Çocuk Hastalıkları Bebeği 2.kez bronşiolit geçiren varmı

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

gurbetkusu35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2009
31
0
arkadaşlar bebeğim 7 aylık ve 2.kez bronşiolit geçirdi.doktor tekrarlayan bronşiolitlerin allerjik astım ,kistik fibriozis ve reflüden kaynaklanabileceğini söyledi.yaptırmamız gereken uzun bi test listesi verdi.ama şuan bulunduğumuz ilde bunların hiçbiri yapılmıyo izinde izmirde yaptırcaz ama kafam okadar karışık ve üzgünümki.. bu konularda bilgisi olan paylaşabilirmi lütfen.şimdiden sağolun

arkadaşlar bebeğim 7 aylık ve 2.kez bronşiolit geçirdi.doktor tekrarlayan bronşiolitlerin allerjik astım ,kistik fibriozis ve reflüden kaynaklanabileceğini söyledi.yaptırmamız gereken uzun bi test listesi verdi.ama şuan bulunduğumuz ilde bunların hiçbiri yapılmıyo izinde izmirde yaptırcaz ama kafam okadar karışık ve üzgünümki.. bu konularda bilgisi olan paylaşabilirmi lütfen.şimdiden sağolun

cnm benim oğlumda 2 defa geçirdi.senede 3den fazla geçirirse tehlike oluyomuş.tahlile gerek yok daha çok küçük dedi.eğer bi defa daha olursa o zaman yaparız dedi.alerjik galiba bizimkisi pikniğe falan gittiğimizde oluyo.dr damla verdi pikniğe gittiğimizde eğer hapşurup burnu akarsa verin dedi.olmadık denemedik daha.inşalaah olmayız bi daha.sizede geçmiş olsun canım.

X