Bebeğinizin ilk kıpırtılarını duyanlar

ben 20 inci haftanın içinde hissetmeye başladım ogluşumun hareketlerini sanki içerden biri dokunuomus gibi çok garip bir his annem karnıma dokundugunda oda hissetti:) çok güzel birr duygu genelde dinlenirken yada yemek yerken hareket edio özellikle dondurma yada şekerli bir şey yedigimde...
allah bütün annelere bu duyguyu yaşatsın (amin)

:emir_bebek: :CüvCüv:

bende 17 haftada hissettim yavrumun bana dokunuşlarını.içerden annesini dürtükleyip kaçıyomuş gibiydi o zamanlar ama şimdi çok fena yaramazlıklar yapıyo.hatta bazen canımı bile acıtıyor canım yavrum...anne olmak çok degişik bi duygu kızlar..gecem gündüzüm her anım onla dolu...allah isteyen herkese nasip etsin....amin

ahhh.. çıldırıcam bunları okudukça :) hepinize maşallah - allah nazardan korusun kızlar... tüm gebeleri-tüm melekleri...

merakla bekliyorum ben de.. nasıl bir duygu bu diye...

bende ilk pıtlarını 7.haftadan sonra kalp atışından sonra hissettim ama hareketlerini tam olarak hissetmem 20.haftayı buldu

bende 18. haftada hissettim.ne oluo gibi oluo önce ama sonra ayırt edebiliosun hareketlerini.garip ya.

ben de 18. haftada duydum gibi geldi ama emim olamadım ama 20. haftada babası da ben de elimizi karnıma koyunca akşam yemeğinden sonra hissediyoruz.

18 haftada ilk kıpırdanmaları hissetmeye başladım 21 de felan şiddetlendi ama tam net olarak 24 de felan hissedilio

bebişin kıpırtılarını 21 cı haftada duymaya basladım suan 22 deyım artık tekmelıyo:)

bende 15+5haftalıgım 2 3 gundur mınık mınık kıpırdamalarımız başladı bugun fazla kıpırdıyor soltaraftan :emir_bebek:ikinci bebek olunca erken hısedebılırmışsın ılk bebegımde 5aydan sonra hıssetım

Son düzenleme:
:1closedeyes:bende 22 haftalık hamileyim evet kıpırdamalar oluyor sol tarafımda ya da bazen tam bir hızla kıpırdama oluyor bu benim oğluşumun hareketlerimi yoksa bağırsak hareketlerimi bilmiyorum ilk hamileliğim bu yüzden anlayamıyorum kıpırdama oldumu içim bi hoş oluyor ama yine de bilemiyorum ki sizce bebişim mi harekt ediyor yoksa bağırsak hareketleri mi:bbo:

:1closedeyes:bende 22 haftalık hamileyim evet kıpırdamalar oluyor sol tarafımda ya da bazen tam bir hızla kıpırdama oluyor bu benim oğluşumun hareketlerimi yoksa bağırsak hareketlerimi bilmiyorum ilk hamileliğim bu yüzden anlayamıyorum kıpırdama oldumu içim bi hoş oluyor ama yine de bilemiyorum ki sizce bebişim mi harekt ediyor yoksa bağırsak hareketleri mi:bbo:

canım o bebeğindir bu haftada zaten artık iyice hissediliyo bağırsak hareketleri değildir yani aslında biraz dikkat etsen ayırt edebilirsin bir iki hafta sonra daha net hissediceksin merak etme kaydirigubbakcemile2

Ben 16. haftanın sonunda hissetmeye başladım. şimdi 21. hafta bitti hareketler daha ayırt edilebilir durumda ama benim yaramaz oğlum bazen hiç hareket etmiyor. Korkutuyor bizi :emir_bebek:
daha dışardan hissedilebilir değil hareketleri sabırla bekliyoruz :)

16. haftada küçük balon patlamasıydı sonra bi gün oluşum annesine pat yaptı:) 19+3lerde falandık :) çok güzel bir duygu Allahım her anneye nasip etsin bu duyguyu. Rabbim hepimizin bebişlerini sağlıkla kucaklamayı nasip etsin ( AMıN)

Ben 16. haftanın sonunda hissetmeye başladım. şimdi 21. hafta bitti hareketler daha ayırt edilebilir durumda ama benim yaramaz oğlum bazen hiç hareket etmiyor. Korkutuyor bizi :emir_bebek:
daha dışardan hissedilebilir değil hareketleri sabırla bekliyoruz :)

annesi bende korkuyorum ama bebek daha ilerki haftalarda oynarmış daha çok kaan kocatepenin sayfasında yazı 21. hafta die :)

15 haftalığım şuan.kıpırtılarını hissediyorum oğluşumun. :))

kıpırtıları 14-15 haftalıktan sonra hissedilirmiş kızlar,4 aylıktan itibaren de iyice hissedilirmiş ama tabii bu herkesde farklılık gösterirmiş :))

X