zmir Kent hastanesi Dr Orun Sezer

yserez

hayat paylaşınca güzel
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2008
582
0
37
arkadaşlar işinin ehli bi doktor genç ama bi çok doktora taş çıkartır

hamile olduğumu anladığımda uzun araştırmalar sonucu orçun bey de karar kıldık.bebeklerimin ikiz olduğunu öğrendiğimiz andan itibaren oldukça zorlu geçen 33 haftalık mücadelemizde bıkmadan usanmadan günün her saati her soruma cevap veren, bana moral verip destek olan,samimiyeti ve anlayışı ile bir doktordan öte dostumuz olan Orçun bey e buradan tekrar tekrar teşekkür ediyorum.herkese şiddetle öneririm.

Samimi, mesleğine hakim ve açık görüşlü bir kadın doğum uzmanı olan Orçun Bey e eşim de ben de tüm kalbimizle teşekkür ediyoruz. Tüm isteklerimizi saygıyla karşılayan, doğal doğum konusunda yeni görüşlere her zaman açık olan ve daima moral destek vererek bir hanım için hayatının en önemli ve hassas anlarından biri olan doğum sırasında bana canı gönülden güç veren doktorumuzu ızmirli anneler için bir nimet olarak görüyoruz. Allah işlerinizde daima başarılar nasip etsin.

okezin bebeklerini sağlıkla büyüt inşallah!
kent hastanesi sigorta anlaşması var mı?
doktor muayne ücreti ne kadar?
bilgi verirsen sevinirim!

hamile olduğumu anladığımda uzun araştırmalar sonucu orçun bey de karar kıldık.bebeklerimin ikiz olduğunu öğrendiğimiz andan itibaren oldukça zorlu geçen 33 haftalık mücadelemizde bıkmadan usanmadan günün her saati her soruma cevap veren, bana moral verip destek olan,samimiyeti ve anlayışı ile bir doktordan öte dostumuz olan Orçun bey e buradan tekrar tekrar teşekkür ediyorum.herkese şiddetle öneririm.

cnm fiyatları ve ssk konusunda bilgi verirsen çok sevininrim özelden mesaj olursa o da iyi olur teşekkürler bekliyorum

çarşamba gününe aldım bnde randevumu orçun beyden uzun araştırmalarımın sonucu ona gtmeye karar verdim.yazdıklarınızıda okuyunca isabetli bi karar verdiğimi anladım..

Namık bey yerine Orçun beye gitmek çok daha doğru verilmiş bir karar olur...Cep teli ile ulaşılması mümkün bir doktor çünkü...

aslında ilk tercihim namık beydi fakat temmuza veriolardı randevumu bnde orçun beyi tercih ettim sonra sizinde dr.nuz orçun beymi?

aslında ilk tercihim namık beydi fakat temmuza veriolardı randevumu bnde orçun beyi tercih ettim sonra sizinde dr.nuz orçun beymi?

Namık bey (idi)...Asla ulaşamıyorsunuz..Şımarmış mı artık diyeyim ne diyeyim bilmem..

Orçun bey iyi karar..bazan danışmak amacıyla ararım orçun beyi...ama doktorum değil kendisi..

Şu an ben ege ünv de kalıyorum..dr um mert kazandı...

teşekkürler yazdığınız için

sizinde 2 ayınız kalmış kolay ve sağlıklı bi doğum yaparsınız inşallah

iyi akşamlar diliyorum.bişeyler sorucaktım.bende kent hastanesinde kara kıldım ve orçun beye.ama ondan önce şu aklıma geldi .mesela dr bey herhangi test falan istediğinde dışarıda yaptırabilir miyiz.çünkü benim sağlık güzvencem emekli sandığı ve kadın hastalıkları bölümünde geçmiyormuş.sordum tel ile.bunu sorucaktım.yani illaki burda yaptırın diyorlar mı veya dışarıdan kabul ediyorlar mı?hamilelik ( tedavi) için gitmek istiyoruz.memnun musunuz?

Benimde doktorum Orçun Sezer. Kendisi çok ilgili herşeyden önce. Yarın randevumuz var bakalım.

iyi akşamlar diliyorum.bişeyler sorucaktım.bende kent hastanesinde kara kıldım ve orçun beye.ama ondan önce şu aklıma geldi .mesela dr bey herhangi test falan istediğinde dışarıda yaptırabilir miyiz.çünkü benim sağlık güzvencem emekli sandığı ve kadın hastalıkları bölümünde geçmiyormuş.sordum tel ile.bunu sorucaktım.yani illaki burda yaptırın diyorlar mı veya dışarıdan kabul ediyorlar mı?hamilelik ( tedavi) için gitmek istiyoruz.memnun musunuz?

arkadaşlarım bana cevap verebilir misiniz?:KK61::KK34::KK36:

Canım merhaba, ben Orçun Bey'den çok memnunum. Test konusunu bilmiyorum; ama ben tüm testlerimi de Kent Hastanesi'nde yaptıracağım. Ama sanmam ki dışarıda yaptırdığın testi de kabul etmesin. İstersen kendisiyle bir konuş. Durumunu anlat.

sağol cnm merak ettim.sosyal güvencem var onu kullanırım diye düşündüm ama inşallah bişey olmaz.gerçi bayram sonrası için randevu alırım diye düşünüyorum.bizde bebiş istiyoruz ama 5 aydır olmadı.şimdi iyi bir dr bulma telaşındayız.:KK34:

Benden hamilelik için istediği testleri oldu Orçun Bey'in. Yani hamilelikte yapılan testlerden. İsterseniz burada isterseniz dışarda da yaptırabilirsiniz dedi. Yani bir zorunluluk yok.

Kızlar, Kent Hastanesi'nde yakın tarihlerde doğum yapan arkadşlarım. Fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz? Bu paraya doktor parası da dahil mi birde?

Sigorta poliçemi yenilemem gerekiyor, bu yüzden ne kadar arttırım yapmalıyım bilmiyorum. :26:

Kızlar, Kent Hastanesi'nde yakın tarihlerde doğum yapan arkadşlarım. Fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz? Bu paraya doktor parası da dahil mi birde?

Sigorta poliçemi yenilemem gerekiyor, bu yüzden ne kadar arttırım yapmalıyım bilmiyorum. :26:

canım ben aralık ayında dogum yaptım doktorum orcun bey super bır doktor.. herkese tavsıye ederım kesınlıkl e yıne hamıle kalsam ona gıderım. benım saglık sıgortam vardı ama normal epıdural dogum ıcın 3150 tl alınmıs sıgortadan.hıc para odemedık bız. umarım faydalı olmustur.

canım ben aralık ayında dogum yaptım doktorum orcun bey super bır doktor.. herkese tavsıye ederım kesınlıkl e yıne hamıle kalsam ona gıderım. benım saglık sıgortam vardı ama normal epıdural dogum ıcın 3150 tl alınmıs sıgortadan.hıc para odemedık bız. umarım faydalı olmustur.

Teşekkürler canım. :KK71: Bana da tahmini 4000-4500 arası bir fiyat çıkardılar; ama umarım düşer bu fiyat.:KK16: Bende sağlık sigortamı ona göre yükselttim.

Bu arada güle güle büyüt bebişini:emir_bebek:

X