat et) şimdi yara olmuş yeni bir hamilelikten önce bunu halledelim dedi ilaç vermişti ilaçlarım bitti randevu alıcam şimdi bakalım artık yara yakılacak yada dondurulacak ondan sonra onun iyileşmesi bide pko luyum hemen hamile kalamıyorum.... offf ne çok yazdım çok sabırsızım bir an önce olup geçsede bebeğime kavuşsam bende:KK49:

çok sevindim :KK16: allahım sağlıklı sorunsuz bir hamilelik geçirip bebeğini kucağına almayı nasip etsin. bende en son 30aralıkta gitmiştim düşükten sonraki ilk kontrolümdü hamileliğimde de enfeksiyonum vardı (enfeksiyona çok dikkat et) şimdi yara olmuş yeni bir hamilelikten önce bunu halledelim dedi ilaç vermişti ilaçlarım bitti randevu alıcam şimdi bakalım artık yara yakılacak yada dondurulacak ondan sonra onun iyileşmesi bide pko luyum hemen hamile kalamıyorum.... offf ne çok yazdım çok sabırsızım bir an önce olup geçsede bebeğime kavuşsam bende:KK49:

Çok geçmiş olsun canım. Dilerim buraya ben hamileyim diye de yazarsın. Dualarım seninle.

Orçun beyde olup enfeksiyonlu olmam mümkün değil sanırım:KK1:

Sürekli sıvı al demekten bir hal oldu adam:)

Yaklaşık 3ay önce Orçun Bey'e gittik eşimle. Aslında bize öncelikle Namık Bey önerilmişti; fakat kendisi yoğun olduğu için kısa zaman için randevu alamamıştık.Orçun Bey'in de Namık Bey'le çalıştığını tecrübeli olduğunu duyduk. Kendisi gayet yumuşak yapılı birisi fakat bilgilendirici olmadığını ve negatif bir doktor olduğunu düşünüyorum. Gittiğimizde 6 aydır hamile kalamıyordum yaşım 31.Bende yapılan muane ve testlerde problem çıkmadı.Eşime aynı hastanede sperm testi yapıldı.Ve test sonuçları çok düşük çektı her anlamda.Sonuçla birlikte kendisine gittiğimizde bize hiç moral vermeden direkt tüp bebek önerdi. Ve eşimi Ürolojiye yönlendirdi aynı hastanede bir doktora. Biz odasından çıktığımızda çok büyük moral bozukluğu yaşıyorduk ki arkadaşlarımıza rastaladık hamile olduğunu öğrenmeiş o yüzden gelmişler.Onlarda 2 ay önce gitmişler bizim gibi aynı şeyler söylenmiş ve kız hamile kalmış 2ay sonra tam tüp bebeğe hazırlaknırken.Üstelik başta bizim gibi direkt ürolojiye yönlendirilen arkaşımıza ameliyat demişler. Ve sonuç olarak biz 2ay sonra yine test yaptırdık farklı yerde ve eşimin sperm test sonuçları çok iyi çıktı.Ve ben şu anda 1,5 aylık hamileyim.
Kısacası kent hastanesinde çalışan doktorların insanlara ticari yaklaştığını düşünüyorum.Bize hiç moral vermeden direkt tüp bebeğe yönlendirmesi çok ama çok ilginç.

selam arkadaslar
benim doktorumda orcun hoca ve ben cok ama cok memnunum. ne zaman arasam cevap verir ne zaman moralim bozulsa destek verir.bana göre eşi benzeri olmayan mükemmel bir doktor. neden diye sorarsanız benim hamileliğim biraz sıkıntılı geçti ilk olarak eşiğim aşagıdaydı ve heran kanama riskim vardı.saolsun hocam sayesinde b sıkıntıyı allattım.daha sonra kan değerlerim cok ama cok dşük cıktı tabi doktorum sayesinde bu sıkıntıyıda atlattım.daha önemli sıkıntım ise aşırı derecede kaşınmam.hocama gittim hemen kan değerlerime baktı karaciğerimin hamilelikten dolayı az çalıştığını safrayı atamadığımı, atılamayan safranın kana karışıp beni kaşındırdığını söyledi.hemen ilaç verdi birde krem verdi düzenli tahlilller sonucu bu sıkıntıyıda atlattım.o yüzden diyorumki gönül rahatlığıyla ORÇUN HOCAMI seçebilirisniz:):KK49::KK19:

orçun beyi bilmiyorum ama kent hastanesinde ki kadın doğumcular bizim de içimize sinmedi.bir kere Namık bey çok ünlü,çok tercih ediliyor ama aynı şekilde çok yoğun.benim ilk hamileliğim o nedenle onu eledik.geriye kalan bir doktor vardı ki ammannnn.Mehmet tunç canda ismi de.iki kere gittim ona muayeneye,ultrasona girdim.15 ve 16.haftalarda olmama ragmen iki kez bebeğimin cinsiyetinde kesinliğe ulaşamadı.hatta şöyle söyleyeyim;erkek olabilir çıkıntısı var diye de beni iki kez koşulladı.en son gittiğimde de azarlıyormuşçasına davrandı.strese giriyormuş kendisi göremediği için bebeğin cinsiyetini.halbuki bebeğim kız.yani her doktor her hastaya iyi gelmiyor olabilir -bu kötü doktor demek değil ama görüşümü paylaşmadan geçmek istemedim.:21: DOKTOR SEÇİMİ ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİ...Hasta doktoruna güvenebilmeli,bu kadar.

Son düzenleme:
orçun beyi bilmiyorum ama kent hastanesinde ki kadın doğumcular bizim de içimize sinmedi.bir kere Namık bey çok ünlü,çok tercih ediliyor ama aynı şekilde çok yoğun.benim ilk hamileliğim o nedenle onu eledik.geriye kalan bir doktor vardı ki ammannnn.Mehmet tunç canda ismi de.iki kere gittim ona muayeneye,ultrasona girdim.15 ve 16.haftalarda olmama ragmen iki kez bebeğimin cinsiyetinde kesinliğe ulaşamadı.hatta şöyle söyleyeyim;erkek olabilir çıkıntısı var diye de beni iki kez koşulladı.en son gittiğimde de azarlıyormuşçasına davrandı.strese giriyormuş kendisi göremediği için bebeğin cinsiyetini.halbuki bebeğim kız.yani her doktor her hastaya iyi gelmiyor olabilir -bu kötü doktor demek değil ama görüşümü paylaşmadan geçmek istemedim.:21: DOKTOR SEÇİMİ ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİ...Hasta doktoruna güvenebilmeli,bu kadar.

slmlar, bizim kuzenimiz de tunç beyde doğum yaptı ben onu düşünüyordum ama pek ii anlatılmamış daha çok orçun bey var,,,, üstelik 28 haftalık hamileyim ve istanbuldan çok memnun olduğum dr umu değiştirerek izmire taşınacağım için nerdeyse doğuma 1 ay kala dr umu değiştirmek zorundayımm offf stres oldum iyice yardım lütfen ...

muayene ücreti 180tl.
ben çok memnunum riskli bir hamilelik yaşıyorum daha önceki bebeğimi kaybettim ama inşallah bu defa orçun beyin başarısı ilgisi ve anlayışı sayesinde bebeğime kavuşacağım..
ayrıca gereksiz test tahlil falanda yapılmıyor.. ben çok pinpirikli olduğum için her gittiğimde idrar kan testi istediğim halde gerekli olduğunda ben isterim diyor..

Son düzenleme:
Özel sigortam olduğu için ben genelde düşük fiyat ödedim muayene ücreti... Tam net bilmiyorum muayene ücretleri hakkında.. Doğumumda Temmuz ayında oldu... Suit oda, ilaçlar, doğum hepsine sanırım 5.000 TL ödedik.. Hastanede 2,5 gün kaldık. Benim doğumum biraz zorlu geçti... Orçun Bey sayesinde bebeğime sağ salim kavuştum... Tabii beni acilen sezeryana alan Namık Bey ve Tunç Bey'de dünya harikası insanlar..

Ayrıca hamileliğim boyunca ne zaman arasam hemen bana dönerdi, hala da öyle... Hiçbir zamanda ekstra bir test, tahlil istemiyor.. Hatta ben istediğim zamanda gerekirse isterim diyordu.. Tabii bana iyi gelen başkasına iyi gelemeyebilir; ama İzmir'de bir sürü doktor denedim en ünlü doktorlara gittim. Eşim, ailem herkes doktorumuzdan çok memnun kaldı. Herşeyden önce kesinlikle paragöz biri değil :nazar:

Özel sigortam olduğu için ben genelde düşük fiyat ödedim muayene ücreti... Tam net bilmiyorum muayene ücretleri hakkında.. Doğumumda Temmuz ayında oldu... Suit oda, ilaçlar, doğum hepsine sanırım 5.000 TL ödedik.. Hastanede 2,5 gün kaldık. Benim doğumum biraz zorlu geçti... Orçun Bey sayesinde bebeğime sağ salim kavuştum... Tabii beni acilen sezeryana alan Namık Bey ve Tunç Bey'de dünya harikası insanlar..

Ayrıca hamileliğim boyunca ne zaman arasam hemen bana dönerdi, hala da öyle... Hiçbir zamanda ekstra bir test, tahlil istemiyor.. Hatta ben istediğim zamanda gerekirse isterim diyordu.. Tabii bana iyi gelen başkasına iyi gelemeyebilir; ama İzmir'de bir sürü doktor denedim en ünlü doktorlara gittim. Eşim, ailem herkes doktorumuzdan çok memnun kaldı. Herşeyden önce kesinlikle paragöz biri değil :nazar:

arına oncelıkle gecmıs olsun . :nazar:cok sukur bebegını sag salım kucagına almıssın . tebrık ederım.

ben bıseyı merak ettım ozeldende yazabılırsın neden sezeryana alındın sezeryana hepsımı gırıyor . kendıne ve bebıse dıkkat et.

arına oncelıkle gecmıs olsun . :nazar:cok sukur bebegını sag salım kucagına almıssın . tebrık ederım.

ben bıseyı merak ettım ozeldende yazabılırsın neden sezeryana alındın sezeryana hepsımı gırıyor . kendıne ve bebıse dıkkat et.

cok tesekkurler cnm . bebegimin boynuna kordon dolandi kalp atislari dusmeye baslayinca beni sezeryana aldilar valla sedyeyi ameliyathaneye namik bey ve tunc bey indirdi gorevliyi beklemeden ama ben hatirlamiorum hepsi girdimi girmedimi cunku genel anestezi istedim ben

cok tesekkurler cnm . bebegimin boynuna kordon dolandi kalp atislari dusmeye baslayinca beni sezeryana aldilar valla sedyeyi ameliyathaneye namik bey ve tunc bey indirdi gorevliyi beklemeden ama ben hatirlamiorum hepsi girdimi girmedimi cunku genel anestezi istedim ben

Ben de Orçun Bey'e bu ve başka sitelerde okuduğum olumlu yorumlar için gitmiştim ama pişman oldum.
Öncelikle duyarsızlığından basetmek istiyorum:
42 yaşına gelmiş ve gebe kalmak isteyen bir kadına muayene edip hiçbir engel yok deneyin hamile kalınca tekrar görüşürüz denilmez. Yaş riski olan birinin yumurtalık rezervi progesteron...vb testleri yaptırması gerekiyormuş. Ama Beyefendi bize bu konuda tek kelime etmedi.
Folic asit plus yazıp başından savdı ki, reçetemde yazdığı gibi günde 3 defa yemeklerle birlikte alıp aylarca kalp çarpıntısı baygınlık yaşadım oysaki günde bir tane almak yeterliymiş.
Parasını özel sigortamızla peşin peşin ödeyip de beklediğimiz ilgiyi görmediğimiz, bize zaman kaybı yaşatıp belkide anne olma şansımı elimden alan bu Doktoru kimseye tavsiye etmiyorum.
Sonrasında Namık Demir'e gittim ve istediği testler sonucundan FSH yüksek çıktı yani deneyerek bu işin olacağı yokmuş.

kesinlikle kent hastanesinde mehmet tunç candayı tavsiye etmiyorum arkadaşlar.özellikle bilginiz olsun diye yazmayı istedim.aşılama yaptırdım dr 3.günü gel dedi bana.ki bu ilaçlar kist yapabiliyor bunu herkes biliyordur artık.neyse tutmadı gittim 3.günü ben gel demedim klomene başla dedim dedi.ben öle dediniz geldim dedim.öyle bişi dediğimi hatırlamıyorum dedi güldü bide.sanki çocuk var karşısında ya.hiç kist varmı yokmu umrunda değil.ilaçları yazdı gönderdi aşılamadan sonraki içilen ilacı dahi yazdı.sonra gelmişken yumurtalıklarına bakalım dedi ultrasonla baktı kist olmuş tabiki.sonra bu ay ara vercez dedi.senin bünyene ilaçlar ağır geliyo yumurtaalıkların tedaviyi zorlaştırıyo dedi.böle mantık var mı ya.kist herkeste oluyo sadece bende görmüş hayatında sanki öyle davrandı.ben zaten farketmiştim gitmicektim bu ay ara vermek istemiştim.kist varsa diye gideyim dedim gördüğüm şeye karşı şok oldum.allah yardımcımız olsun valla işimiz doktorlara kaldıysa yandık

arkadaşlar benım hamılelığim hep sorunlu gectı dr dr gezdım ve tam 28. haftamda orcun bey ıle tanıştım.ıyıkı tanışmışım ..beni anlayan korkularıma cevap veren , bır dr buldum sonunda. doğumda normal doğum ıçın elınden gelıne yaptıı ve ıyıkı onu dınlemışım.. orcun bey burdan tekrar tekrar teşekkür..

X