Bebeği 2.kez bronşiolit geçiren varmı

gurbetkusu35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2009
31
0
arkadaşlar bebeğim 7 aylık ve 2.kez bronşiolit geçirdi.doktor tekrarlayan bronşiolitlerin allerjik astım ,kistik fibriozis ve reflüden kaynaklanabileceğini söyledi.yaptırmamız gereken uzun bi test listesi verdi.ama şuan bulunduğumuz ilde bunların hiçbiri yapılmıyo izinde izmirde yaptırcaz ama kafam okadar karışık ve üzgünümki.. bu konularda bilgisi olan paylaşabilirmi lütfen.şimdiden sağolun

arkadaşlar bebeğim 7 aylık ve 2.kez bronşiolit geçirdi.doktor tekrarlayan bronşiolitlerin allerjik astım ,kistik fibriozis ve reflüden kaynaklanabileceğini söyledi.yaptırmamız gereken uzun bi test listesi verdi.ama şuan bulunduğumuz ilde bunların hiçbiri yapılmıyo izinde izmirde yaptırcaz ama kafam okadar karışık ve üzgünümki.. bu konularda bilgisi olan paylaşabilirmi lütfen.şimdiden sağolun

cnm aynı dert bizdede var.benim oğlumda 7 aylık ve 2 defa bronşiolit geçirdi.geçen hafta yine öksürük burun akıntısı oldu ama çok şükür bu sefer bronşiolit olmadı.bugün kontrole gittik o testleri sordum bende daha çok küçük yapılmasına gerek yok dedi.ayrıca bi senede 3 defadan fazla geçirirse o zaman yapılması gerekiyomuş.bizim polenlere alerjimiz var sanırım çünkü pikniğe gittiğimizde oldu ikincisi.şimdilik önemli bişey yok bi daha geçirirse yaparız ddi dr ama ben yinede rahat değilim hastanede hava verilirken çok zor oluyoo.test işide zor bi sürü kan alınıcak .anne olmak ne zormuş.ama bunada şükür bir sürü kötü hastalığı olan bebek var.sizinkide açık bi alana çıktıktan sonramı geçirdi?

ilkinde çok küçüktü dışarı falan cıkmamıstık ama bu sonuncusunda pikniğe gitmiştik belki ondan olmuştur .rica etsem farklı şeyler öğrenirsen yada test yaptırırsan bilgi verirmisin

X